Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Odręcznie napisana modlitwa Donalda Trumpa do Boga zostanie umieszczona w Jerozolimie na Ścianie Płaczu

Republikański kandydat na prezydenta Donald Trump napisał odręcznie notatkę do umieszczenia w Jerozolimie na Ścianie  Płaczu.

“Krótka notatka, prawdopodobnie napisana w własnoręcznie przez Trumpa, brzmi: “Obyś błogosławił Stany Zjednoczone, nasze siły zbrojne i naszych sojuszników. Niech Twoja ręka prowadzi chroni i wzmacnia nasz wielki naród ” – podaje Jewsih Telegraphic Agency.

 

 

Wierni Żydowscy umieszczają takie karteczki w szczelinach po 2 świątyni zburzonej w roku 70 przez Rzymian.

 

Jak więc widzimy Trump z jednej strony wielce zbliża się do świątyni, a z drugiej zjednuje ludzi ze wszystkich religii, w tym tak wielce wpływowej jaka jest judaizm.

Chrześcijaństwo wyklucza kult przedmiotów i rekwizytów, bowiem modlitwy możemy zanosić bezpośrednio do Boga w swej komnacie:

 

“Ale ty, gdy się modlisz, wejdź do komory swojej, a zamknąwszy drzwi za sobą, módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.” Mt 6

 

 

 

Updated: 24 stycznia 2017 — 11:22

14 komentarzy

Add a Comment
 1. W styczniu postanowiłem, że zacznę ćwiczyć na siłowni 3 razy w tygodniu, aż do samego czerwca, aby czuć się lepiej, lepiej wyglądać. Jestem po dwóch tygodniach. Widać jakiś minimalny rezultat, jednak nie o tym chciałem. Bóg widząc, że się ostro przyłożyłem, wziął mnie pod swoje skrzydła i postanowił nieco dopomóc. Otóz rzadko jadłem musztardę (kanapki z musztardą)Jestem wege, więc i do kiełbas itp jej nie stosuję, ale pewnego dnia gdzies tak mniej więcej tydzień temu zacząłem tak po prostu wręcz wpieprzać musztardę jakby to był jakiś ananas,rarytas czy coś. Do czego zmierzam? Zobaczcie tylko i powiedzcie mi, że to nie interwencja naszego Kochanego PANA :D:D:D

  „Musztarda wyostrza umysł” − twierdził Pitagoras. Rzeczywiście ze względu na swój ostry smak i dodatek octu delikatnie szczypie nas w podniebienie, ale czy wpływa na lotność myśli? Na to nie ma naukowych dowodów. Niemniej jednak lekarze i dietetycy przekonują, że musztarda jest zdrowa, a to za sprawą gorczycy, która pomaga przy problemach żołądkowych − niestrawności, nieżycie oraz zaburzeniach trawienia. Działa też oczyszczająco i antybakteryjnie. Zawiera wapń, magnez, witaminę B oraz spore ilości żelaza. Ciekawego odkrycia dokonali naukowcy Instytutu Zdrowia w North Caroline State University w USA. Zdaniem specjalistów zawarte w gorczycy homobrassinolidy działają… anabolicznie − na podobieństwo sterydów.

  1. Dodac chciałem, że zainteresowałem się dzisiaj czy to co nagminnie robię od tygodnia, czyli młucę musztarde jest zdrowe. Zatem google – fraza Czy musztarda jest zdrowa? Pierwszy wynik, klik i od razu takie wow 😀

   1. Życzę powodzenia z treningiem 😀

  2. mielonka turystyczna

   ja od zawsze lubiłem musztardę i to w duzych ilościach, wydaje mi się że pomaga trawić mięso, dlatego z miesem smakuje najlepiej. Niekoniecznie ocet pomaga, ale widziałem musztardy na occie jablkowym, a ten już ma wysmienite działanie prozdrowotne. Pamiętam danie mlodości: chleb z maslem i musztardą, w prostocie siła 🙂

     1. Nowonarodzony Dawid

      MIałem wypadek we wrześniu szyba rogiem wbiła mi sie w łokieć od srodka, niby nic zszyli jest git, do czasu jak nie zaczołem ćwiczyc poczatkiem tego roku, planujac powrot do kalisteniki, cwiczac sobie kilka razy zauwazylem ze cos jest nie tak, okazuje sie ze wypadek ma konsekwencje dziś, przesiołem sobie cos z bicepsem, teraz jak chciałbym go pokazac to jest poł 😮 da sie z tym zyc ale raczej zapominajac o pompkach nawet i czyms wiecej a nawet o nadwyraz eksploatowaniu tej reki bo brak sily takiej wiekszej, ponoc mozna jakimis operacjami to zszyc ze wychodzi tak jakby nigdy nic nie bylo ale to miesiac lezenia potem z reka w berzruchu, modle sie do Pana o uzdrowienie rzeby sie to zroslo bo wiem ze dla naszego Boga nie ma rzeczy niemozliwych, operacja odpada za duzo juz w zyciu mialem sytuacji szpitalnych i potem kuracji nie chce tego rpzechodzic ponownie, wierze w Boska interwencje ale jednak najwazniejsza jest Jego Wola w moim zyciu, ma byc tak jak jest – bedzie,
      Pomódlcie sie o mnie jesli by ktos miał checi 😉 jednakze wiem ze sa ludzie ktorzy bardziej potrzebuja interwsncji Boskiego lekarza anizeli ja – ot widzimisie, przeciez zyc sie z tym da!
      (ale tak mnie korci zeby popompkować coś 😛 )
      Chwała Panu na Wieki!

      1. No szkoda, sszkoda. Nie ma co się poddawać. Może idź na ten zabieg, a nuż się dobrze poskłada.

    1. Przyznaje, sprawdziłam na sobie, że Jezus to najlepszy trener osobisty w każdej dziedzinie życia ?

 2. Takie jego zadanie grać rolę i układać się ze wszystkimi.Trzeba wzbudzić sympatię bałwochwalców modlących się do ściany.
  Coraz więcej pasuje do siebie puzzli,zobaczymy jaki powstanie z tego obraz.
  Teraz widać dlaczego niektórzy okradają Chrystusa z Boskości i jak połączyć wszystkie religie,żeby zapanował światowy pseudo pokój.

  1. Wyobraźcie sobie mnie chwalącego jednocześnie: Talmudystów, Charyzmatyków, Ebionitów, Jehowy świadków, katolików.
   Co byście o mnie pomyśleli?
   No właśnie, a chrzescijanie łykają jak żaba muchę dobre intencje Trumpa

   1. Chrześcijanie łykają według mnie z bardzo prostych powodów nie znają Pana Jezusa,nie mają z nim relacji,zawierzają pastorom ogólnie ludziom.Szukają pokoju i oparcia w tym świecie,kiedy dobrze wiemy,ze tym światem rządzi zły.Trudno przestawić się ludziom ,że ten świat musi upaść.Ratujemy coś co z góry skazane jest na zagładę,bo wtłacza nam się do głów,ze miłość to ładne,gładkie słowa.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Taki uduchowiony i wierzący człowiek wykorzystuje jakąś ścianę do przekazania swojej modlitwy Bogu (wcześniej oczywiście publikując ją w internecie z niewiadomych przyczyn, w końcu ma to trafić do Boga czy do internautów?) zamiast wykorzystać jedyną drogę która powinna przecież być mu znana, a którą jest nikt inny jak tylko i wyłącznie Jezus Chrystus.

  1. czasem na festynach są papugi losujące przeznaczenie, wróżby. Bardzo mi to przypomina owe modlitwy na papierze załączane na ścianie płaczu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: