Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Koniec wypłat w gotówce. 666 bliżej.

“Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Ap 13.

 

Ministerstwo Finansów idzie z trendem globalnym likwidując nie tak powoli gotówkę:

 

“Wynagrodzenia przelewane na konto, a nie dawane do ręki to recepta ministerstwa rozwoju na zwalczanie szarej strefy – pisze poniedziałkowy “Puls Biznesu”.”

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-04-10/koniec-wyplat-w-gotowce-mf-chce-ograniczyc-szara-strefe/

 

 

Kraje, kontynenty pozornie ze sobą walczą wprowadzając uniwersalne prawo i przepisy. Nikt się nie wybije choćby w imię wolności. Dlaczego? ponieważ wszystkie rządy są kontrolowane przez masonerie i Jezuitów itp.

Czas Ucisku nadchodzi. Nawet nasze modlitwy będą w tym przypadku zbędne, gdyż ludzie są już tak źli, że to wszystko się stać musi. Nie zatrzymamy tego. Możemy jedynie modlić się o nawrócenie jak największej ilości osób, o naszych bliskich i znajomych.

Jak to się mówi kolokwialnie: jest już pozamiatane. Globalnie pozamiatane.

 

 

 

 

Updated: 10 kwietnia 2017 — 22:56

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Moim zdaniem większość Polskiego społeczeństwa przyjmie znamię besti ,także odda pokłon obrazowi besti czy też samej besti ,a pozostałej resztce a będą nimi tylko nowo-narodzeni chrześcijanie rząd zetnie głowy.
  I widziałem trony, i usiedli na nich ci, którym dano prawo sądu; widziałem też dusze tych, którzy zostali ścięci na gilotynach za to,….. że składali świadectwo o Jezusie i głosili Słowo Boże, oraz …..tych,którzy nie oddali pokłonu zwierzęciu ani posągowi jego i nie przyjęli znamienia na czoło i na rękę swoją. Ci ożyli i panowali z Chrystusem przez tysiąc lat. Objawienie Jana 20:4
  Ogólnie wszyscy ludzie zostaną wymordowani z wyżej podanych powodów

  1. Paweł 🙂
   Bardzo proszę, nie strasz ludzi. Nikt nie wie jak będzie.
   Nawet jeśli niektórzy ludzie boży będą znosić prześladowanie i poniosą śmierć, to z pewnością nie wszyscy (ci, którzy tego doświadczą będą dobrze przygotowani na taką ewentualność).
   W piśmie są też optymistyczne zapowiedzi np.
   “Skoro zachowałeś nakaz mojej wytrwałości i Ja cię zachowam od próby, która ma nadejść na cały obszar zamieszkany, by wypróbować mieszkańców ziemi” Ap.3,10 BT
   Dochowajmy wierności Panu, a ON nas ochroni.
   Jesteśmy w takiej samej sytuacji jak Izrael przed wyprowadzeniem z Egiptu. Żadna plaga nie dotknęła ludu Bożego. Więcej wiary i ufności 🙂 Bóg jest dobry 🙂

  2. Z którego tłumaczenia wziąłeś szczegół o ścięciu gilotyną? Nie przypominam go sobie ani w Tysiąclatce, ani w Poznańskiej, ani w Warszawskiej, ani w Gdańskiej… Na pewno jest mowa o ściętych dla imienia Pańskiego, ale o tym, czym mieli być ścięci?

 2. Coś okropnego 🙁 Panie Boże, strzeż nas proszę od złego…

 3. W angielskim serialu Doktor Who ( szczególnie w jego współczesnej wersji ) pojawiają się często kreatury-maszkary niepokojące podobne do przedpotopowych potworów, postaci z piekła rodem. Czyżby to było programowanie umysłu na powrót upadłych i ich potomstwa?

  1. Sam Doktor ma kilka ciekawych atrybutów: w początkach serialu był… człowiekiem! Potem go zmienili na kosmitę wyglądającego po ludzku, który wpadał w różne tarapaty, z których zawsze wyciągał siebie i innych obronną ręką, na którego wszyscy oprócz wrogów liczyli (w którymś odcinku nawet pokazali, jakby modlili się do niego), a który poprowadzony na granicę śmierci ,,odradza się”.

 4. Dorzucam kolejny kamyk do ogródka, który akurat przypadkiem mi na fejsiku się wyświetlił:https://www.youtube.com/watch?v=v7MGUNV8MxU nie zamierzam się odnosić do całej symboliki tego zwiastuna a bardziej bym się skupił na dacie premiery tj. listopad tego roku i czym ów ragnarok jest. Za wikipedią:”Ragnarök lub ragnarek – w mitologii skandynawskiej zmierzch bogów (Götterdämmerung). W wyobrażeniach mitologicznych ma on być wielką walką pomiędzy bogami a olbrzymami pod wodzą Lokiego, w wyniku której świat i Asgard, siedzibę bogów, strawi ogień, wszystkie gwiazdy zgasną, a Ziemię zaleje wielkie morze. Ostatecznie z tej toni wyłoni się nowy świat i nastąpi era szczęśliwości bez przemocy i wojen. Po raz pierwszy pojawił się w poemacie Völuspá (Przepowiednia wieszczki), zredagowanym pod koniec X wieku.” Interesujące….

  1. Kiedyś rozmawiałem z kolegą na temat mitologii wikingów. Ciekawe, że im brutalniejszy i bardziej wyuzdany był wojownik tym większa szansę miał na valhalle. Tam miał wszystkie przyjemności, pijatykę i bijatykę i jeśli ( podobieństwo w islamie?)zginął to odradzał się wieczorem. To byli najwięksi, którzy razem z bogami mieli stanąć do ostatniej bitwy ragnarok. I tu moje spostrzeżenie.- oni mają przegrać tę bitwę i o tym wiedzą. Szatan i demony też przegrają my to wiemy z pisma. Czyli ziarno prawdy jest we wszystkich wierzeniach. Demony przed swoimi skandynawskimi wyznawcami nie ukrywały tego faktu, a ubrały to w piórka chwalebnej klęski i mimo to zbierali fanatycznych, zgubionych morderców. Wszystko co złe w piśmie u skandynawów było dobre i godne pochwały. Piszę to bo tzw. Rodzimowierstwo wraca do łask.

 5. Ach i znów ta teza, że znamieniem bestii (zwierzęca) będzie chip. Uważam że to mylnie założenie. Bo idąc tym tokiem myślenie to i karta płatnicza (też ma chip) była by znakiem bestii, a nawet po prostu pieniądze. Pieniądze niestety dla wielu są jedynym celem w życiu. Kto jak kto ale Wy powinniście wiedzieć jak działa szatan. On stara się doprowadzić do sytuacji gdzie człowiek świadomie(!) zgrzeszy. Aby potem mógł cynicznie powiedzieć Bogu – widzisz, wiedzieli, że to grzech a jednak to zrobili.

  Po drugie w objawieniu jest mowa o znamieniu “NA” czole i ręku. Czoło i ręka = myśl i czyny. Kto nie myśli i nie czyni jak “oni”chcą nie ma prawa kupować/sprzedawać itd.
  Przykład nie myślenia jak “oni” sobie tego życzą: były pomysły w Holandii, że osoby nie tolerujące związków dewiantów homo, miały być przesiedlane na peryferia miast. Bez chipu będzie można kupować i sprzedawać jest coś takiego jak barter czyli wymiana bez gotówkowa (np. upiecz mi chleb a ja nauczę cię matematyki).
  Czyli owo znamię może to być forma oznakowania która określa przynależność do danej grupy. Taką rolę pełnią np. tatuaże w gangach (np. yakuza) albo w więzieniach. Chip jest bez wątpienia diabelską technologią mającą nas zniewolić. Murzynów w Afryce chipować raczej nie będą tylko nas Białych Słowian. Podsumowując będziemy w sytuacji w której będziemy doskonale wiedzieli czym jest przyjęcie znamienia i komu ono służy, ale nie koniecznie będzie to chip.

  1. Nigdzie Krzyśku nie napisałem, że znamieniem będzie chip.
   Gwoli ścislości, jeśli ujuż chcesz wydobyc ode mnie opinie ponadto co jest tekście, to na dzień dzisiejszy, uważam że znamieniem będzie tatuaż elektroniczny wraz (uwaga) z rezygnacją z Prawa Bożego. Może to być np Prawo Niedzielne.

   1. Owszem nie napisałeś, ale przy innych artykułach na temat chipów czy chipowania zawsze jest cytowany ten fragment z apokalipsy. Więc to jakoś tak samo się łączy i niejako wynika z tego. Kilka przykładów [ http://detektywprawdy.pl/2015/07/31/zabieg-implantu-chipa/ ; http://detektywprawdy.pl/2016/09/12/moskiewska-mlodziez-zachipowana/ ]
    Zresztą inne portale informacyjne np. Wolna-Polska, rozpowszechniają informacje że chip to znamię.

    Mimo wszystko opcja z tatuażem elektronicznym jest bardzo możliwa. Musimy być czujni.
    Ale i tak skłaniam się ku twierdzeniu, że ludzkość będzie świadoma czym dokładnie jest przyjęcie znamienia. Bez niedomówień i domysłów. Nawet katolicy którzy w tym temacie wiedzą bardzo mało bo księża ich tego nie uczą. Kto wie może szatan zagra va bank odkrywając wszystkie karty i w tedy będzie wybór albo po stronie Boga albo po stronie szatana. Kuszenie bogactwami albo ostatecznie straszenie ie śmiercią. Taka ciekawostka, islamiści w krajach gdzie czują się silni to nawracają z maczetą i koranem w ręku.

 6. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole O jakie dokładnie znamie chodzi ?czemu akurat tego pokolenia ma dotyczyć może to być za kilkaset lat wprowadzone

  1. Nie wiadomo o jakie dokładnie znamię chodzi. Jak już przyczepią się do Twojego czoła albo prawej ręki to się dowiesz 🙂

  2. Chodzi o elektroniczny dow_ód i ch_ip. Dotyczyc to bedzie tego pokolenia nie za kilkaset lat, poniewaz widac ewidentne znaki i szybkie jak eliminacja gotówki, a dlaczego naszego poko. -nie wiem

 7. A ja ostatnio myslalem, ze to nie bedzie ani tatuaz, ani czip. Patrzac na technologie i jej rozwoj za 10 lat beda rzeczy o ktorych dzis nie wiemy, ze moga istniec.

  Nie wiem tez czy moment jest dla nich dobry, zeby to bylo teraz, co innego za kilkanascie lat, jak widze dzieciaki 2,3,4 letnie przyklejone wzorkiem do tabletow, komorek – ich zachowania majac tablet przy sobie, a jego nie majac- jestem pewien, ze zgodza sie na wszystko, nawet na nakleje ze skorki banana. Kiedys kiedys ogladalem film co sie nazywal Idiokracja bodajze, swiata w 2500 roku ( moze w 2050, albo w innym ) – ludzie jakims napojem w tym filmie podlewali rosliny i sie dziwili ze nie rosnie nic, w tym filmie KAZDY mial kod kreskowy wytatuowany- bohater ktory przeniosl sie w czasie nie mial, no i go zlapali i zrobili dziarke- polecam zobaczyc ten film i poskladowac co nieco w calosc- niby komedia. Mysle, ze najpierw musza oglupic ludzi a potem zrobia co chca zrobic, dzisiaj jeszcze by to nie przeszlo ze wzgledu na ludzi starszych , wioski itd itp tak mysle.

  Ale oczywiscie nie tracil bym nad dywagowaniem na ten temat zbyt duzo czasu, zyjmy w nadzieje, ze jezeli Bog bedzie z nami, to nic zlego nam sie nie stanie i modlmy sie do niego o to, choc czasem mysle ze im wiecej sie tutaj nacierpimy i wytrenujemy nasza wiare tym lepiej bedzie tam… Jezus nie mial latwej , krotkiej i przyjemnej smierci..

  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: