Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kwestia wiary.

Wartościowy film o plemice z ateistami na temat wiary. Jednakże konkluzja jest uniwersalna: możemy się spierać z różnymi osobami na temat wiary bezgranicznie , ale to i tak nie będzie miało sensu gdyż wszystko jest kwestia wiary.

 

 

 

Updated: 28 marca 2017 — 19:06

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Film bardzo fajny. Widziałem go jakiś czas temu. Z pewnością jeszcze nie raz obejrzę.

  1. otóż to, a świat nie chce słuchać Biblii. Wszystko pod nosem. Ulubiona gra Illuminati

  2. Cooooo??
   No niby wiem że cały świat pogrążony jest w złym…ale…no kurcze co oni…

  3. Rozumiem, że chce się produkować laptopy z coraz lepszymi parametrami (nie tylko do ściągania gier i grania w nie), ale Legion, serio? jakby lepszych pomysłów na nazwę nie było… (acz i tak lepsze to niż Demon :/ ) ; zresztą jest nawet serial “Legion”- coś o “superbohaterach” chyba… :/
   a propos “diabelstwa”- serial Lucyfer, już parokrotnie tu wspominany, wymyślił tak durny sposób na promowanie się, że aż łeb puchnie… opis jednej z sytuacji z nią w tle: “Siedzę na tronie, przeglądam neta w telefonie szukając fajnego przepisu na ciasto kokosowe, aż tu nagle telefon zaczyna wibrować. Wyświetlacz zrobił się cały czarny, pośrodku pojawił się napis “Lucyfer 666 dzwoni” poniżej zielone kółko odbierz”, po prawej “czerwone odrzuć”. Nie odebrałam. (…) nie wiem co ten typ ode mnie chciał, bo całe życie przeszłam raczej jako dobra chrześcijanka( ͡º ͜ʖ͡º). Cała aż się spociłam ze strachu. Dobrze, że siedziałam na kiblu. (…)” i czyjeś wyjaśnienie- “Jakaś p…a reklama X-D (…)”

   1. Mi wyskoczyła taka sama reklama..przerażające :- /

   2. Co prawda w innych okolicznościach, ale zdarzyła mi się taka sama sytuacja z ponad miesiąc temu – ledwo włączyłam GG i wyskoczyła mi reklama “Lucyfer 666 dzwoni”. Trochę się przeraziłam, nie powiem..
    A ten serial rzeczywiście promują, w jednym programie telewizyjnym to nawet był chyba zaznaczony czerwonym kółkiem jako warte obejrzenia.
    Ostatnio był np. “Legion samobójców” a teraz będzie serial Death Note. 😐

   3. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Jedyny “plus” tej dziwnej kampanii reklamowej jest taki, że może ludzie w swoim pędzie za pieniędzmi pomyślą przez chwilę, że istnieje szatan. A może z Bożą pomocą po tym wydarzeniu sięgną do Biblii jak się przed nim ustrzec 🙂
    Chociaż niestety dziś szatan i demony raczej wykorzystywane są do celów marketingu niż do ostrzegania ludzi przed konsekwencjami podążania za nimi i sądem ostatecznym.

 2. Wiara w Jezusa Chrystusa jest darem Boga. Problem w tym, iz wielu mysli, ze takowy laczy sie z nieomylnoscia np. papieza wzieta z powietrza ( na pewno nie z Pisma ) absolutna trafnosc teologiczna wyrazajaca sie w ustanawianiu dogmatow sprzecznych z Biblia…

 3. Wezmy takiego Ryszarda Dawkinsa ( zapieklego wroga chrzescijanstwa… ). Jest niestety bardzo przekonywujacy. Jego ksiazki rozeszly sie w duzych nakladach… Po prostu stosuje metode wybiorczego wyboru faktow pod z gory zalozona teze ( niestety tez cos takiego tez wyprawiaja rzekomi chrzescijanie, a zwlaszcza tzw. “katole” pokroju Tomasza Terlikowskiego ).

 4. Jakbysmy odlaczyli od watykanu i przeszli na strone Reformacji w XVI wieku to bylibysmy Mocarstwem pokroju USA ( nie zartuje sobie ), siegajacym od Laby az do Uralu, wzglednie Kamczatki. A tak jestesmy podrzednym kraikiem…

  1. No… wciąż JESTEŚMY (w dodatku dużo dłużej, niż nas uczą w szkołach). A ilu już nie ma? I to jakich wielkich?
   Może Pan Bóg wciąż daje nam szanse na opamiętanie się i powrót do czynienia tego, co jest słuszne w Jego oczach.

 5. W Polsce mamy zasadniczo dwie opcje swiatopogladowe do wyboru ( dwie strony jednego medalu ). Tradycjonalistow ( oboz rzymski ) i Postepowcow ( oboz zamerykanizowanych rzymian ) babilonskich. My tzn. Chrystianie jestesmy bledem systemu.

  1. Muzyka za to laczy oba obozy
   Warto zachecic do spiewania na chwale Boga mlodych chrzescijan sluchaczy tak zeby sie od razu nie zrazali
   Krotkie video przypomnienie dramatycznych poczatkow narodzin nowoczesnej (rockowej) muzyki

   chrzescijanskiej jeszcze z lat 70-tych

   youtube.com/watch?v=xzkWUGZe7lQ
   Salve_Regina – Le Gendarme et les extra-terrestres

   To wlasnie tacy ludzie o nietuzinkowj barwie glosu zalozyli swoje pierwsze kapele rockowo-chrzescijanskie 😉

   ps. ktos pokusil sie nawet na remix tych jakze trudnych pocztakow tuz przed rozlamem wsrod “tradycjonalistow”

   youtube.com/watch?v=PbHNTDDOUWk Louis de Funes chante avec les Soeurs ! Remix

 6. My tu gadu-gadu o sprawch swiatowych, podczas gdy lojciec Tadeusz Rydzyk wyprodukowal film pt. :”Zerwany Klos” 2016. To sie az prosi o artykul, te osmieszajace wiare w Boga filmidlo. Niestety nie mamy kasy ( ladnych pare milonow ) by nakrecic chrzescijanski porzadny film fabularny dziejacy sie we wspolczesnej Polsce ( po 1980/89 roku )…

 7. Smugi chemiczne ( chemitrails ) znowu zapaskudzają powietrze…

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Po ostatnich tego typu wydarzeniach w mojej okolicy (kilka miesięcy temu) ludzie zaczęli masowo chorować na grypę.
   A było ich tak dużo, że wiele osób nie zwracających zazwyczaj uwagi na wygląd nieba było zaniepokojonych masą przecinających się linii na niebie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: