Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chcą ustanowić 16 października świętem narodowym i wprowadzenia orderu św. Jana Pawła II.

Może tym razem zacytuję na sam pierw Biblię, a dopiero owego newsa:

 

” “Chodź, ukażę ci sąd nad Wielką Nierządnicą siedzącą nad wielu wodami, (2) z którą nierządu się dopuścili królowie ziemi, a mieszkańcy ziemi upili się winem jej nierządu”” Apokalipsa 17

 

“bo winem swego szaleńczego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się na jej ogromnym przepychu” Apokalipsa 18

 

 

Nie trzeba być szczególnie bystrym, aby wiedzieć, że obecnie tymi królami są prezydenci i premierzy poszczególnych państw.

 

 

“Z apelem o upowszechnianie pamięci o Janie Pawle II zwróciły się do władz instytucje papieskie. Chcą utworzenia programu utrwalania dziedzictwa papieskiego, ustanowienia 16 października świętem narodowym i wprowadzenia orderu św. Jana Pawła II”

Sygnarariusze apelu – środowiska związane z papieżem oraz kard. Stanisław Dziwisz – złożyli podpisy na dokumencie w Instytucie Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Łagiewnikach w czwartek, podczas piątego Forum Inicjatyw Poświęconych Janowi Pawłowi II. Pismo zwraca uwagę na zbliżające się obchody 100. urodzin Jana Pawła II (2020) oraz na 40-lecie wyboru Wojtyły na papieża (2018).

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/apel-do-wladz-o-umacnianie-dziedzictwa-jana-pawla-ii/s0mh3ef

 

Ten sam papież aktor, który stworzył zalążek ekumenizmu ma być zrównany poprzez obchody jego dnia z Marią katolicką i świętami tzw Bożego Narodzenia. Papież zrównany do bóstwa. Jest to czysta idolatria.

Nie wiem, może się mylę, ale jest to jakby przygotowanie pod kult człowieka – antychrysta

 

 

Powyżej fotka ze spotkania ekumenicznego z Asyżu gdzie papież jedna się z przedstawicielami religii satanistycznej jak to określił w filmie niżej Cejrowski:

 

 

 

 

 

 

Updated: 31 marca 2017 — 11:53

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Kiedys to byla Lechia. Dzisiaj jest kLechia…

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Cejrowski, wielki obrońca katolicyzmu. Kiedyś w wywiadzie na pytanie o ewangelicznych chrześcijan powiedział, że są “podrabiani” bo nie należą do Kościoła.
  I mówi to dziennikarz, który relacjonując cokolwiek zazwyczaj zanim się wypowie najpierw przeanalizuje temat, zbada historię, przyczyny itp.
  A tu, prosto z mostu : czytasz Biblię jesteś “podrabiany” bo nie wierzysz instytucji która teoretycznie powinna opierać się na Biblii, a nic wspólnego z nią nie ma.
  Dziwne myślenie u takiego niby mądrego człowieka.

  1. mielonka turystyczna

   Nidy nie mialem go za madrego, to widać po pierwszym rzucie oka na jego podkoszulkę maryjną. To tajny agent 007 watykanu od lat w slużbie jej papieskiej mości.

   1. Moze to jakies uprzedzenie ale ma strasznie irytujaca barwe ( tembr ) glosu.

  2. Tak właśnie działa zwiedzenie i (…). W pewnych aspektach człowiek nie mówi od siebie, bo gdyby tak było, to – jak ma w zwyczaju – uprzednio zbadałby temat, użył posiadanej mądrości i dopiero po rzetelnej analizie tematu i wyciągnięciu zgodnych z prawdą wniosków, udzielił odpowiedzi. Fakt, że w tym przypadku tak nie jest świadczy, że nie wszyscy otrzymali łaskę poznania prawdy. Tym więc bardziej należy dziękować Panu Bogu za to, że objawił maluczkim to, co przed mędrcami tego świata wciąż i wciąż pozostaje zakryte. Zaiste łaska to wielka.
   Panu Bogu cześć i chwała.

   1. Jim Caviezel, aktor grający Jezusa Chrystusa w filmie “Pasja” pięknie mówił o Zbawicielu. W tym wywiadzie wyraźnie wpisuje się w propagandę Watykanu:

    http://wpolityce.pl/kultura/333888-w-oczach-jima-caviezela-zobaczylem-absolutna-fascynacje-polska-polska-jak-ukrzyzowany-chrystus

    Swoją drogą zastanawiam się jaki plan mają światowe elity wobec naszego kraju. Zbyt dużo się u nas dzieje …

    1. no to masowe poświęcaniu Polski demonowi Królowej Niebios na pewno nie jest ot tak sobie.

   2. Dar poznania prawdy Boga jest zarezerwowany dla nielicznych sporod kiedykolwiek zyjacych na swiecie ludzi. Wieczna chwala Jezusowi Chrystusowi za niego.

  3. Taki to obrońca i znawca katolicyzmu, że nawet nie wie jak odmawiać różaniec do czego sam zresztą się przyznał w tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=AzEbMncqQZQ

   Dla mnie katolicyzm to taki sam wróg Pana Boga jak i Islam i inne odstępcze religie. Wszędzie tam, gdzie do wytłumaczenia Pisma używa się dodatkowych książek to już można podejrzewać o manipulację. KRK ma katechizm, Adwentyści mają wszystkie dzieła swojej prorokini Ellen White. Jak wolę czyste źródło, czystą Biblię bez dodatków i ulepszaczy

 3. Witam pozwólcie że opowiem wam co ostatnio mi sie przytrawiło byłem na pogrzebie siedziałem w kaplicy chyba 3h przez ten czas 90% modlitw były do Maryi .Ale to mnie nie zszokowało .Przyszla pani sie przedstawiła że jest z osiedla zmarłej i chce poprowadzic modlitwe i zaczyna takimi słowami TAK JAK NAS NAUCZYLI ZBAWIENIE MORZNA OSIĄGNĄĆ DZIEKI OJCOWI ŚW mysle w koncu modlitwa do boga a ona zaczyna słowami ŚWIETY FRANCISZKU A WIĘC NIE BOG NIE SYN A PAPIEŻ MA MOC WEDŁUG NIEJ RECE OPADAJA.

 4. a ja caly czas ten cytat Biblijny podpisuje pod Ameryke miedzy innymi co juz tutaj kiedys argumentowalismy 🙂

 5. Złodzieje ludzkich dusz…

  Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie.
  Złodziej przychodzi tylko po to, by kraść, zarzynać i wytracać.
  Ja przyszedłem, aby miały życie i obfitowały. Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce.
  Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka nadchodzącego, porzuca owce i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza, Ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach.
  Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają. Jak Ojciec mnie zna i Ja znam Ojca, i życie swoje kładę za owce.Jana 10,9

  Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz.

  Za obcym natomiast nie pójdą, lecz uciekną od niego, ponieważ nie znają głosu obcych. 🙂

  Chwała Jezusowi, że sam położył swoje życie za wielu. 🙂

 6. Ciekawe że według samego krk, i jego objawień fatimskich, Franciszek jest uznawany za antypapieża, a jego poprzednik Benedykt nawet nie chce z nim gadać.

  “Komentując ten artykuł o. Paul Kramer, który od dekad obserwuje i komentuje kryzys w kościele i jest autorem książek na ten temat napisał: ”Przez 40 lat mówiłem ludziom, że kryzys w Kościele, który rozpoczął się po Soborze Watykańskim II doprowadzi do podziału Kościoła, gdzie będziemy mieli dwóch papieży. W przeciwieństwie do poprzednich stuleci gdzie papieże byli rywalami, którzy odrzucali własne żądania, Benedykt i Bergoglio byli dotychczas współ-pretendentami, którzy razem rościli sobie prawo do Petrine munus, ale obydwaj, jak dotąd, akceptowali swoje twierdzenia. To się wkrótce zmieni, ponieważ z każdym dniem relacje między nimi stają się coraz bardziej napięte. Jest to nieuniknione i przepowiedziane w proroctwie: „Dwaj współ-pretendenci staną się rywalami: Prawdziwy papież i fałszywy papież (antypapież).”

  O ostatniej tajemnicy fatimskiej:

  “Szczegóły, które objawiłam, mówią, że w czasach ostatecznych będzie dwóch mężczyzn, noszących Koronę Piotra. Jeden będzie cierpiał z powodu kłamstw, które zostały spreparowane, aby go zdyskredytować, i które z niego praktycznie uczynią więźnia. Ten wybrany jako drugi doprowadzi nie tylko do zniszczenia Kościoła Katolickiego, ale i wszystkich kościołów, które czczą Mojego Ojca i przyjmują Nauki Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela Świata.”

  Ciekawy artykuł:
  https://gloria.tv/article/tKKFDxyvPtdD3YePiDBfLJwT4

  1. Tajemnice fatimskie, jak i inne, objawiane przez zjawę podającą się za Marię są niczym innym jak wyjawieniem części szatańskich planów (które z pewnością się spełnią, gdyż ten co planuje doskonale wie co się wydarzy, kiedy i jak zostanie spełnione). Ogłaszane “tajemnice” są częścią zwiedzenia, uwiarygodniają wszystko co dotyczy Maryi i wciągają ludzi w pułapkę szatana. Rzekome prowadzenie do Boga jest czymś zupełnie innym, niż się ludziom wydaje – czyni ich bowiem bałwochwalcami i przestępcami Bożego Prawa.

 7. Katolicyzm “ludowy” chlopa jest inny od np. robotnika najemnego, a jeszcze inny od “wolnego strzelca” itd. O co mnie chodzi? Proste. Temu pierwszemu kalendarz prac rolnych pokrywa sie z kalendarzem swiat koscielnych ( diabelsko sprytne posuniecie watykanu… ), a innym juz nie. Poza tym wies, szczegolnie male wioski, to dosc zamkniete spolecznosci, nie tak anonimowe-zatomizowane jak wielkie aglomeracje miejskie, przez co jest bardzo zzyta czy raczej wscibska przez co wszelakie odstepstwo od katolickiej normy budzi wielja konsternacje ( jak to? Jak smie krytykowac autorytet krk? Jak tak mozna!? ). Jest to skutkiem przywlaszczenia monopolu na “prawdziwa polskosc” przez odtepczy-balwochwalczy rzym…

 8. Polskosc ( skazona naukami rzymskimi ) ludziom zachodu kojarzy sie z niezbyt przychylnymi przymiotami charakteru tzn. dziadostwem, kombinatorstwem, knajactwem, sprzedajnoscia itp.

 9. Trzeba z przykrością powiedzieć, że Polska to pogańskie centrum bałwochwalstwa.Jeśli ludzie nie zmądrzeją i nie zaczną czytać Biblii, to czeka nas jako kraj marny los.
  W Polsce potrzeba nowej reformacji na miarę XVI w.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: