Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump chce zaliczyć Sorosa do grupy zagrożenia bezpieczeństwa narodowego USA.

Według Kremla, minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow został poproszony przez grupę Trumpa o  dostarczenie „wszelkich” materiałów dotyczących Sorosa – powołując się na autorytet prawny od 06 marca 2014 roku rozporządzenia wykonawczego podpisanego przez prezydenta Obamę, zatytułowany „Blokowanie właściwości niektórych osób wnoszących do sytuacji na Ukrainie :

 

„”Ja, Barack Obama, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, okaże się, że strategie i działania osób, które podważają procesy demokratyczne i instytucji na Ukrainie; zagraża jej pokoju, bezpieczeństwa, stabilności, suwerenności i integralności terytorialnej; i przyczyniają się do sprzeniewierzenia aktywów, stanowią niezwykłe i nadzwyczajne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego i polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych, a Oświadczam zagrożenie bezpieczeństwa narodowego, aby poradzić sobie z tym zagrożeniem „.”

Amerykańskie przewody dyplomatyczne pokazują, że Soros rzeczywiście pracował nad podważeniem procesów demokratycznych i instytucji na Ukrainie.

Plan federalizacji (podobny do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej) na Ukrainie wspierany przez prezydenta Putina, kanclerz Merkel i prezydenta Obamy, raport wyjaśnia, że stworzyliśmy pokojowego przejęcie władzy w tym kraju, ale z powodu nielegalnej interwencji Sorosa, która doprowadziła do masowego konfliktu i rozlewu krwi kosztowało  życiem szacunkowo 9600 mężczyzn, kobiet i dzieci.

Dlaczego Obama nie postrzegał Sorosa jako zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych. Raport wyjaśnił, że Soros zalał Demokratyczną Partie Obamy i Hillary Clinton o oszałamiającą kwotę 100 $ mln darowizn

____________

Trump pokazuje się nam jak samotny kowboj robiący czystki w obozie przestępców. Wszystko to za ładnie wygląda.

Natomiast sam Soros dosyć ostro wypowiedział się o Trumpie:

 

„Kontrowersyjny miliarder George Soros stwierdził, że przyszły prezydent USA Donald Trump to oszust, polityczny szalbierz i przyszły dyktator.”

 

 

Chyba jeszcze nigdy nie było takiej walki dwóch sil politycznych na świecie.

 

Updated: 26 stycznia 2017 — 19:24

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Tego Trumpa czcza ( tak, tak ) jak nieomal jakiegos boga… A Soros, no coz miedzynarodowy bankster i tyle.

  1. to ma głębsze podłoże

   1. Oni ( lucyferianie ) nie maja czego szukac u Boga, dlatego na rozne sposoby staraja sie zniszczyc wszystkie Jego slugi.

    1. niszczą i niszczą.. :/

 2. Non stop ten Trump. Ledwo zaczął prezydenturę machną dwie parafki i już nagłówki w newsach: „Trump wkurzył feministki”, „Trump ratuje życie nienarodzonych dzieci”, teraz jeszcze to. A jakiś czas temu czytałem że Żorż powiedział, iż nie zamierza maczać palców tzn inwestować, spekulować itp w Ameryce bo to niestabilny kraj teraz gdy Trump nim włada. Nie za dobrze to brzmi dla Europy bo gdy Żorż zwróci swój zamglony wzrok w stronę starego kontynentu to zacznie się dziać 🙂 A Trump jak pan porządkowy z miotłą zamiata całe zło i wprowadza normalność 🙂 Pięknie to wygląda i nawet chciałbym uwierzyć w jego prawilne intencje ale jakoś nie mogę. A jeszcze jedno ciekawe czy ma Jezuitę w lodówce 😛

 3. przy końcu świata,będzie dziesięciu królów, którzy świat między siebie podzielą i powstanie jedenasty maluczki król, który trzech z dziesięciu królów zwycięży, po tych zniesieniu pozostali poddadzą się zwycięzcy; a ten będzie Antychryst, człowiek grzechu i syn zatracenia”.

 4. Wszystko wskazuje że Soros jako pierwszy król zostanie zlikwidowany ,a po nim jeszcze dwóch

 5. Lecz pod koniec ich królowania, gdy zbrodniarze dopełnią swej miary, powstanie król zuchwały i podstępny. (24) Siła jego będzie potężna i spowoduje okropne nieszczęścia; i szczęśliwie mu się powiedzie w działaniu, i zniszczy możnych i lud świętych. (25) Działając podstępnie dzięki mądrości, będzie miał powodzenie; będzie pyszny w sercu i wielu zniszczy niespodzianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: