Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rolnik, który wysiewa powtórnie własne ziarno, takie które sam wyhodował, uprawia piractwo nasienne.

Piractwo jest ścigane także na polach! Przepisy są jasne – rolnik, który wysiewa powtórnie własne ziarno, takie które sam wyhodował, uprawia piractwo nasienne. Karane jako wykroczenie przeciw nielegalnemu korzystaniu z odmian roślin objętych ochroną prawną. Na dolnośląskich wsiach trwa więc polowanie na nasiennych przestępców.

Zboże wygląda niewinnie, ale nie ma pewności czy łan nie jest piracki. Prawo zobowiązuje rolników do stosowania jedynie kwalifikowanego materiału siewnego z firm hodowlano–nasiennych. Dlatego na ręce patrzy rolnikom prywatna firma, która ma prawo do przeprowadzania kontroli. – Celem jest zbadanie tożsamości genetycznej – wyjaśnia Linda Kozubska-Piniuta z Agencji Nasiennej.

Prawo do rozmnażania ziarna na siew mają tylko licencjonowani hodowcy, nie rolnicy. Jeśli legalnie chcą zasiać ziarno z własnego pola – muszą za to zapłacić. – To jest opłata hodowlana, czyli odstępstwo rolne. Przywilej, który da im ustawa – tłumaczy Monika Kawczyńska z Agencji Nasiennej.”

http://wroclaw.tvp.pl/26054950/nasienne-piractwo

 

Ludzie fascynują się teoriami spiskowymi o NWO, kiedy NWO juz od dawna jest i wprowadza ustawy reżimowe zgodnie z zasadą małych kroczków.

 

 

 

Updated: 5 marca 2017 — 20:41

24 komentarze

Add a Comment
 1. Niech se te NWO w bambosze wsadza. Jeszcze sie zdziwia jak ich perfekcyjny plan nie wypali bo na swiecie jest duzo dobrych i madrych ludzi. Dobro zawsze wygra! 🙂

  1. Mam nadzieję, że ich agresywny plan się sypnie.
   Po wojnie karali rolników, że nie chcą wysiewać sztucznych nawozów. Wmawiają ludziom, że naturalny nawóz jest kopalnią zarazków, a z kolei ekologiczna żywność jest bardzo zdrowa i droga.
   Co za hipokryzja.
   Szkoda im drzew a dzieci w łonach swoich matek są niczym.

 2. Ustawa, którą szykuje p. Ziobro przewiduje 3 lata wiezienia dla rolnika zabijającego własną świnię na własne potrzeby…uwaga – bez pozwolenia. Nawet w czasach tego wstrętnego i opluwanego przez obecne elity PRL-u rolnik zabijał świnię, bydło, kurę czy kaczkę kiedy chciał i ile chciał – bez żadnego zezwolenia. Miał tylko obowiązek badania mięsa.
  http://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska/zbigniew-ziobro-3-lata-bezwzglednego-wiezienia-dla-rolnika-za

  Dla zmiany tematu – link do filmu “Przełęcz ocalonych”
  http://www.cda.pl/video/1290849eb – polecam 🙂

  1. Kolejny “świetny” pomysł, po tym z karaniem za obsiewanie-coraz bardziej mi się to nie podoba :/
   A za link do filmu dzięki 🙂

 3. Nic tylko patrzeć, jak Radio Maryja będzie trąbić, żeby kupować 😀

  Jubileuszowa moneta upamiętniająca objawienia w Fatimie. 13 maja 2017 roku mija sto lat od wydarzeń w Fatimie, podczas których Matka Boża po raz pierwszy ukazała się portugalskiemu rodzeństwu. Z okazji tej szczególnej rocznicy Skarbnica Narodowa upamiętniła to niezwykłe wydarzenie emisją platerowaną czystym srebrem próby 999/1000. Skarbnica Narodowa, jako wyłączny dystrybutor numizmatu, oferuje go teraz w specjalnej cenie wynoszącej zaledwie 49 zł.

  https://www.skarbnicanarodowa.pl/fatimamoneta/?utm_source=ENNA_gwp_ros&utm_medium=ENNA-internet&utm_content=970×200&utm_campaign=52018141_ENNA_MBF_1703_gwp_ros

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Jak na pogańskie gusła przystało, nie mogło się obyć bez “złotego cielca”.

 4. Przez “socjalistycznych geniuszy” ekonomicznych i przyklaskujące im społeczeństwo wchodzimy w recesję ( realne kurczenie się gospodarki )…

 5. Ja jestem w szoku jak to wszytko postępuje, nie ogarniam już tych wszystkich “dobrych zmian”.

 6. och, to tylko gotowanie żaby, wpierw wrzucasz do zimnej wody a potem powolutku podgrzewasz i żabcia się ugotuje a nie wyskoczy i o to chodzi, żeby Polacy nie zrobili nic tylko się ugotowali.

 7. 1250 na reke/netto to granica bilogicznego wegetowania ( nie egzystowania ) w Polsce. Kto placi mniej nie jest pracodawca, a katem.

  1. Sa u nas “oferty pracy” opiewajace na sumy placowe ponizej 1000 zl i to brutto (!)… Nie sa to niestety nie chlubne wyjatki…

 8. Polska rzeczywistosc duchowa ( spaczona przez katolicyzm ) ktora przejawia sie mizeria we wszystkich nieomal dziedzinach zycia zbiorowego i jednostkowego, zabije chec walki o lepsze jutro/zbawienie kazdego, jesli nie ma silnej wiezi z Jezusem Chrystusem.

 9. Nie dosc, iz zlotowka ma taka slaba sile nabywcza to na dokladke wyplacane przez panstwowe osrodki pomocy roznego rodzaju zapomogi sa w parodystycznej wysokosci ( jesli zdolasz je jeszcze wywalczyc… )… Wiec lepiej nie chorowac.

 10. ZUS ( oraz KRUS ) to instytucja zapomogowa=piramida finansowa szkodliwa dla zdrowego zycia spolecznego. Padna twarde slowa. Nalezalo ja kompletnie zlikwidowac w 1990 roku splacajac owczesnych emerytow z dochodow osiaganych z prywatyzacji. Nie zrobiono tego czego skutki odczuwamy dzis…

 11. Postawa konsumpcyjno-rozrzutna ( zamiast producencko-oszczednej ) cechuje ludzi zakazonych bakcylem personalizmu rzymskokatolickiego. Zostala jeszcze ona bardziej podkrecona przez system PRL-u ( szczegolnie gierkowskie “Czy sie stoi, czy sie lezy np. 2000 zlotych sie nalezy”… ). To dlatego jest tak w naszym kraju niezbyt bogato/dostanio.

 12. Cos bardzo obrazoburczego napisze. Czlowiek bogaty np. w starym amerykanskim stylu zyl albo zyje oszczednie ( az do przesady ). Pieniadze glownie inwestuje w rzeczy majace przyniesc w przyszlosci zysk, a konsumpcje dobr mniej lub bardziej luksusowych ogranicza do niezbednego minimum. Nie musi duzo zarabiac ( powyzej np. 10000 zlotych tysiecy na miesiac netto, wystarczy 3OOO zlotych netto ). Nie oddaje sie nie produktywnym zajeciom typu np. ogladanie glupich tresci telewizyjnych/internetowych itp. , a zamiast tego sie caly czas na rozny sposob doksztalca ( oprocz formalnych, udokumentowanych umiejetnosci ).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: