Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Coraz bardziej pewna wojna z Koreą Północną. Rabina proroctwo z przed 22 lat.

Max Kolonko mówi o kilku ważnych sprawach:

 

 1. Amerykańskie statki wojenny są w pobliżu Korei PLN. To wiemy.
 2. Rosyjskie statki płyną w to samo miejsce.
 3. Według USA Korea zagraża bezpieczeństwu narodowemu.

 

 

Co prawda osobiście nie wiem w jaki sposób Korea zagraża tak nagle USA, ale zagraża…

Co podkreśla wagę i realnośc potencjalnego konfliktu to, chyba to, że Prezydent Donald Trump zarządził przygotowania ewakuacji wszystkich 230.000 obywateli USA na Półwyspie Koreańskim. To już nie są żarty. Kim Dzong Un również przysiągł zniszczyć grupę uderzeniową amerykańskich okrętów u wybrzeży Półwyspu Koreańskiego.

 

Okazuje się także, że 22 lata temu, w 1994 roku  Rabin  Levi Sa’adia Nachamani  wygłosił przemówienie i  na miesiąc przed śmiercią zaskakująco ostrzegł, że ze wszystkich  zagrożeń dla Izraela, Korea Północna stanowiła największe zagrożenie.

„Nie Syria , nie Persja ( Iran ), nie Babilon ( Irak ), ani Kaddafi (Libia),” rabin powiedział, nazywając największych zagrożeń Izraela w tym czasie. „Korea przybędzie tutaj.” Proroctwa  rabina Nachmani były szokujące z wielu powodów. Rabin dokładnie przewidział wojne sześciodniową w 1967 roku i wojny Jom Kipur w 1973 roku, co daje wiarę w  jego przewidywania, ale to było nie do pomyślenia, że zagrożenia już wspomniano. Juz prawie zapomniano o tak  niesamowitych wydarzeniach, które można uznac za poliical fiction, ale wraz z upływem czasu okazało się, że jest dokładnie tak, jak powiedział rabin.

 

“Gdyż ogień zapalił się przez gniew mój I płonie do głębin podziemi, Trawi ziemię wraz z plonem jej, Wypala posady gór. ” Pwt 32:22

 

 

„Rabbi Nachmani powiedział, że ​​ogień Boży cytowany w wersecie jest wojną nuklearną, że ​​zacznie od Korei Północnej i Południowej. Korea Północna zaatakuje Seul, stolice Korei Południowej, pokonując go. Stanie się jednym narodem, Szeolu, pod rządami Korei Północnej, które będą wówczas zagrażać  Izraelowi,”wyjaśnił.

 

 

 

 

 

Jak będzie czas pokaże, ale kto w tych czasach ufa ten nacji? …

 

 

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Sa liczne przerwy w funkcjonowaniu tej stronki. Widocznie silom zla i ich ludziom jestesmy bardzo nie w smak.

  1. ktoś zleca ataki na serwer. Musze co jakiś czas ingerować.
   Mam podejrzenie kto to jest.

 2. Artur S. (detmold)

  Obysmy wytrwali wszelakie proby i byli po Sadzie Ostatecznym na zawsze w druzynie Boga, Pana Zastepow Jezusa Chrystusa, smiejac sie iz mamy to wszystko juz za soba.

 3. Artur S. (detmold)

  Nie mozemy isc na ustepstwa w kwestiach zasadniczych, co nie znaczy iz mamy byc jacys kompletnie wyobcowani z ludzkiego swiata. Mamy swiecic przykladem, by inni zechcieli pojsc za Jezusem Chrystusem, Panem naszym.

 4. nie wiem czy to możliwe, aby po ataku na Południową Koreę ta Północna miała jakiekolwiek szanse na przyłączenie południa do siebie. Chiny wstrzymały kupno północnokoreańskiego węgla (jeden z podstawowych dochodów północy), Rosja nie odważy się przeciwstawić się Chinom i USA, za mało znaczący kraj. Północ jest praktycznie otoczona bo dochodzi jeszcze Japonia.

  Przedwczoraj w wiadomościach oglądałem wywiad z dowódcą południowokoreańskiej armii i powiedział, że północ ma silną armię ponad 1600 odrzutowców! itd. Seul stolica południa leży 70 km od granicy, jak północ zaatakuje z zaskoczenia w pierwszej fazie wojny prawie na natychmiast zginie 3 miliony ludzi (Seul liczy 10 milionów mieszkańców).

  1. Za duże różnice gospodarcze itp.istnieją między tymi dwoma krajami…

 5. Flaga Korei Południowej to symbol yin i yang czyli połączenie Słońca i Księżyca, ognia i wody, boskości i człowieczeństwa przez to jest głównym mesjańskim symbolem. Na pewno to nie przypadek że sztucznie podzielono Korę na dwie części negatywną i pozytywną. Połączenie tych dwóch krajów na nowo w jedno yin i yang będzie symbolem nadejścia światowego mesjasza czyli posągu Bestii. To jeden wielki teatr stworzony przez elity.

  https://youtu.be/6n_xCI-peq0?t=3m35s

  W filmiku widać na ziemi symbol yin i yang, natomiast dziewczyna z tygrysem na plecach i białą flagą (Korea) mimo wielkiej niechęci do bratobójczej walki zostaje zmuszona.

 6. Król z północy zmierzy sie z Królem z południa było chyba cos o tym?I Król z północy zwyciezy

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: