Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polski rząd posłusznie wykonuje rozkazy przystosowujące nas do światowych trendów.

” I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa 13

 

 

Dwa tysiące lat temu biblia zapowiadała obrót bezgotówkowy.  Słowo Boże nigdy się nie myli.

 

“słowo Pana trwa na wieki!”” 1 Piotra

 

Obrót bezgotówkowy jest nieunikniony i nie ominie nikogo. Nawet tych cwanych, zaradnych, zapobiegliwych zbawców spisków. Bez Bożej ochrony czeka ludzi rozpacz. W roku 1939 Niemcy opanowali całą Polskę, znakując więźniów obozowych. Nie było wtedy chipów, drukarek 3D, kamer, dronów, wifi itd.

Mamy XXI wiek i każdy poprzedni rok w nowinkach technologicznych jest już historią. Telefony z przed kilku lat nie są nowoczesne. Dzisiaj standardem jest telefon wyposażony w płatności elektroniczne. O chipach elektronicznych pisałem już trzy lata temu, czyli wieki temu. Należy jeszcze dodać o ukrywanych technologiach. Samochody latające niebawem będą standardem.

Tymczasem kolejny rząd wdraża plan światowych elit:

 

“Jak zakłada ministerstwo, w perspektywie od 3 do 5 lat połowa będzie prowadzić większość relacji z administracją przez internet. W firmach pojawią się więc elektroniczne faktury i e-Paragony.

Chwytliwe hasło: “Paperless, cashless Poland” w dużej mierze oznacza pełną kontrolę e-obywatela w e-państwie posługującego się e-pieniądzem. Wszystko ma się – zgodnie z planem rządu – sprowadzać do wygodnej i wielofunkcyjnej karty krajowej. Docelowo ma się w niej znaleźć niemal wszystko, książeczka pacjenta, legitymacje, dowód, karta biblioteczna, prawo jazdy, bilet komunikacyjny, karta opłat za autostrady… Funkcje można mnożyć.”

źródło: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gotowka-bezgotowkowe-transakcje,164,0,2286756.html

 

 

W artykule z money.pl przeczytamy co nas czeka przed wyeliminowaniem gotówki:

 

” Indie z dnia na dzień usunęły z obiegu 86 proc. gotówki.

Część ludzi zostało z bezwartościową gotówką, która nie zapewniała im środków do życia. Dzięki gigantycznej pracy pracowników banków i urzędników – jak wynika z oficjalnych danych rządowych – w ciągu pierwszych czterech dni dokonano aż 180 mln transakcji, a do depozytów trafiła suma o równowartość 44,4 mld dol.”

 

 

To czas końca gotówki. Wszystkie pieniądze będą pod kontrolą biblijnej bestii.

My uświęcajmy się stale, gdyż nie znamy dnia ani godziny.

 

Updated: 27 marca 2017 — 17:59

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Objawienie 14:9 A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: «Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, 10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. 11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia». 12 Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.

  1. ”czciciele Bestii i jej obrazu” może chodzi wprost o obraz malowany?

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    To już się dzieje od dawna. Bóg ma niezmierzoną cierpliwość.
    http://jasnagora.md-studio.com.pl/upload/peregrynacja/p-02.jpg

 2. Ale jak mamy przetrwać, przecież nie zostałby ani jeden chrześcijanin, bo umarłby z głodu. Kogo więc będą uciskać jak poumieramy po miesiącu, dwóch? Czy będziemy “żerować” na nienawróconych bliskich z chipem? To też przecież nie będzie “Boże” rozwiązanie. Brzmi trochę fantastycznie to wszystko choć właściwie inna interpretacja tu nie pasuje.. :/

 3. W Indiach była ciekawsza sytuacja. Usunięcie takiej części gotówki z obiegu nie było celem samo w sobie. Chodziło o to, że ludzie określone wysokie kwoty, jak zakup mieszkania, rozliczali w pewnym nominale banknotu, ten nominał był też podstawą budowania oszczędności. Fakt wymiany gotówkowej pozwalał im omijać podatki – kto im przecież udowodni, skąd pieniądze przyszły, albo dokąd poszły? Gotówka to gotówka!
  Rząd zechciał poszerzyć kontrolę nad przepływem pieniądza i naliczaniem oraz poborem podatków, wysondował więc, że jeden nominał banknotu jest szczególnie popularny. Ludność dostała szybki manewr do wykonania: tego a tego dnia ten nominał wychodzi z użycia, możecie wpłacić do banku do takiej wysokości raz na czas bez zadawania pytań, a cokolwiek więcej wpłacicie – udowodnijcie, że zdobyliście legalnie i zapłaciliście od tego podatek. Brakuje dowodu lub zapłaty? To zapłacicie tyle, że wam mało co zostanie!
  Tak zrozumiałem tę historię.

 4. Znamie bestii to bedzie wdrukowanie za pomoca szatanskich technologii diabolicznego przekazu za posrednictwem oczu do wnetrza czlowieka. Tak uwazam. Chip RFID to moze, ale nie musi byc zaslona dymna.

  1. Albo to może być coś o czym nikomu się nawet nie śniło :/

 5. CHRZEŚCIJAŃSTWO TO NIEWOLNICTWO?

  1. Witaj w klubie HK! U niego tam wszyscy są niewolnikami. Swojego mentora ma się rozumieć!
   Jak widać diabeł lubi wszystko odwracać do góry nogami.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: