Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

150 tysięcy żołnierzy chińskich przy granicy z Koreą Północną.

Wczoraj były szef MI6, sir John Sawyers, ostrzegł, że za bardziej prawdopodobne, że prezydent USA Donald Trump  rozpocznie wojnę z Kim Dzong Un niż z Syrią pomimo niedawnego rakietowego ataku na ten naród.

Chiny odpowiedziały gotowością jednostek medycznych i tworzenia kopii zapasowych z jego siły PLA na rzece Yalu, aby przygotować się do ewentualnego napływu uchodźców północnokoreańskich, jeśli Trump zaatakuje Korę Północną.

Tymczasem Max Kolonko mianował Trumpa mistrzem naciskania cyngla prześcigając jednocześnie w swej wojennej polityce Obamę.

 

Istotnie Korea odstaje od NWO choćby technologią i musi wpasować się na każdej płaszczyźnie we wspólnych celach rządu antychrysta.

 

 

Updated: 11 kwietnia 2017 — 16:39

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Nikt o zdrowych zmyslach nie chcialby zyc w Korei Polnocnej. Polska Ludowa byla przy niej ( no moze poza okresem stalinowskim ) wzglednie normalnym krajem, gdzie opozycje co prawda przesladowano, ale na masowa skale nie likwidowano. Poza tym zwykly czlowiek tam nic nie znaczy jesli nie jest czyims pociotkiem ( tak jest wszedzie gdzie panuje mniej lub bardziej zamordystyczny socjalizm ).

  1. Darek z Open Doors był w tym kraju opowiadał co tam się dzieje. Mają dosłownie to co w księdze Daniela muszą się kłaniać przed ogromnym posągiem. Byli przez cały czas pilnowani przez 2 wojskowych.Na lotnisku spisali indeksy Biblii aby ich nie zostawić. Byli postawieni przed sytuacją, że kazano im się pokłonic ale oni powiedzieli, że nie i wyjaśnili dlaczego to ci opiekunowie sami oddali pokłon i więcej nie zabierali ich na place. Spytali się tych ludzi czy mogą się o nich pomodlić zgodzili się i było widać w ich oczach łzy. Mamy za co dziękować Bogu, że żyjemy w takim kraju w którym mamy mimo wszystko wolność. Choć mój pastor ze zboru powtarza że to nie jest ten sam kościół. Opowiadał jak we Wrocławiu miał 2 plakaty ewangelizacyjne na nysce i cała hala stulecia była pełna. Teraz jak jedzie do jakiegoś zboru to nie wie czego się spodziewać gdyby nie żona to opuszczał by większość przed połową nabożeństwa. Widać jak nauka ze USA zniszczyła większość zborów w których musi być show a zapomina się o uswieceniu zdrowiej nauce. Biblia jest wystarczająca nie stety musi się dziać.

   1. A ludzie szukający wrażeń szybko odchodzą ze zdrowych zborów. Bo przecież jest łaska, róbta co chceta.

   2. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Dookoła technologia zalewa nas “efektami specjalnymi”, więc i w dziedzinie duchowej, która powinna być właśnie stabilna, cicha i pokorna ludzie chcą eksplozji emocji, kolorów i fajerwerków.
    Te emocje będą, ale dla tych którzy wytrwają w nauce Jezusa do czasu Jego przyjścia 🙂 A to już niebawem…

 2. podobnie do niedawna media też opisywały Białoruś…a dlaczego ?
  bo to jedyny kraj w Europie bez długu publicznego…dlatego jest nie na rękę zachodowi…

  nie wierzcie we wszystko co podają w TV.
  niezależne info to prisonplanet.pl
  polecam

  1. Bialorusini wybrali Aleksandra Lukaszenke na ich przywodce w 1994 nie dlatego, ze byl taki wspanialy, a dlatego, iz mieli dosyc rozkradania kraju przez bezplanowa-bezmyslna prywatyzacje prowadzona przez lzedemokratow. Zamiast niewoli zachodniego kapitalu wybrali powrot do radzieckiego godla i obyczaju ( malo produktywnego… ). Podobnie nasi ludzie zachcieli powrotu czerwonych do wladzy, gdyz zauwazyli, iz sprawy przybieraja niewlasciwy obrot rzeczy ( bogacenie sie niewielkiej czesci spoleczenstwa kosztem ubozenia reszty ).

  2. Trochę informacji nt.Korei Północnej:

 3. Coraz bliżej…przyjście naszego Pana i Zbawiciela 🙂

    1. Patrząc na Twój obrazek wymyśliłam Ci nowy nick.
     Tutti Frutti Matti 😀

     1. Mati tutti frutti

      Mati tutti frutii lepiej się składa 😀

 4. USA przymierza się do bombardowania Damaszku. Wiadomość podana dzisiaj na portalu zmianynaziemi.pl

  1. ups, to dla nas jak informacja o nadejściu Pana Jezusa…

   1. Izajasz 17;1
    “1 Wyrok na Damaszek:
    Oto Damaszek przestanie być miastem,
    stanie się stosem gruzów.
    2 Na zawsze opuszczone jego miasta będą pastwiskiem dla trzód,
    które się [tam] pokładą,
    i nikt ich nie spłoszy.

    Wypełnia się Proroctwo na naszych oczach..

    Jeszcze krótka chwila, Pan Jezus jest już bardzo blisko.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: