Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polska opuści Unię Europejską do 2020 roku.

Ryszard Schnepf, który pełnił funkcję ambasadora RP w Waszyngtonie, przeanalizował sytuację Polski i po konsultacji z ekspertami z areny międzynarodowej dyplomacji przekazał, że wszystko wskazuje na to, iż do 2020 roku Polski nie będzie już w Unii Europejskiej.

 To się nie może dobrze zakończyć. Gdzieś tam w planie mogę określić ten rok, to będzie 2020, Polska będzie poza Unią Europejską – zdradził Ryszard Schnepf.”

źródło: pikio.pl

 

Wiem, że taka informacja na dzień dzisiejszy jest szokująca i poza ramami niby zdrowego rozsądku, ale przypominam, że w roku 1988 nikt nie przypuszczał, że Polska opuści ZSRR i że rosyjskie wojska zlikwidują swoje bazy u nas.

Świat się zmienia. Sataniści mają swój plan i Bóg swój.

Moim zdaniem ten scenariusz jest o tyle realny, że doskonale wpisuje się w scenariusz dziesięciu królestw czasów końca, gdzie Polska ma być według Klubu Rzymskiego w strefie Rosji, o czym wielokrotnie pisywałem.

Wszystko jest możliwe, a specjaliści od manipulacji społeczeństwem będą podgrzewać odpowiednie nastroje tak, aby społeczeństwo chciało tego, czego oni chcą. Mają oni do tego nie tylko arsenał w postaci władzy politycznej, ale w postaci organizacji politycznych rzekomo opozycyjnych jak wszelkie quasi prawicowe ruchy.

 

 

 

 

Updated: 16 marca 2017 — 09:34

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak jak przez rządy Jaruzelskiego w latach 80 byliśmy ostro w plecy, tak przez traktat stowarzyszeniowy z eurokołchozem z 1991 roku (!) i wejście do niego w 2004 nie staliśmy się tak bogaci jak moglibyśmy być…

 2. Wdg. Mnie jeszcze jak mieszkałem i pracowałem w Polsce to ludzie już byli przeciwko UE a w recz przeciwnie uważali ze za komuny było lepiej.
  Jakby nie mogłoby by być za polski lepiej 🙂

 3. Ten pan -na szczęście już były ambasador z ramienia po, jest co najmniej nieprzychylny Polsce. Od lat cechowały go brak reakcji na niszczenie wizerunku Polski i Polaków po zmianie rządu i krytyce jego osoby ze strony mediów tvp i prawicowych oraz za zachowanie sugerujące wypowiedzenie posłuszeństwa został odwołany. Jeśli ktoś ma inne zdanie na jego temat to jestem otwarty. Jest też z pochodzenia żydem więc biorąc pod uwagę politykę państwa Izrael i jego dobre stosunki w USA może wiedzieć coś więcej nt naszej przyszłości. Tak tylko spiskuje… 😉

  1. Też to zauważałam…
   a propos “Żydów”- jest mimo wszystko różnica między np. ortodoksyjnymi (nieuznającymi państwa Izrael chociażby) a ich innymi grupami… (chyba nie tylko co do wyglądu, ale też i tej mentalności, poglądów politycznych itp.)-tak na marginesie 🙂

 4. Polska bylaby niezlym miejscem do zamieszkania ( pomijajac pogode ) jakby spoleczenstwo nie bylo az tak zatrute biernoscia i marazmem ( a nie aktywizmem i dzialaniem ) wyplywajacym z nauk rzymskokatolickich. W krajach o odmiennej strukturze duchowej niz nasza zyje sie zdecydowanie lzej.

 5. Czesto rozni swiatowcy stawiaja chrzescijanstwimu zarzut, iz nie daje natychmiastowej wszelakiej gratyfikacji, a zamiast tego mydli oczy wedlug nich mrzonkami o zbawieniu po smierci i szczesliwosci wiecznej. Odpowiadam. Nie jestesmy obywatelami tego swiata, tylko pielgrzymami zdazajacymi do niebianskiego domu Jezusa Chrystusa, ktory jest ponad te wszystkie ziemskie wspaniale marnosci.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: