Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

USPOKÓJ SIĘ

USPOKÓJ SIĘ

David Wilkerson

Czy obecnie przeżywasz trudny kryzys? Może pytasz, „Co powinienem robić, kiedy znalazłem się w tak desperackiej sytuacji? Co mam robić, kiedy wszystko wygląda beznadziejnie – kiedy nie widać wyjścia? Co dzieje się, kiedy jestem przytłoczony obawami, bo wszystko wokoło mnie się wali, a ja nie mam odpowiedzi na żaden problem, i nikogo, kto mi powie, jak wydostać się z tego kłopotu?”

Nasz Pan nie jest okrutnym nadzorcą i kiedy widzi nas w trudnej sytuacji, chce usłyszeć nasze wołanie do Niego. Podoba Mu się taka modlitwa, „Panie, boję się! Ty zawsze wiernie mnie ratowałeś i wiem, że masz moc, by mnie wyratować teraz. Ojcze, w Twoje ręce powierzam moje życie.”

Oto jak Bóg odpowiedział Izraelowi, kiedy oni napotykali poważny kryzys: „Nie bójcie się, wytrwajcie, a zobaczycie pomoc Pana, której udzieli wam dzisiaj!. . . Pan za was walczyć będzie, wy zaś milczcie!” (2 Mojż. 14:13-14).

Pan mówił do nich, „Pierwsza rzecz, z jaką musicie się rozprawić, to wasz strach! Ja będę walczył za was i wyratuję was. Niech ta obietnica będzie waszą siłą. Niech ona odpędzi wasz strach!”

On mówi to samo do ciebie dzisiaj

Updated: 27 kwietnia 2017 — 10:32

24 komentarze

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/zNhULIeas10 Gedeon Film biblijny. Streszczenie. Bojaźliwy, mało znaczący gostek dostaje zadanie od samego Szefa wszystkich szefów ( Pana Boga ) zniszczenia obrzydliwego bałwochwalstwa i okrutnych wrogów jego narodu ( Izraela ). Czy podoła?

  1. To zależy, czy mało znaczący gostek, zaufa Szefowi wszystkich szefów (Nawet szefowi Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina-kto oglądał poranek kojota, wie o co chodzi ;p) czy raczej będzie próbował to robić swoimi siłami na swoje własne sposoby. W tym pierwszym przypadku pójdzie mu łatwo, w tym drugim tylko pogorszy całą sytuację.

 2. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/8TsDCcQB5ts Nie chodzi o ideologię promowaną przez wymienionych, a zbieżność losów wszystkich tych którzy pragną NORMALNEJ Polski ( wyklinania i pomstowania na nich… )

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Świetny tekst. Bóg dokładnie tak działa 🙂
  Co do filmów to również polecam film “Czas zmienić swoje życie”

  1. Właśnie go obejrzałam i również polecam 🙂 To prawda co jest ukazane w tym filmie, ten świat to jedna wielka znieczulica, a grzech jest tak powszechny że aż niedostrzegalny, musiało to wszystko tak wyglądać za czasów Noego.

 4. Artur S. (detmold)

  https://oko.press/senator-pis-odkrywa-ze-protestanci-sa-chrzescijanami-przypominamy-jan-pawel-ii-myslal-inaczej/ Wyobraźcie sobie, iż pan senator C. R. to reprezentant przeciętnej umysłowej polskiej, która jest praktycznie zawsze stroną bitą, przez inne duchowości…

 5. Artur S. (detmold)

  Eucharystia. Pokrętny obrzęd katolicki o naturze demonicznej NIE MAJĄCY tj. wiele innych oczywistego i jasnego potwierdzenia w Piśmie ( oparty na przeinterpretowanym fragmencie biblijnym opisującym ostatnią wieczerzę ). Dla ludzi bez rzymskiej “pomroczności jasnej” to promowanie KANIBALIZMU.

  1. Artur S. (detmold)

   Ciałem i krwią Jezusa Chrystusa są Jego słowa. NIC innego.

  2. Bo z eucharystią i ogólnie mszą to jest tak, że msza jest bezkrwawą ofiarą, podczas której fizyczne wino zamienia się w fizyczną krew.
   Rozumiesz?
   Ja też nie..
   Na dodatek to fizyczne wino i fizyczny opłatek po fizycznej przemianie w fizyczne ciało i fizyczną krew, fizycznie wygląda tak samo..
   Za dużo fizyki ;p

   1. Jaka tam fizyka, to pokręcona logika, której nikt nie rozumie :/

 6. Artur S. (detmold)

  http://www.cda.pl/video/54096461 Bolesław Śmiały Polska 1971 Teraz takiego filmu nie zrobią ( o złowrogim wpływie krk na Polskę ). Czarni rządzą…

 7. Piękny tekst. Dziękuję za niego w Imieniu Jezusa.

 8. Artur S. (detmold)

  Zwiedzeni ludzie odbieraja autentyczne ( nie farbowane ) slugi Jezusa Chrystusa czesto nie tyle jako groznych fanatykow, ale jako oderwanych od rzeczywistosci maniakow. Mowia, iz to to tylka jedna wielka gra pozorow, a rozroznianie prawdy czy falszu jest nie istotne ( powodujace nieprzyjemnosci ), gdyz kazde istnienie ludzkie ( dobre czy zle ) tak samo sie smutno konczy ( na cmentarzu ) [ zwlaszcza tak bajdurza wszelakiej masci wolnomyslicielsko-libertynscy cynicy ]. Jest jedno male ALE. Gdy zaczyna sie kwestionowac ich bledne i mylne zalozenia to porzucaja oni owa rozmemlana, papkowata biernosc, by przejsc do czynnej, twardej agresji. O czym to swiadczy?u

 9. Artur S. (detmold)

  To sa czasy glownie bezideowej konsumpcji dobr materialnych i mialkich tresci nie fizycznych. Brakuje w nich jakiejs znaczacej przewodniej odzywczej mysli. Brak wyraznie zarysowanego ( np. zycie zgodne z Pismem ) celu duchowego w zyciu wtracil i wtraca wielu ludzi w czelusc bezdennej rozpaczy, chociaz wielu do tego boi sie przyznac ( nawet przed samym soba ) i udaje przed otoczeniem wielce szczesliwych czy tez spelnionych. Chodzi mnie oczywiscie o ludzi normalnych duchowo.

 10. Artur S. (detmold)

  Szczesliwi ludzie Jezusa Chrystusa ciesza sie z malych nie pozornych rzeczy. Natomiast slugi diabla dreczy nieustanny niepokoj duchowy, ktorego w stanie nie jest nic zaspokoic.

 11. Artur S. (detmold)

  Jesli Jankesow nazywamy ludzmi o “malym rozumku”, chociaz zbudowali supermocarstwo, maja zdecydowanie lepsza sytuacje ekonomiczna niz my oraz swiat sie z nimi liczy, to jak siebie nazwiemy? ( taki zarcik 😉 ).

  1. Tak, piękny…Pan będzie walczył za nas 🙂

 12. Artur S. (detmold)

  Wrogowie Polski maja srogi ubaw ( zacieraja rece ) z rzadow milosciwie nam panujacych socjalistow sejmowych ( oni wespol w zespol ta kraine rozwalaja-pijani szalem lucyperianskim… ). Kto mogl, a nic go tu nie trzymalo, juz ten kraj opuscil. Pan Bog Zastepow Jezus Chrystus upomni sie o swoje slugi, a wtedy dla dreczacych i nekajacych ich diablakow nie bedzie litosci i beda wyc z grozy i przerazenia.

 13. Artur S. (detmold)

  Nie chcialbym byc w skorze jednostek sluzacych diablu, gdy dopelni sie liczba swietych Jezusa Chrystusa.

 14. Dziękuję za ten wpis.
  Idealny do mojej obecnej sytuacji. Zawierzanie Bogu niezależnie od okoliczności.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: