Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół Betel w Kaifornii i Heidi Baker przekazująca duchy.

 

“Umiłowani, nie wierzcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na świat.” 1 Jana 4: 1

Heidi Baker jest wschodzącą gwiazdą w Ruchu Prosperity , i jest ona związana z Bethel Church w Redding w Kalifornii.

 

Padaczki, trzęsienie, muzyka transowa w tle,  to standard charyzmatyczny.

W tłumie Bill Johnson.

Uważajcie na ruchy charyzmatycznego gdyż nikt nie da pewności jakie duchy za tym stoją.

 

 

Updated: 14 marca 2017 — 10:52

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Sam byłem w takim miejscu wystrzegam się tego jak ognia. Wilkerson
  https://www.youtube.com/watch?v=9LgJBxUUu1s&feature=youtu.be
  Warto tego wysłuchać

 2. wystarczy zwrócić uwagę jaką oni grają muzykę bo istnieje znany na całym świecie zespół Bethel Music, tak jak i Hillsong United. Ich muzyka przypomina mi wschodnie mantry, warstwy muzyczne powtarzają się co jakiś czas, jest spokojnie, nawet relaksująco a głośniejsze refreny niosą ładunek emocjonalny, często ten ładunek jest budowany przez cały utwór i uwalnia się w końcowej fazie utworu, to jak masowe ogłupienie. Zresztą ja jestem uprzedzony do tych amerykańskich masowych, giga-kościołów (nie ludzi tylko do samej organizacji takich kościołów).

  Dawno temu użyłem piosenki Hillsong united w jednym z filmików o Chrześcijaństwie na youtube, po kilka minutach wyłączono głos w filmiku a następnie usunięto go z uwagi na naruszenie praw autorskich. Czyli tak naprawdę nie chodzi tu o głoszenie Słowa Bożego tylko o mamonę. Ja gdybym tworzył muzykę o Bogu chciałbym aby każdy miał do niej swobody dostęp, bo wszystko co robimy robimy na chwałę Bożą, jednak jak widać na przykładzie Hillsong united, Bóg jest tam elementem komercjalizacji, wykorzystywanie ludzkiego pragnienia wielbienia Stwórcy i skierowanie tego w taki sposób aby przynosiło zyski, czysty biznes pod zasłoną pobożności.

  1. Może lepiej uwielbiając Pana Boga przy akompaniamencie fałszującego organisty nie mającego pojęcia o wokalu(to jest właśnie profanacja)W Biblii ST i NT często wielbili Pana grając na różnych instrumentach (cymbały, harfa itd.),wielbiono również tańcem (Dawid).Ludzie zacznijcie czytać Biblię że zrozumieniem ! a potem komentujcie co w tym złego, że chcę wielbić Boga. Wielbią Go ci co kochają Go !

 3. Duch Kundalini?. U nas w Polsce Czołowym charyzmatykiem i zwodzicielem jest Artur Ceroński. A dobrze zakamuflowany Duńczyk, to Torben Sondergaard.
  Wydaje mi się, że nawet dobre materiały robi o nich mówiąc prawde na youtube Beniamin Zabój np: https://www.youtube.com/watch?v=9hzZBvz09K4

  1. A ten młody co u Ceronskiego gra na gitarze też odszedł z tego zboru co ja niestety​stety trafił chyba najgożej jak mógł. Wszędzie w tych zborch widzę jedno nauczania nie są oparte na Biblii tylko np. Kenneth Hagin Joys Mayer naprawdę wspólny mianownik.

 4. Dziękuję za ostrzeżenie! 🙂

 5. M.in. ta Pani była ze swoimi mantrami na stadionie podczas satanistycznego awakening europe o ile dobrze pamiętam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: