Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

WIELKA MOC IMIENIA JEZUS

Nicky Cruz

Jezus podróżował łodzią ze Swoimi uczniami (Mar 5:1-18) przez Morze Galilejskie do regionu Gerazeńczyków, kraju zamieszkałego przez pogan. Kiedy Jezus wyszedł z łodzi, opętany przez demony człowiek podbiegł i upadł przed Nim na kolana. Demony krzyczały do Jezusa, „Czego chcesz od nas Jezusie, Synu Boga Najwyższego!” Demony prosiły Go o miłosierdzie.

Jezus zapytał tego człowieka, „Jak ci na imię!” Jednak odpowiedź przyszła znowu od demonów, które były z nim: „Mam na imię legion, bo jest nas wielu.”

Niedaleko pasło się stado świń i demony błagały Jezusa, by pozwolił im wejść w te zwierzęta. Demony wiedziały, że nie mają władzy i siły w obecności Bożej chwały. Szatan lubi poniżać i szydzić z ludzi bezbronnych, ale kiedy pokaże się Jezus, diabeł szybko zamienia się w słabego i patetycznego przegranego, którym rzeczywiście jest.

To jest jeszcze jeden aspekt życia, który się nie zmienił. Również dzisiaj szatan jest zmuszony do ukrywania się w strachu nie tylko na widok Jezusa, ale każdego naśladowcy Chrystusa. Imię Jezus w ustach wierzącego ma niesamowitą moc!

Danie demonom pozwolenia, by weszły w ciała wielu brudnych świń, było ironią i Jezus im na to pozwolił. Zaraz te świnie zerwały się i skoczyły z pobliskiego urwiska, ponosząc śmierć. Dla mnie to zawsze jest doskonałym przykładem tego, co czeka szatana i jego demony w Dniu Sądu.

Updated: 2 kwietnia 2017 — 11:15

4 komentarze

Add a Comment
  1. Nawet świnie wolały śmierć niż pozostawanie w niewoli sztana.

    1. Otóż to! Poza tym fajnie porównano los szatana i demonów w dniu sądu 😀

  2. Pobrałem audiobook o Nickim Cruzie dzięki temu wpisowi będę mógł poznać jego historię;-)

  3. A jeśli Ja wyganiam demony Duchem Bożym, tedy nadeszło do was Królestwo Boże.Mat.12,28 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: