Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polska nie ma własnego auta, ale Korea Północna tak.

Bardzo uświadamiający, a zarazem przygnębiający, choć krótki film, ukazujący nie tyle nowe światło na Koreę  Północną, ale konfrontując z realiami polskimi pokazujący upadek Polski. Teraz jeszcze bardziej rozumiem, jak mało jest Polski w Polsce, że rządzi nami od 1989 roku masa sprzedawczyków i przeciwników narodu polskiego. Po Polsce został już tylko masoński hymn, flaga i pozory patriotyzmu sztucznie pompowane. Próżne ego budowane podczas meczy piłkarskich i nic więcej. No może jeszcze psuty autorytet Wielki Polak całujący Koran w Asyżu, tuszujący pedofilie, któremu stawia się pomniki a nawet modli.

To nie jest tylko film o samochodach produkowanych w Korei … Północnej.

 

 

Oczywiście jak przystało na ten świat logiem jest symbol zbuntowanych, czyli skrzydła, ale to tylko pokazuje nam, że gdzie byśmy nie wylądowali na ziemi, to rządzą tam przeciwnicy Boga.

Tymczasem polskie firmy są nękane przez urzędy.

Cel elit światowych jest taki: Polak musi byc posłusznym i biernym niewolnikiem bez inwencji, bez drygu przedsiębiorczości.

Uf… wpadłem w detmoldyzm 🙂

Przynajmniej jednego jestem pewien: jestem obywatelem królestwa niebieskiego i zachęcam do tego innych, aby poczynili starania celem osiągniecie takiego obywatelstwa. I to jest piękne.

 

 

Updated: 12 kwietnia 2017 — 10:29

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie jest tak źle, iż nic nie mamy 😉 . Problem w tym, że nasi powinni przestać w sobie nawzajem widzieć wrogów, a przyjaciół 🙂 . Warunek nieodzowny, zapytacie? Zerwanie, definitywne i kompletne, z fałszywą miłością bliźniego serwowaną przez rzym. Bez tego ani rusz. A wtedy będzie już z górki 🙂 .

  1. Protestantyzm-spowiedź powszechna, wzajemna, NA GŁOS, a katolicyzm-pojedyncza, uszna ( wyznawanie grzechów księdzu ), cicha. Która bardziej buduje więzi wspólnotowe?

 2. “Uf… wpadłem w detmoldyzm”

  HAHA 😀

  1. Takie tam wieszcze uniesienie 😉 .

   1. Dobrze napisany tekst, aż smutne że nawet taka Korea Północna jest w stanie mieć własne auto :/

  1. Czy ten punkt zapalny nie jest zbyt oczywisty? Chodzi mnie o to, iz moze ( ale nie musi ) sie wydarzyc cos co zaskoczy praktycznie wszystkich ( oprocz wybrancow Boga ).

 3. Witam,
  Podaję link do nieco dłuższego filmu o zachodnim świecie z akcentem północnokoreańskim. Moim zdaniem wart każdej minuty.

  1. Mati tutti frutti

   Obejrzałem do momentu kiedy ten koreanczyk wyzywa wrecz Boga od sadystow. Specjalnie to wrzuciłeś? Admin kontroluj co tu sie wrzuca od nieznajomych bo az mnie zdruzgotało.

   1. Witam,
    Napisałem “z akcentem północnokoreańskim”. Wydawało mi się oczywistą oczywistością iż dla każdego jest to kraj z urzędu ateistyczny i każdy chrześcijanin czy religia jest tam napiętnowana. Poza kilkoma epizodami “odgórnie” podanymi przez reżim 99.9% przekazu jest prawdziwa. Oczywiście Koreańczycy też mają bardzo wiele za uszami, jednak to co pokazali to czysta prawda i trudno się z nią nie zgodzić. Idąc twoim tokiem rozumowania powinno się na tym portalu zakazać informacji takich jak np. wypowiedź papieża o Jezusie (że był diabłem i wężem) oraz wszelakiej krytyki protestantów, którzy swoją drogą podobnie jak katolicy dokonywali zbrodni ludobójstwa na Aborygenach, Indianach, itd. Nie mówiąc już o pazerności, obłudzie, “misjach pokojowych, krzewieniu demokracji”, itp.
    Film nigdy nie zachwieje wiary żadnego chrześcijanina, nie wprowadza na manowce, jest drastyczny i uraża uczucie w kilku momentach, jednak osobiście czuję się bardziej urażony słowami pewnego wysoko postawionego dostojnika watykańskiego, kłamiącego ŚJ z ciała kierowniczego nt. tuszowania pedofilii, czy też wypowiedzi mających na celu wprowadzenie nas w błąd odnośnie Biblii niż kilkoma zdaniami wypowiedzianymi pod groźbą przez ateistę z reżimu północnokoreańskiego. Oczywiście moje podejście może być odosobnione, jednak nadal uważam iż kilka wyzwisk ateisty nie jest w stanie zachwiać wiarą żadnej osoby, a podane fakty na pewno wielu otworzą oczy na otaczający nas świat. Decyzję co do usunięcia czy też nie pozostawiam Piotrowi.
    Pozdrawiam,

    1. Mati tutti frutti

     Dobrze, że się przedstawiłeś 🙂 Ostatnio znajomek podrzucił mi książkę w której autor podaje kto rządzi światem, wykłada to jakby od kuchni, ale co z tego jak na 3 stronie czytam : ” Jedyny prawdziwy prześladowany Kościół Katolicki…..” Nie muszę mowić, co było dalej? Czwartej strony juz me oczy nie ujrzały. To samo tutaj. Jest wiele materiałów o zbójeckiej USA nie wciskających po drodze ateistycznych wyzwisk i bzdur. Pozdrawiam.

     1. Witaj Mati,
      Nigdy się nie przedstawiłem na tym blogu, ale skoro poruszyłeś ten wątek to zrobię dla Ciebie wyjątek. Na imię mam Artur, nigdy nie należałem do żadnego kościoła, organizacji, zgromadzenia itp. (chyba o to Tobie chodziło) i nigdy nie będę należał.
      Najlepiej moją osobę opisał Pan Maciek Kurowiecki:
      “Bywa że nie jestem szczery
      Czasem zwyczajnie kłamię
      Jestem próżny, pazerny
      Dbam tylko o swoje cztery litery
      Bywam małostkowy
      Cyniczny i bezduszny
      Osądzam bez litości
      Bez serca i miłości

      Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy
      Chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei

      Miewam nieczyste intencje
      Łamię własne zasady
      Jestem niekonsekwentny
      Drażliwy i nieznośny

      Nie potrafię słuchać
      A sam bez przerwy gadam
      Jak gdybym istniał tylko ja
      A światem rządził szatan”

      Pozdrawiam,

 4. Ostatnim przywodca Polski za ktorego w miare trzymano dyscypline budzetowa byl I sekretarz PZPR Wladyslaw Gomulka, a porownywalnie Edward Gierek byl ostatnim, ktory mial w miare jasno nakreslony plan rozwoju naszego kraju. Po 13 XII grudnia 1981 trwa juz tylko systematyczne niszczenie duchowego i wynikajacego z niego materialnego dorobku poprzednich pokolen tej krainy. Nadzieje ( plonne… ) obudzila ustawa Wilczka, by w sposob bestialski je powoli dobijac, a w konsekwencji zniszczyc…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: