Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Johny Deep pedofil i gay.

Dla znających angielski Johnny Deep ze swoimi fascynacjami:

 

Próbowałem znaleźć potwierdzenie powyższych informacji i oto znalazłem wymowną scenę z udziałem Johnny Deepa w amerykańskim programie telewizyjnym:

 

Dzisiejsi bogowie, których podziwiają w większości katolicy, jak na przykład Van Damme, Segeal, Deep i tysiące innych są zdemoralizowanymi ludźmi działającymi na rzecz ich pana, który jest przeciwnikiem Boga Wszechmogącego.

Biblia mówi nam, że cały świat pogrążony jest w Złym i tak jest.

Wielu oglądało film “Piraci z Karaibów” i nie przeszkadzała im wymalowana twarz pirata geja, którego grał Deep.

Poniżej ciekawy komentarz pod filmem o Deepie:

Ludzie  nie chcą przyjąć prawdy. Prawie wszystkie gwiazdy są lub były zaangażowane w podobne związki seksualne, rytuały i obrzędy masońskie. Uważają, że nie jest to żaden grzech, aby angażować się w te czyny.

Nie tylko jest to powszechne, ale w pewnym momencie  kariery jest to wymagane. Jeśli znasz się  z heteroseksualistą w tej branży, wcześniej lub później będziesz prezentowany z homoseksualizmem w jednym miejscu.  Te gwiazdy nie są takimi jak ty i ja. Są “bogami” tej ziemi, a ludzie uwielbiają ich, kochają, naśladują i czczą … I to jest grzech przed Bogiem!

 

 

W Polsce tymi, którzy się nie kryją są: Piasek, Tomasz Raczek, Bogusław Kaczyński, Michał Piróg, Tomasz Jacyków, Mariusz Szczygielski, Maciej Nowak.

 

Updated: 10 kwietnia 2017 — 11:02

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Gwiazdy to są na na firmamencie-nieboskłonie, a nie na ziemi. Nie ma to jak porządne kino niszowe ( rodzime czy zagraniczne ) dedykowane ludziom, którzy jeszcze potrafią myśleć. Coraz mniej go niestety…

 2. Proszę o modlitwę za moją ciocię Ewę. Jutro odbiera jakieś ważne wyniki badań i jej syn Robert(który zaczyna poznawać Boga) poprosił mnie o modlitwę za nią. Panie, proszę Cię, pokaż Twoją moc, ku Twojej chwale. Amen

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Niech tak się stanie ku chwale Jezusa, który uzdrawiał chorych. Amen.

   1. Niech tak się stanie w imieniu Jezusa,niech Pan Bóg otoczy ciocię Ewę swoją opieką, na Swoją chwałę.

    1. I ja się dołączam do modlitw za ciocię Kamila, Ewę 🙂 Oby byłą zdrowa i szczęśliwa dzięki pomocy Boga! 🙂

 3. Witajcie Kochani.
  Bardzo bym was prosił o modlitwę za moją córeczkę Nikole. Ma zapalenie gardła, okropnie kaszle, ostatnio były wymioty i gorączka. Mało śpi, mało je i mało pije. Od kilku dni zażywa lek (zawiesine), którą przepisał lekarz, ale nie widać poprawy, wręcz bym powiedział że jest gorzej.. Dzisiejsza noc i dzień poprostu dramat – ciężko to znosi 🙁

  Proszę by Dobry i Sprawiedliwy Bóg Ojciec, zabrał od niej to wstrętne choróbsko, albo pomógł jej przez to przejść w Imię Jezusa Chrystusa niech tak się stanie. Amen

  Dziękuje wam bardzo.

  1. Smugi chemiczne ( wysmiewane w telewizji jako wymysl oszolomow ) daja o sobie znac… Uratuj ja Panie Boze.

  2. Niech tak się stanie.
   Dziękuję Ci Panie że powołałeś brata Damiana do cudownej Swojej światłości, i że uświecasz całą jego rodzinę i że nad nią czuwasz. Proszę w imię Jezusa o to byś zabrał chorobę od małej Nikoli. Wierzę że tak się stanie.

  3. Biedna malutka 🙁 Będę się za nią modlić! Oby Bóg jej pomógł 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: