Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Możliwa abdykacja Pana Bergoglio.

To chyba będzie na prawdę bardzo ciekawy rok. Sami katolicy w znacznej części nie utożsamiają się z papieżem o pseudonimie Franiciszek.

 

 

Papież Franciszek jeszcze niedawno cieszący się sporym poparciem wśród kardynałów, teraz jest zmuszany do abdykacji. Wszystko przez obawę duchownych o schizmę w Kościele.

 

Jako pierwszy o sprawie poinformował brytyjski “The Times” opisując nagłą zmianę frontu kardynałów w Watykanie.

 

Papież Franciszek od samego początku budził wręcz skrajne emocje. Jego wypowiedzi nie podobały się konserwatywnej części kościoła katolickiego,  ze względu na bardzo “lewoskrętny” charakter poglądowy głowy kościoła.”

 

http://www.wrealu24.pl/4607-bunt-w-watykanie-papiez-franciszek-zmuszany-do-abdykacji

 

 

Updated: 5 marca 2017 — 18:28

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  No to w końcu był wybrany przy udziale samego Ducha Świętego czy też nie? Jeśli teraz okazuje się, że jego działalność doprowadza do rozłamów.
  Cokolwiek by się nie działo w tej (jedynej w swoim rodzaju jeśli chodzi o metamorfozy) instytucji, nie zbudzi nigdy żadnych podejrzeń u “wiernych”. A powinno.

 2. Benedykt jest papierzem a nie on. ( Dalej nosi pierscien, tylko nie jest dopuszczany do ludzi i mediow) Bergoglio jest tylko marionetka Ameryki czy Obamy czy FBI. Mam nadzieje, ze jakis cod sie stanie i spadnie on z miejsca a zamiast jego zasiadzie ktos, kto godnie bedzie reprezetowac Kociol Katolicki a nie go zdradzac.

  1. Madziu, nie daj sobie wmówić tego wszystkiego o Benedykcie.
   Wy katolicy zresztą MUSICIE zgodnie z wyznaniem przyjać dogmat o nieomylności papieża.
   Poza tym:

   ” Poprzedni papież Benedykt, Joseph Ratzinger abdykował 11 lutego, 2013r, ledwie dwa tygodnie przed uznaniem go winnym przez ICLCJ w sprawie handlu i rytualnych mordów dzieci. Inny ścigany w tej samej sprawie, sekretarz Watykanu, Tarcisio Bertone również zrezygnował ze stanowiska po wydaniu wyroku.’

   http://itccs-polski.blogspot.com/

   1. Ja tylko JP2 uznawalam. To byl najlepszy papierz. Wyjatkowy i jedyny w swoim rodzaju z powolania. Papierz tez czlowiek mylic sie moze i popelniac bledy, nie nazywalabym go nieomylnym. To BOG jest nieomylny i wie wszystko. W tych czasach trzeba polegac na sobie a nie patrzec sie na kogos kto postepuje zle i golym oknem to widac ( i nie daj Boze byc slepo na niego zapatrzonym). Bog mieszka w ludzkich sercach ludzi ktorzy go przyjeli. To my jestesmy jego swiatyniami. ( i tu juz odlecialam..)

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Czy Piotr apostoł, lub którykolwiek z apostołów nosił jakieś insygnia władzy w postaci pierścieni, berła, korony, mitry, kolorowej szaty?
   Czy Sam Jezus nosił coś w tym rodzaju?
   Więc jakim wyznacznikiem bycia naśladowcą Jezusa może być jakiś pierścień?
   Czy nie powinno być nim szerzenie czystego Słowa Bożego (i to w całości, nie wybranych fragmentach), oraz postępowanie ściśle według niego?

 3. Gdzieś czytałam, że jest tego typu proroctwo, że on zrezygnuje podobnie jak Benedykt,a po nim ma być główna marionetka masonów, który przyczyni się do zwiedzenia, jak będzie zobaczymy…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: