Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NIECH NIC CIĘ NIE POWSTRZYMA

Carter Conlon

Kiedy postanawiasz chodzić z Bogiem, wtedy wszystko, co kiedyś miało moc, by cię powstrzymywać, musi cię opuścić. To jest dobra nowina! „Wtedy odpowiedzieli Laban i Betuel: Od Pana ta rzecz wyszła, dlatego nie możemy do tego nic dodać. Ale oto Rebeka przed tobą, weź ją i idź, a niech będzie żoną syna pana twego, jak rzekł Pan” (1 Mojż 24:50-51).
Laban i Betuel reprezentowali autorytet w życiu Rebeki, który ją trzymał. Teraz wszystko, co mogli powiedzieć, to, „Od Pana ta rzecz wyszła, dlatego nie możemy do tego nic dodać.” Inaczej mówiąc, nie ma takiej siły w piekle, ani przypadku, ani dawnego przeżycia, ani słów, które były wypowiadane o twoim życiu, co mogłoby powstrzymać cię przed tym, do czego Bóg cię powołał w Chrystusie! Każde drzwi więzienia muszą się otworzyć; wszelkie więzy muszą zniknąć. Musisz tylko wstać i słuchać głosu Bożego.
Mogę wam jedną rzecz obiecać: Będziesz miał niesamowite życie, jeżeli postanowisz żyć dla Boga! Tak, kiedy postanowisz w pełni Go naśladować, będą też trudne dni. Jednak kiedy dojdziesz do kresu swojej podróży, zrozumiesz, że nie zamieniłbyś żadnego z tych dni, bo to przyniosło chwałę imieniu Chrystusa.
Oczywiście, tak jak Rebeka, każdy z nas musi podjąć decyzję, by w pełni pójść za Chrystusem. Jest to osobisty wybór, by chodzić w czystości, być dostępnym dla innych, poznać hojność Ojca i mówić o tym innym. Dlatego ten posłaniec, który stoi przed tobą, Duch Święty pyta cię dzisiaj, „Czy chcesz być oblubienicą Syna mojego Pana?”

Carter Colon dołączył do zespołu pastorów kościoła Times Square w 1994r. na zaproszenie pastora założyciela, Dawida Wilkersona i został wyznaczony na głównego pastora w 2001r.

Updated: 9 maja 2017 — 17:02

2 komentarze

Add a Comment
  1. Jesli Kasia Mos w bialej sukni z piosenka Flashlifght wygra eurowizje, czyz nie bedzie to aniol z nieba niosacy swiatlo?

    1. Karol Szulawiak

      A niby dlaczego miałby być, bo nie rozumiem?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: