Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

OGNISTE STRZAŁY Z PIEKŁA

David Wilkerson
April 5, 2017

Paweł radzi, „A przede wszystkim, weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złego” (Ef  6:16). Opisuje jak mamy walczyć z nieprzyjacielem, który wysyła nam dręczące myśli i strach.

„Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi. Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich” (6:11-12).

Kochani, konflikt, w którym jesteśmy, to nie ludzkie zmagania, które można pokonać w sferze ziemskiej. Ta walka toczy się w sferze ponadnaturalnej. Prawdą jest, że jeżeli jesteś w Chrystusie, to jesteś narażony na gniew szatana. Nie pomyl tego demonicznego gniewu z sądem Bożym. Gniew skierowany przeciw tobie pochodzi od rozgniewanego diabla, ponieważ on wie, że jego czas ataku na lud Boży, jest krótki.

Ataki szatana są skierowane szczególnie na tych, którzy poświęcili się, by chodzić wiernie w Panu. Ciągle na nowo Psalmista chwali się, „Ja mam schronienie w Panu.” Oto obraz sprawiedliwego świętego, który wiernie ufa Bogu. Jednak z powodu tego świadectwa zaufania jest on atakowany przez szatana. Jego wiara jest powodem, dlaczego te ogniste strzały są kierowane na niego z piekła. „Bo oto bezbożni (szatan i jego słudzy) napinają łuk, Przykładają strzałę do cięciwy, aby ukradkiem miotać ją na prawych” (Psalm 11:3).

Czym więc są te ogniste strzały z piekła, wymierzone w ciebie i we mnie? To napawające strachem, niepokojące myśli o naszą przyszłość i Bożą troskę o nas. Diabeł jest kłamcą i oskarżycielem i jego atak jest skierowany bezpośrednio na naszą wiarę.

Updated: 6 kwietnia 2017 — 09:56

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Zapomniałem napisać, że w Wydarzeniach o 18.50 (chyba 3 lub 4 kwietnia) był reportaż o chipach pod skóra, ogólnie to wprowadzili te chipy w jakieś belgijskiej firmie i ludzie którzy tam pracują są bardzo zadowoleni, otwierają drzwi przykładając rękę do czytnika i jeszcze kilka “udogodnień” i “korzyści”. Chip jest wielkości ziarenka ryżu i jest pod skórą, tak że u jednego z pracowników to nawet było widać jak przebija kształt pod skórą fuj. blee.. :). Kwietniowych wydarzeń jeszcze nie ma na ich stronie internetowej, ale piszę tu aby nie zapomnieć i jak wrzucą na stronę to podam linka.

  1. Coś okropnego 🙁 Panie Boże, proszę, ochroń nas od tego… co z tych udogodnień i korzyści, jak traci się wolność itd.???

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Szatan nie strzela rozpalonymi pociskami tylko w tych, którzy idą z nim w szeregu, ponieważ oni poniosą karę razem z nim w jeziorze ognia.

 3. Kiedyś było powiedzenie, że diabeł swoim sługusom nawet dzieci kołysze.
  Jesteśmy atakowani ale mamy tarcze.
  Mój syn mówi, że chociaż by się paliło i waliło trzeba zaufać Bogu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: