Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znany telewangelista Benny Hinn został nawiedzony przez agentów federalnych.

Agenci Federalni przeszukali siedzibę główną słynnego teleewangelisty   i specjalisty od paneli podłogowych Benny Hinna w Teksasie.

Inspektorzy z  IRS (amerykański US) zaangażowani w przeszukanie posiadłości zostali zobaczeni przez dziennikarzy Channel 5 jak wychodzą z wielkimi pudełkami.

Dochodzenie z 2007 roku Komisji Finansów Senatuwykazało, że rząd koncentruje się na sześciu znanych szarlatanach telewizyjnych, w tym Kenneth i Gloria Copeland , Creflo i Taffi Dollar , Randy i Paula White.

Paula White napisała inwokację inaugurującą prezydenturę Trumpa.

 

Oto “szałas” Benny Hinna:

 

Jeden z wielu filmików z działania ducha, którym posługuje się Hinn:

 

 

Mój komentarz.

Dlaczego Benny jest przeszukiwany skoro ma tak duże wpływy w USA? Być może znalazły się w instytucjach państwowych ludzie kierujący się poczuciem sprawiedliwości, a może Hinn nie zapłacił satanistom oczekiwanego haraczu. Ciężko coś na tym etapie powiedzieć, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie takimi gwiazdami jak  Kenneth Gloria Copeland , Creflo  Taffi Dollar ,  Randy  Paula White można uznać również takie posunięcie za ukazanie światu, że każda religia jest zła i niebawem nadejdzie mesjasz likwidujący wszystkie religie, którego naczelnym hasłem będzie: rób to co chcesz. Stąd wielka nagonka na kościół rzymski przy jednoczesnej ciszy o syjonistach, bo to zapewne stąd będzie wywodził się antychryst.

 

 

 

 

Updated: 28 kwietnia 2017 — 09:15

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobre spostrzeżenia, w sumie by mnie to nie zdziwiło…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: