Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sąd Najwyższy Niemiec orzekł: WIRUS ODRY NIE ISTNIEJE!

Wirus odry nie istnieje! A inne wirusy? UWAGA! UWAGA! PRZEKAZUJCIE DALEJ! Dzisiaj, na podstawie analizy badań naukowych, opublikowano wyrok Najwyższego Sądu Niemieckiego: Wirus odry NIE ISTNIEJE! A co z innymi wirusami?

Krótko mówiąc: naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem. Poza tym wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa, były błędne i źle przeprowadzone.

Miliony dzieci na całym świecie zostały zaszczepione szczepionkami przeciwko chorobie wirusowej, która nie istnieje.

Nikt dokładnie nie wie, ile dzieci zostało trwale uszkodzonych lub nawet zmarło z powodu zastosowania tych szczepionek.

Przemysł farmaceutyczny zarobił miliardy dolarów na szczepionce przeciwko wirusowi, który nie istnieje. Oczywiście, zawarte w tych szczepionkach toksyny jak najbardziej istnieją.

German Supreme Court Rules Measles Does Not Exist

 

za: https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/01/26/sad-najwyzszy-niemiec-orzekl-wirus-odry-nie-istnieje/

 

_________

News ten wkomponowuje się w charakterystykę działań Trumpa wyglądających jak walka z systemem, w którym Trump tkwił i dotychczas ma kontakty.

Niemniej jednak informacje powyższe mogą skłonić naszych bliskich do zastanowienia.

 

Updated: 29 stycznia 2017 — 17:27

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Coraz bardziej sie sklaniam ku stanowisku, iz ta cala pozycja opiniotworcza roznych autorytetow i idoli wynika z faktu ich calkowitego zprzedania rzadzacym tym swiatem sil zla na czele z ich hersztem lucyferem.

 2. Strona skąd jest ta wiadomość to Tajne archiwum Watykanu. Jest tu więcej ciekawych treści uderzających w Watykan np. taki artykuł:
  “W 2017 roku Watykan ujawni istnienie UFO!”
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/01/06/w-2017-roku-watykan-ujawni-istnienie-ufo/

  1. z tym, że onio promuja także new age. Po prawej na dole zdjęcia wielbienia matki ziemi..

   1. Promują new age to fakt. To coś z nurtu neopogańskiego. Szukanie słowiańskich korzeni itp. Widać, że te ataki na Watykan nie są bezinteresowne.

 3. Czy panstwo ma sluzyc i chronic ( nie mylic z opieka nad w pelni zdrowymi ludzmi, co jest absurdalna patologia ) czy tlamsic i upokarzac obywatela?

  1. Raczej służyć i chronić, ale nie do przesady 🙂

 4. Wydawnictwo znaki czasu babra się w ekumenii..

  https://www.facebook.com/notes/znaki-czasu/noworoczne-spotkanie-międzyreligijne-u-prezydenta-andrzeja-dudy/1457723687593410?qid=6381106154565883220&mf_story_key=7810265910157368147

  “Noworoczne spotkanie międzyreligijne u prezydenta Andrzeja Dudy
  ZNAKI CZASU·29 STYCZEŃ 2017
  „To, że wszyscy jesteśmy dziś tutaj razem, to wielki znak wspólnoty ludzi wierzących” — powiedział prezydent Andrzej Duda, witając 26 stycznia delegacje z kilkunastu Kościołów i innych związków wyznaniowych na tradycyjnym noworocznym spotkaniu międzyreligijnym w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

  Dziękując zgromadzonym za obecność, prezydent Duda podkreślił, że to wspólne spotkanie to świadectwo tego, że „jesteśmy tymi, którzy w wielu punktach mają wspólne wartości (…) że dialog między religiami to nie jest w Polsce puste słowo (…) to jest coś, co łączy, to jest coś, co w naszym kraju o tak długiej historii wielu religii istniejących obok siebie jest czymś niezwykle ważnym”. Głoszenie tych wartości jest zdaniem prezydenta szczególnie ważne w „trudnym świecie”, który bardzo często tych wartości się wyrzeka.
  Prezydent mówił też o trwającej setki lat w Polsce wielkiej tradycji ekumenicznej polegającej na wpływie różnych religii na kształtowanie polskiej mentalności, tożsamości i kultury.
  To spotkanie to według prezydenta symbol współistnienia i współdziałania dla dobra Rzeczypospolitej. Tu prezydent wspomniał o najtrudniejszych momentach jej historii i że na wielu bardzo starych grobach są znaki różnych religii — krzyż, półksiężyc i gwiazda Dawida. Wyznawcy tych religii ginęli za swoją wspólną ojczyznę, Polskę, naszą wielką wspólną wartość — powiedział Andrzej Duda.

  Prezydent Duda podziękował wszystkim duchownym za ich wkład w głoszenie postaw tolerancyjnych, podkreślił ich wpływ na poziom debaty społecznej i zachęcił do reagowania, gdy przekraczane będą granice wzajemnego szacunku.
  Na spotkaniu obecna również była ośmioosobowa delegacja Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP na czele z przewodniczącym Kościoła pastorem Jarosławem Dzięgielewskim.
  Członkiem delegacji był również redaktor naczelny Wydawnictwa „Znaki Czasu”, pastor Andrzej Siciński, który w imieniu Wydawnictwa i Kościoła podarował prezydentowi Dudzie skromny upominek w postaci książki pt. Życie ma sens — bestsellera autorstwa Alejandro Bullóna, brazylijskiego pastora adwentystycznego, przedstawiającego poruszające historie ludzi, którzy dzięki wierze znaleźli w cudowny sposób wyjście z bolesnych doświadczeń i ekstremalnie trudnych sytuacji. Książka ta w polskim Kościele adwentystycznym jest obecnie misyjną książką roku 2017.

  Olgierd Danielewicz”

  1. niezłe odkrycie. Bardzo niezłe…wszystko idzie w jednym kierunku. Naprawde to już jest ta pora…
   Jednak, za chwilę opublikuje jeszcze lepsze odkrycie…
   Pora podnieść głowy choć zapewne trafimy w Wielki Ucisk.

   1. Wielki Ucisk w 2017 roku?

    Albo czegoś nie wiem, albo coś źle zrozumiałem, jednakże według tego co ja przeczytałem w księdze Daniela oraz Apokalipsy, to zanim nastąpi Wielki Ucisk:
    1. musi zostać odbudowana świątynia żydowska w Jerozolimie.
    2. Wielki Ucisk nastąpi w połowie tygodnia, tydzień (7 ostatnich lat) zacznie się od dekretu podpisania pokoju przez Antychrysta na jeden tydzień, to będzie ten ostatni 70 tydzień z proroctwa Daniela, nie wiemy czy świątynia już w tym czasie będzie istniała od jakiegoś czasu czy też wraz z podpisaniem tegoż dekretu nastąpi jej szybkie odbudowanie. W połowie tygodnia w miejscu Święte Świętych w odbudowanej świątyni zostanie postawiony posąg (obraz Bestii), nastąpi wstrzymanie ofiary codziennej i rozpocznie się Wielki Ucisk. Pozostaje zagadką w jaki sposób ludzie dowiedzą się o posągu w miejscu Święte Świętych skoro tylko arcykapłan ma do niego dostęp i to tylko raz w roku, mówi się o urządzeniach wykorzystujące fale o częstotliwości THz (Teta Hertz), dzięki czemu można zobaczyć co znajduje się za ścianą.

    Zakładając, bardzo, bardzo optymistycznie, że świątynia jerozolimska zostałaby odbudowana w 2017 roku to Wielki Ucisk (nie mylić z uciskiem, albowiem ucisk zawsze będziecie mieli) byłby najwcześniej w roku 2020.

  2. Na inauguracji Trampa też modły były odprawiane ławą. Przedstawiciele różnych wyznań w tym samym miejscu. W tv “Idź pod prąd” skomentowano to jako pozytyw, bo to niby takie bardzo amerykańskie. Taka wolność znaczy się.

 5. Co mozemy zrobic? Niestety nie wiele ( smuca wiesci, iz nawet srodki formowania opinii duchowej, konkurencyjne wobec krk sie z nim brataja ). Nie mozemy jednak ( jak ostatni tchorze ) oddac pola bitwy o dusze bez walki. Jezus Chrystus oczekuje od nas bicia sie do konca.

 6. Ludzie majacy co bardziej gorace glowy, chcieliby czynu zbrojnego. Wspolczesna historia Polski ( ale tez ostatnio ukrainski Majdan ) udowadnia jednak, iz takie akcje z reguly przynosza wiele niepotrzebnych roznej natury ofiar, a przy okazji wynosza do wladzy czynniki, ktorych nie chcielibysmy widziec nawet na miejscu stroza budowlanego.

 7. W Polsce od konca XVI wieku ( od kleski reformacji protestanckiej w naszym kraju… ), w rodzimym zyciu duchowym unosi sie taka pustka i bezideowosc ( o ile za filozofie bytu mozemy uznac czynnosci fizjologiczne ubrane w forme czlekoksztaltna ), taka nieokreslonosc formy… Swiadomi ludzie sie w tej prozni swiatopogladowej DUSZA…

 8. I ta przychodząca natychmiastowo myśl, że wiele innych chorób też może być błędem naukowym. A dla mnie celowym wymysłem naukowców i koncernów farmaceutycznym.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Dokładnie.Choroby na sprzedaż:

 9. moim zdaniem fake news.
  Dlaczego ? “Krótko mówiąc: naukowcy po prostu pomylili element komórki z wirusem. Poza tym wykonane badania, które wskazywały na istnienie wirusa, były błędne i źle przeprowadzone.”
  Ten fragment daje dużo do myślenia.
  Po 1 “pomylili element komórki z wirusem”-nie trzeba być biologiem by wiedzieć że WIRUS TEŻ JEST KOMÓRKĄ!!!- nie elementem komórki tylko zwykłą komórką, nie posiadającą jądra komórkowego.
  2 wydaje mi sie mało prawdopodobne by grupa ludzi wykształconych, mających na co dzień styczność z tego typu wiedzą popełniła taki błąd
  3prowadzone badania były błędne i źle przeprowadzone… Tak, jedno zdanie nie mające potwierdzenia (jeśli ktoś zznalazł potwierdzenie proszę napiszcie) zaprzecza setkom badań które były prowadzone, nie tłumacząc tak naprawdę niczego.
  aby nie być gołosłownym wrzucam link do polskiego opracowania traktującego o odrze właśnie,
  http://www.pm.microbiology.pl/web/archiwum/vol5032011235.pdf

  Praca stricte naukowa, sfinansowana w ramach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
  Zwróćcie uwagę na szczegółową analizę wirusa a potem zadecydujcie czy “pomyłka” była możliwa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: