Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bulwersująca promocja książki jezuity o zmianie podejścia wobec homoseksualistów.

O dziwo ten news pojawil się w katolickim portalu pch24.pl:

 

Jezuita o. James Martin napisał kolejną książkę zachęcającą do zmiany stanowiska katolików wobec homoseksualistów. Skandaliczna publikacja zatytułowana „Budowanie mostu” jest reklamowana w okresie Wielkiego Postu jako „szczególnie polecana” przez niektórych hierarchów.

 

Przedstawiciele Kościoła, odnosząc się do najnowszej książki jezuity wzywającej nie tylko do „większego szacunku i współczucia wobec gejów”, ale także akceptowania ich na kluczowych stanowiskach w instytucjach prowadzonych przez Kościół, zachwalają ją jako „odważną,  proroczą i inspirującą” a także „bardzo potrzebna
http://www.pch24.pl/skandaliczna-promocja-ksiazki-jezuity-o-zmianie-podejscia-wobec-homoseksualistow,50833,i.html#ixzz4dx0INE9W

 

Co można oczekiwać po Jezuitach jak nie łamania Prawa Bożego. Wszystko w pozornie ładnym opakowaniu tolerancji. Idzie nowe….Wszystko zgodnie z zasadą małych kroczków.

Każdy niech czyni jak chce, ale my przestępstwo Prawa Boga nazywać będziemy przestępstwem. Homoseksualiści byli już w Sodomie o czym wzmiankuje Biblia, ale nazywajmy rzeczy po imieniu….

Z tego co wiem, Bóg nie zmienił Prawa.

 

 

 

Updated: 11 kwietnia 2017 — 16:26

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Sarkastycznie mowiac. To takie dalekosiezne zaplanowane chronienie zb…ekhm zapalonych slug w swoich szeregach…

 2. Dokładnie, przestępstwo wobec Prawa Boga to przestępstwo.Wczoraj ogladalem na,Youtube parę filmików o Szwecji, i wypowiadał się jeden pastor protestancki oczywiście gej i pastorka lesbijka,o tolerancji itd.No po prostu masakra co oni mówili,m.in ze Biblia była stworzona dla ludzi którzy żyli w tamtych czasach, ale teraz to jest archaiczna itd .

  1. Bóg nie idzie z duchem czasu.
   No właśnie – duch czasu, duch epoki.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  W Kościele katolickim takie “nowości” przeczące jawnie Prawu Bożemu będą bardzo popularne, ponieważ większość hierarchów tej instytucji preferuje takie dewiacje, oraz czynnie w nich uczestniczy.
  Ale żeby nie rozpoczynać dnia od samych przerażających informacji dodam, że Jezus nadchodzi i bliskie jest Jego królestwo. Chwała Mu na wieki! 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: