Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Świat jest w 98% gotowy na Mesjasza”, mówi rabin.

Rabbi Mendel Kessin w jednym z ostatnich kazań do synagogi w Jerozolimie, powiedział, że Mesjasz już się  urodził, a “świat jest w  98% gotowy” do jego przyjęcia.

 

Rabbi Mendel Kessin, który mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale często naucza w Izraelu, poświęcił wiele lat na badanie czasach ostatecznych (eschatologia). On mówił o znakach  przyjścia Mesjasza, ponieważ wyznaję  linię judaizmu, który nie wierzy, że Jezus spełnił wymagania prorcze..

Kessin wyjaśnia, że ​​”Boski Plan”, ponieważ Adam zgrzeszył, Bóg zamierza poprawić świat, coś, co może się stać tylko z nadejściem wiecznego króla.

“W pierwotnym planie stworzenia, Bóg chciał ludzkość, aby wykonać pracę sprostowania. Nie Żydzi, lecz ludzkość, “powiedział. Prace Tikkun – dosłownie czyszczenia – po raz pierwszy podano do Adama w ogrodzie Eden, było zjednoczenie fizyczne i duchowe

 

Chociaż, zgodnie z rabinem, że jest już na Ziemi, to Mesjasz nie został jeszcze  ujawniony, ponieważ ludzie nie są przygotowani do jego nauk. Jednak, jak najszybciej rozpocznie erę mesjańską “” będzie zagłębić się w zbiorowej świadomości świata duchowego.

“Bóg stworzył wszechświat, aby pokazać nieskończoną ilość życzliwości dla ludzi”

Ostatnio rabin rozprzestrzenia ostrzeżenia, że o walce z Gog, prorokowano przez Ezechiela. Dla niego ten konflikt rozpocznie się  przez Iran od próby  zniszczenia Izraela. “Oni przysięgają zabijać Żydów z bronią jądrową. To jest koniec wojny Gog “.

Choć twierdzi, że ten szturm się nie uda, to też jest określony znak, że niewiele brakuje do rozpoczęcia nowej ery mesjańskiej tym. Wykład rabina w języku angielskim, można zobaczyć Breaking News Izrael.

__________

Jak widzimy oni już mają swego mesjasza, a gwiazda Remfana na fladze Izraela emanuje wszędzie gdzie tylko jest to możliwe. Jesteśmy o krok od systemu bezgotówkowego.

W filmie poniżej człowiek co do którego mam pewne zastrzeżenia prorokuje wojnę w tym roku oraz wielkie trzęsienie ziemi. Pomimo proizraelskich poglądów poglądowo polecam ten film:

 

W innych filmikach na tym kanale opisuje czasy końca.

Proszę o traktowanie tych wykładów z rezerwą.

 

 

 

Updated: 3 marca 2017 — 09:37

38 komentarzy

Add a Comment
 1. Moim zdaniem warto wziąc pod uwagę fałszywą apokalipsę i fałszywego antychrysta, tzn:

  Przypuśćmy że pojawia się antychryst, który zasiada w świątyni, a chwilę później pojawia się PRAWDZIWY antychryst, który usuwa tego pierwszego i czyni pokój.

  Przypuśćmy, że w międzyczasie upada wielkie miasto na ziemi – np Nowy Jork, gdzie wielu wierzy, że to właściwy babilon

  Mają zwieść i wybranych (a więc chrześcijan idących za Jezusem), i zwiedzenie ma być ogromne – a jak wiemy większość wyznań chociażby protestanckich doskonale zna proroctwa.

  W mojej opinii diabeł musi tutaj namieszać i podstawić pierw fałszywego antychrysta/fałszywe wypełnienie proroctw, by potem nabrać wybranych tym właściwym antychrystem.

  Może się mylę – to tylko spekulacje 🙂

  1. Wydaje mi się, że wtedy Biblia by nam to powiedziała, a skoro mówi, że jeden się poda za Boga to będzie ten prawdziwy. Po to nam Pan dał proroctwo abyśmy wiedzieli, czuwali.

  2. Tez tak uwazam, ze najpierw będzie fałszywy antychryst a pozniej prawdziwy. Musi byc jakis podstawiny bo mimo wszytsko bardzo duzo ludzi wie o proroctwach, a nawet wybrani będa zwiedzeni. 🙁

   1. A dlaczego tak uważasz? KTÓRYMI fragmentami Słowa się kierujesz?

 2. dołączywszy do tego technologię znaków i cudów na niebie, wielu będzie w stanie się zwieść – prawdziwy antychryst ze znakami i cudami usuwa fałszywego, czyni pokój, daje nowe technologie, unieważnia ofiarę Chrystusa, wprowadza ciche, pełne ‘miłośći’ new age – większość wyznań już na to gotowa, gdyż kochają bezprawie.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Prawdziwego czy nie, ale antychrysta usunie Jezus, którego chwała zajaśnieje na całym niebie niczym błyskawica. A obawiam się, że obecna technika jest w stanie wygenerować jakieś holograficzne iluzje na miarę iskry, nie błyskawicy.
   Dla słabo utwierdzonych chrześcijan, oczywiście może to być wystarczające. Jednak dla kogoś kto poznał Jezusa z kart Biblii będzie jasne, że On posiada nieskończoną moc, którą – gdy przyjdzie – od razu się wyczuje.

   1. Ap.Paweł napisał:
    To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli. 16 Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. 17 Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. 18 Przeto wzajemnie się pocieszajcie tymi słowami!” 1 Tes.4

    Biorąc pod uwagę słowa Pawła i fakt, że umarli powstaną, żywi zaś bedą przemienieni w oka mgnieniu i porwani na obłoki, to obawiam się, że w tym momencie nie będzie czasu na zastanawianie się 🙂 Kiedy Pan przyjdzie, to wszystko stanie się bardzo szybko. Aha, i prawdziwy Jezus nie będzie chodził po ziemi. Jego lud spotka się z Nim na obłokach. 🙂
    Każdy, który będzie stąpał po ziemi i twierdził, że jest powracającym Mesjaszem to uzurpator i kłamca.

    Myślę, że powrotu PANA nie na da się w żaden sposób podrobić 🙂

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Niech to się stanie jak najszybciej, bo życie na tej planecie staje się nie do wytrzymania…

     1. “A Duch i Oblubienica mówią:
      «Przyjdź!»
      A kto słyszy, niech powie:
      «Przyjdź!»
      I kto odczuwa pragnienie, niech przyjdzie,
      kto chce, niech wody życia darmo zaczerpnie.” Ap.22

      Tak – PRZYJDŹ PANIE JEZU !

 3. “Prorocy przepowiadają czas przyjścia Mesjasza. Jakub Patriarcha błogosławiąc syna swego Judę, przepowiedział: “Nie zostanie odjęte berło od Judy ani laska pasterska spośród kolan jego, aż przyjdzie ten, do którego ono należy, i zdobędzie posłuch u narodów” (Gen. 40, 10), co znaczy: Mesjasz przyjdzie dopiero wtedy, gdy Żydzi nie będą już mieli królów z pokolenia Judy, skutkiem czego dostaną się pod obce panowanie.
  Ta przepowiednia wypełniła się za czasów Chrystusa. Naród wybrany utracił resztki niezależności. Palestyna została prowincją państwa rzymskiego, bo Idumejczyk Herod panował z ramienia Rzymu.
  Jeszcze dokładniej oznacza czas przyjścia Zbawiciela prorok Daniel, a Aggeusz przepowiada, że Mesjasz zjawi się za czasów drugiej świątyni: “Jeszcze jedna mała chwila i poruszę wszystkie narody, a przyjdzie pożądany wszem narodom, i napełni dom ten chwałą. Większa będzie chwała domu tego pośledniego niż pierwszego” (Ag. 2,8), to znaczy, że Mesjasz Swą obecnością uświęci i opromieni drugą świątynię żydowską.
  Pierwszą świątynię zbudował Salomon, którą zburzył Nabuchodonozor. Druga zbudowana po powrocie z niewoli babilońskiej istniała od r. 515 przed Chr. do r. 70 po Chrystusie.”

  Jak planuje to obejść? Trzeba się modlić by ludzie otworzyli oczy..

 4. Kim są według was Dwaj Świadkowie z Apokalipsy roz. 11 ??

  Kiedyś czytałem że chodzi tu o ST i NT , i dużo dziś ludzi tak uważa, ale jakoś to do mnie nie przemawia , bo jak można zabić Pismo Święte.

  Według mnie chodzi tu dosłownie o Eliasza i Henocha. Oni żyją (nie umarli) a przecież wiadomo że każdemu jest dane raz umrzeć a potem sąd. Uważam że w dniach ostatecznych (przed przyjściem Pana Jezusa) zostaną oni spowrotem zesłani na ziemie aby głosić Słowo Boże i po 3,5 roku zostaną zabici (ich pierwsza śmierć).

  Co do powyższego filmu , jeszcze go nie oglądałem, ale wydaje mi się że owa wojna przyjdzie na Izrael i będzie to niszczycielska wojna, bo po 1 według Proroctwa ma tam być wybudowana świątynia w której to zasiądzie antychryst podając się za boga (celowo z małej), a owa świątynia nie może powstać bo na przeszkodzie stoi “kopuła na skale”. Po 2 Pan Jezus powiedział “nie zostanie tu kamień na kamieniu który by nie był zwalony”. Wielu twierdzi że to proroctwo tyczyło się roku 70’tego i że już się wypełniło… Nie zgadzam się z tym ponieważ po dziś dzień stoi “ściana płaczu – część świątyni” zatem nie do końca można powiedzieć że kamień z kamienia został zwalony. Za to owa wojna myśle że się do tego przyczyni i nie będzie kamienia na kamieniu i wtedy to “ujrzymy ohydę i spustoszenie zalegające miejsce Święte”
  (Miejsce Święte – dawna świątynia – ściana płaczu która nadal stoi).

  Ja to widze tak:
  Wybucha wojna (Izrael z kimś tam), w wojnie zostaje zniszczona ściana płaczu i kopuła na skale, wtedy to (po wojnie) albo w jej trakcie nagle ukawnią swojego mesjasza który zaprowadzi pokój i zarząda zbudowania świątyni, następnie zasiądzie w niej podając się za boga.

  Wszelkie poprawki mile widziane 🙂

  1. Ujawnią swojego mesjasza, on będzie tym antychrystem, zasiadającym w świątyni i podającym się za boga – mało ma czasu bo 3,5 roku i wydaje mi się że w tym samym czasie Bóg ześle na ziemie Eliasza i Henocha którzy bedą przez te 3,5 roku (rządu ich mesjasza) ostrzegać cały świat o tym falsyfikacie. Wtedy to jedni pójdą w podziwie oddając pokłon bestii łamiąc przy tym pierwsze i drugie przykazanie, a drudzy pozostaną wierni Bogu, Jezusowi strzegąc wiary i przykazań:

   “12 Tu się okazuje wytrwałość świętych,
   tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa”.

   Tak to widze. Ciekawi mnie tylko kto jest tym ich mesjaszem, czy to ktoś nam znany czy raczej ktoś w ukryciu o kim nikt jeszcze nie słyszał…

  2. Inni zaś twierdzą, że dwóch świadków to Eliasz i Jan apostoł.

   W Apokalipsie: «Trzeba ci znów prorokować o ludach, narodach, językach i o wielu królach».

   Ew. ap. Jana: 20 Piotr obróciwszy się zobaczył idącego za sobą ucznia, którego miłował Jezus, a który to w czasie uczty spoczywał na Jego piersi i powiedział: «Panie, kto jest ten, który Cię zdradzi?» 21 Gdy więc go Piotr ujrzał, rzekł do Jezusa: «Panie, a co z tym będzie?» 22 Odpowiedział mu Jezus: «Jeżeli chcę, aby pozostał, aż przyjdę6, co tobie do tego? Ty pójdź za Mną!»

   Ew. ap. Łukasza: Matka św. Jana i Jakuba prosi Chrystusa, aby jej synowie byli kiedyś w Jego królestwie najbliższymi jego ministrami. Musiało to dziać się za zgodą św. Jana i Jakuba. Bowiem Chrystus Pan do nich się wtedy wprost zwrócił: „Nie wiecie o co prosicie. Czy możecie pić kielich, który Ja mam pić?” Odpowiedzieli Mu: „Możemy”. On rzekł do nich: „Kielich mój pić będziecie. Nie do mnie jednak należy dać miejsce po mojej stronie prawej i lewej, ale (dostanie się ono) tym, dla których mój Ojciec je przygotował”

   Apostoł Jan jako jedyny nie umarł śmiercią męczeńską. Może zostanie on wskrzeszony w dniach ostatecznych by być drugim świadkiem?

   1. Karol Szulawiak

    Ani.

    Dlaczego nazywasz apostoła Jana per “święty”? Święty jest tylko Pan, Bóg nasz. I choć ludzie są przez Biblie nazywani “świętymi” to jednak chodzi o ogół wierzących. Nazywanie poszczególnych ludzi “świętymi” to bluźnierstwo, rodem z Rzymu.

    Nie chce Cię potępić czy obrazić, tylko zwrócić uwagę 😉

    1. Nie nazywam, skopiowało mi się ze strony i zauważyłam jak już puściłam, a edytować nie mogłam ;/
     W każdym razie, dziękuję za uwagę 🙂

  3. Znalazłem coś ciekawego słucham pewnego proroka ze Stanów zjednoczonych. Jego filmy są tłumaczone na język polski na YT. Ciekawy news o którym nie wiedziałem
   https://www.google.pl/amp/wiadomosci.onet.pl/swiat/izrael-zawiesza-wspolprace-z-unesco/4pk8k5.amp

 5. Czyli pranko mózgu jak tralalala. Urodził się pewnie ale ten anty.

  1. Boje się o bliźnich, ze pòjdą jak te osły….eh. Wszelkie oko ujrzy zstepujacego Boga. Tak wazne jest aby w dniu ucisku pamietac o tym.

 6. Moneta upamiętniająca 100 lecie tzw.objawień maryjnych -zastanawia mnie co wspólnego ma “Maryja” z królową. Poprzednia moneta też była dziwna.
  https://www.skarbnicanarodowa.pl/fatimamoneta/?utm_source=ENNA_fb_ads&utm_medium=ENNA-internet&utm_content=f&utm_campaign=52018156_ENNA_MBF_1703_fb_ads

 7. ciekawe jak on wyliczył to, że w 98%, a nie w 90% czy w 60% :)) żydzi, chrześcijanie, muzułmanie – wszyscy czekają na mesjasza. Coś czuję, że jeszcze za naszego życia dużo się wydarzy.

 8. ten cały Steve Cochran jest mocno żywiołowy, ten krzyk i nadmierne gestykulacje, mądrość to bardziej spokój i pokora

 9. mnie cały czas zastanawiają trzy dni ciemności

  1. Mi się to kojarzy z jedną z plag egipskich, ale tak to nie wiem do czego to przypasować we współczesności- może jakiś problem z dostawą prądu???
   :/

 10. 2 Tymoteusza 3; 16
  Całe Pismo natchnione Jest przez Boga i Pożyteczne do Nauki, do wykazywania Błędów, do Poprawy, do wychowywania w Sprawiedliwości, aby człowiek Boży był doskonały, przysposobiony do każdego dobrego czynu”

  Niech Rucha HaKodesz (Duch Świętości / Duch Święty) wprowadza nas we wszelką Mądrość, Poznanie i Prawdę, bo Słowo Boże Jest Prawdą i Jedyną Drogą. Niech Dobry Bóg Ojciec, Święty i Sprawiedliwy uczy nas swoich dróg, czego życze wam i sobie, abyśmy zawsze byli posłuszni Jego Słowu i poddani Jego Woli. Amen.

  Błogosławionego Szabatu. Pokój wam.
  Chwała Wiekuistemu, Bogu Izraela, Panu Zastępów.
  Chwała Jeszua HaMaszijach. (Jezusowi Chrystusowi)

  Alleluja.

  1. Przepraszam miało być “Ruach” a nie rucha 🙁 Ale mi wstyd , jeszcze raz przepraszam.

   1. Damian 😀
    Spokojnie 🙂 Literówki zdarzają się każdemu 🙂
    Tak wyszło 🙂

 11. To jest chyba naturą człowieka nie umrzeć żyć jak najdłużej badać czasy i kiedy to będzie kiedy przyjdzie antychryst kiedy będzie zabranie kościoła czy to już teraz czy za mojego życia czy nie i marzenia oby te pochwycenie było właśnie za mojego życia i znów ten strach przed śmiercią :)niestety nie podano dnia ale dopóki co nie którzy są w swiatłości ten dzień was nie zaskoczy!! takie pocieszenie na dobranoc jak umrzemy to będziemy pierwsi 🙂 i tego wam życzę…

 12. 😀
  Takie same życzenia dla Ciebie, Franku 🙂
  Niech Cię Pan prowadzi i strzeże 🙂

 13. A co się stanie z Polską? Zetrą nas z powierzchni ziemi? Czy nasze losy są gdzieś opisane? Jestem ciekawa.

 14. Witam wszystkich ☺️ może nie na tamat ale bardzo serdecznie polecam ten filmik na YouTube : https://m.youtube.com/watch?v=diMFgOAZgsI
  Jałowiec naturalna metoda na pozbycie się bakteri w naszym domu . Ten pan jest świetny ☺️??
  Pozdrawiam ☺️

 15. Ja podchodzę z rezerwą ale jak napisałem pod ostatnim filmem z dziś. Ten prorok jest do sprawdzenia bo podaje konkretny przedział czasowy i co ma się w tym czasie stać.

 16. Każdy się zastanawia kiedy nadejdzie antychryst czy mesjasz. Może to będzie ta sama osoba,tylko interpretowana przez dwie różne strony . Ale trzeba się zastanowić co może przedstawić taki mesjasz w dobie internetu i rozwoju technologii.Jedyną odpowiedzią jest olśnienie, czyli pokazaniu tego czego nie potrafią sami dostrzec. Weźmy np. takie wniebowstąpienie. Nieraz się mówi że jesteśmy w niebowzięci,czyli przeżywamy coś cudownego. Takie wniebowstąpienie mamy w wielkanoc. Jak sama nazwa wskazuje wielka noc. Przeliczając że ciąża kobiety trwa 280 dni, czyli dokładnie narodziny są podczas Bożego narodzenia. Wielka noc jest zapłodnieniem, dlatego jajeczka i zajączek. Dlaczego Maryja była dziewicą,kto to wie, może chodzi że jej znak zodiaku był panna.Czyli dziewica.Ale wróćmy do początku stworzenia. Czyli Adama i Ewy. Trzeba najpierw uzmysłowić sobie czym jest zakazany owoc. Jest tym czego nie należy skosztować. Jest zabronione przez społeczeństwo. Adam na początku miał żonę lilith, czyli ten wąż. Który namówił Ewę do grzechu. Ewa powstała z żebra Adama, czyli z krwi i kości. Oznacza że Ewa była córką Adama i zakazany owoc oznaczał stosunek z Ewą. Po tym zaczeli się wstydzić siebie. No i lilith była tego prowodyrem. Ale dlaczego? Dlatego że lilith, wąż ukazany w bibli była wcześniej… Ewą. Józef i Maryja to też Adam i Ewa ,ale w innym epizodzie. Ale jedno trzeba zrozumieć, że Bóg jest mądrzejszy od ludzi i układa najlepsze scenariusze…w tym wirtualnym świecie.

  1. Lilith żona Adama ??? W którym miejscu Pismo o tym mówi ? Zupełnie niebiblijna nauka pochodząca z pogaństwa (żeby nie powiedzieć dosadniej) 🙁
   Lilith – wąż… wąż czyli kto … szatan… 🙁 Chore nauki chorego umysłu 🙁

    1. Jeśli z apokryfów, to dobrze, że nie weszły do kanonu, bo taka nauka z pewnością nie jest zdrową nauką.
     O tym, kim była Lilith mówił w swoich wykładach m.in.prof.Veith. Poza tym w Bohemian Grove też czczą właśnie Lilith.

 17. Najpierw przed przyjściem Pana Jezusa Chrystusa przyjdzie Eliasz i przygotuje drogę Jezusowi aby przyszedł w chwałę. A drogą tą będzie arka.Poniżej filmik jak to może wyglądać:

  https://youtu.be/3IXuYQnLcQc

  1. nie daj się osuzkiwać Pablo., Nigdzie w biblii nie ma zapisu aby arka była od serca Jezusa i Marii. Totalne zwiedzenie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: