Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 09.03.2017

Chcesz być bohaterem wiary?

Uważasz, że dobrze znasz Pismo?

Módl się CODZIENNIE za innych. Za przyjaciół i wrogów.

Stać Cię na to? Walka na wersety jest znacznie prostsza niż okazywanie innym miłości w Jezusie. Czujesz się silny? Walcz o innych, by wyszli z ciemności.

Bądź wojownikiem modlitwy.

 

 

 

Updated: 9 marca 2017 — 11:18

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Siła modlitwy do demonów pod postacią “świętych matek” jest o wiele silniejsza niż modlitwa do Boga Żywego, nie kamiennego.
  Dlatego bezcennym jest nawyk modlitwy do Boga poprzez jedynego pośrednika Jezusa Chrystusa.
  Wtedy działanie Boga będzie zataczać coraz szersze kręgi, a ludzie będą otwierać oczy na prawdę Słowa Bożego, nie ludzkiego.
  Amen.

 2. Prawdziwy wyznawca=nasladowca Jezusa Chrystusa nie jest obludnym, zapatrzonym w siebie tepym/ograniczonym samolubem czy to “tradycjonalistycznym” czy “postepowym”. Cechuje go milosc blizniego ( czesto zagubionego w tej pokretnej i poplatanej rzeczywistosci ), a nienawisc do grzechu.

 3. Ile to jest nam dane czasem się naszukać – naczytać, nasłuchać muzyki, naoglądać filmów, pobróbować własnych sił w stworzeniu własnej sztuki/określenia siebie – żeby odnaleźć tą właściwą Prawdę, której każdy z nas szuka. Odnaleźć Ją to jedno, ale najważniejsze usiłować Nią żyć. Tego typu wpisy Piotrze adminie to właśnie taki Chrześcijański upominający cios w tył głowy, żeby czasem zwolnić i się nad tym naszym życiem zastanowić, z Bogiem Ojcem.

  1. Setki godzin oglądania filmów chrześcijańskich tyleż samo analiza tekstów biblinych plus życie czasami w ucisku daje mi krótkie i treściwe przemyślenia.

   1. A wszystko to sprawdza się do pytania: Jesteś fanem czy naśladowcą Jezusa Chrystusa?

    Polecam wykład poniżej:

 4. Kochani, bardzo Was proszę o modlitwę za moją 3,5 letnią siostrzenicę Danusię. Od dłuższego czasu dość często choruje a dziś lekarz stwierdził rozległe zapalenie płuc wiec sytuacja jest poważna. Z góry wszystkim gorąco dziękuje ❤ a do naszego Ojca zanoszę modlitwy o wyzdrowienie Danusi oraz wsparcie dla jej rodziców.

 5. Krzysztof,żołnierz

  Asiu przyłączymy się do modlitwy z radością

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: