Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Szwecji coraz więcej dzieci chce zmienić płeć.

Oto socjalizm. Pomoc od państwa z podatków,  czyli od nas, w zamian za satano-kulturę. W Szwecji rodzice nawet nie maja prawa określać się rodzicami. Państwo (socjaliści) określają ich per opiekunowie.

 

Szwedzki minister zdrowia obiecał większe wsparcie dla klinik, które oferują zabieg zmiany płci. Według najnowszych danych liczba dzieci, które uważają, że „urodziły się w złym ciele” wzrosła w tym kraju o 100 procent.

Psychiatra Louise Frisen, w szpitalu dziecięcym, powiedział, że według najnowszych badań już blisko 200 dzieci rocznie jest zainteresowanych zabiegiem „zmiany płci”. To wzrost o niemal 100 procent rok do roku!

źródło: wolnosc24.pl/2017/03/16/szokujace-dane-dokad-zmierza-swiat-w-szwecji-coraz-wiecej-dzieci-chce-zmienic-plec/

Socjalizm tak jak feminizm powinien być zakazany ale zanim przyjdzie Pan Jezus jest to niemożliwe.

 

Updated: 20 marca 2017 — 08:28

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Szatan zaczyna działać w zastraszającym tempie.
  Jeszcze kilkadziesiąt lat temu takie rzeczy były by nie do pomyślenia. Nie mówiąc już o wszechobecnym porno, nagości, tolerancji dla wszelkich dewiacji pod pozorem “wyzwolenia i wolności”.
  Królestwo Boże zbliża się wielkimi krokami, dlatego szatan wiedząc że ma mało czasu atakuje z jeszcze większą siłą.

  1. O pomyśleć że jeszcze nie ma nawet antychrysta.

   1. Antychryści byli, są i będą a w momencie przyjścia Pana Jezusa jakiś tam będzie ostatni.

    1. O tym piszę od kilku lat mój wierny czytelniku 🙂

     1. Czytelniku, a i owszem:) choć czasem z krytycznym słowem jeśli coś mi się nie zgadza – ale to działa w dwie strony i zawsze na chwałę Pana, też nie raz korygowałem swoje błędy a nieraz jeśli uważałem za słuszne stałem przy swoim zdaniu. Jednak daleko mi do pełnego uczestnictwa tu na forum z kilku powodów, które mnie powstrzymują niestety, nie mogę jednak o tym pisać. Najważniejsze abyśmy wszyscy tu na tym blogu i nie tylko osiągnęli nasz wspólny cel – Zbawienie w Bogu naszym. 🙂

 2. Zaburzenia tozsamosci mentalnej spowodowywane upijaniem sie winem babilonskiego nierzadu duchowego daja wlasnie takie zgnile owoce…

 3. Jestem w stanie zrozumieć sytuację, że chłopiec chce uczyć się gotować (wbrew stereotypom, że to głównie kobieta winna się tym zajmować), w miarę chętnie bawi się w dom albo do jakichś swoich zabaw (np. w poszukiwaczy skarbów) używa lalek siostry (jeśli takową ma) bądź-w przypadku dziewczynek-lubi bawić się autkami i różnymi okołomechanicznymi rzeczami+jakieś zestawy typu “mały chemik”, lubi wchodzić na drzewa itd. +jeszcze dorzucić zdolności, istnienia których u dziecka nie zawsze się podejrzewa ze względu na ich nieprzypisywanie do danej płci (np. dziewczyna lepiej zorientowana w terenie, z dobrym widzeniem przestrzennym… bądź chłopak rozróżniający kolory lepiej od dziewczyn…), ale tu to już jest przesada :/

 4. Mieszkam S t h m. Mam 32 li chcialbym byc kobieta. Tylko , sie wstydzi, zeby o tym porozmawiac. Gdzie sie udac. Co i jak?

  1. Jest to obrzydliwe w oczach Boga. Jeśli chcesz byc z diabłem w tym samym miejscu to możesz to zrobić

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: