Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież łagodzi kary wobec pedofili.

Rządy głowy samozwańczego kościoła Jezusa, który kościołem Boga nie jest:

 

“W krytycznym artykule na portalu catholicherald.co.uk brytyjscy dziennikarze przypomnieli o licznych przypadkach, w których Franciszek łagodził kary nałożone na skazanych za pedofilię księży i zakonników. Cytowali też watykańskich urzędników, wedle których papież zbyt często stosuje klauzulę miłosierdzia, nawet w odniesieniu nawet do recydywistów”

źródło: http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/papie%C5%BC-%C5%82agodzi-kary-wobec-pedofili-cz%C5%82onkowie-watyka%C5%84skiej-komisji-odchodz%C4%85-%E2%80%9Esfrustrowani%E2%80%9D/ar-AAnGa86?li=BBr5MK7&ocid=LENDHP

 

 

Taki to papież reprezentuje katolików.

 

 

Updated: 2 marca 2017 — 13:02

7 komentarzy

Add a Comment
 1. “Papież zmagał się z o wiele większymi tematami niż pedofilia. Dbał o to, żeby ludzie żyli zgodnie z przykazaniami bożymi. To jest o wiele ważniejsze zadanie niż ukrócenie sprawy pedofilskiej, która była na świecie, jest i będzie.”

  http://www.katoliban.pl/1135/papiez-zmagal-sie-z-o-wiele-wiekszymi-tematami-niz-pedofilia-dbal-o-to-zeby-ludzie-zyli-zgodnie-z-pr

  Swój swojego zawsze będzie bronił 😉 O ironio, papież dbał o to, żeby ludzie żyli zgodnie z Przykazaniami Bożymi?! 😀

  1. Ahahahaha, ręka rękę myje 😀 😀
   Ludzie, on i dbanie o przestrzeganie Przykazań wśród ludzi? To oksymoron jeszcze dziwniejszy niż ciepłe lody 😀

   1. To było takie porównanie, ale dziękuję za zwrócenie uwagi 😀

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   No bo oni myślą, że jeśli w przykazaniach nie ma napisane czarno na białym “nie gwałć dzieci” to znaczy że gwałcąc dzieci nadal żyją zgodnie z przykazaniami.
   Przykazaniami, które zresztą pozmieniali, skrócili, a jedno w ogóle wyrzucili.
   To woła o pomstę do Nieba…

 2. o to absurd : dbał o to żeby ludzie żyli zgodnie z przykazaniami Bożymi, ale duchowni tegoż kościoła widocznie dbać o to nie muszą z papieżem na czele 🙂

 3. Czy to zlo tego kosciola powoduje owo zboczenie czy tez parawan ochronny dawany przez ta korporacje religijna przyciaga rozne jednostki o zaburzonym popedzie plciwym?

 4. Oczywiście, że swój swojego broni. Jaki wybór ma taki “swój” w młodym wieku? Tylko iśc do seminarium i liczyć, że inni też tam będą…..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: