Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Film „Gwiezdne wojny” ujawnia technologię antychrysta i wizerunek bestii. Podmiana twarzy w czasie rzeczywistym.

 

W filmie „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” kilkoro aktorów pojawiło się jako młodsze wersje siebie samych.

Np. Carrie Fischer (Księżniczka Leia, zmarła 27.12.2016r) pojawiła się „odmłodzona” o 41 lat:

„Odmłodzony” Peter Cushing:

 

 

Udało się to zrobić dzięki technologii CGI (Obrazy generowane komputerowo – ang. computer-generated imagery – wszelkie elementy obrazu (postacie, pojazdy, krajobraz), które powstały wyłącznie za pomocą komputera. -Z Wikipedii)

Młodsza Carrie została zrobiona przez nałożenie obrazu CGI na twarz norweskiej aktorki Ingvild Deila.

 

 

 

Kolejny przykład. Paul Walker zmarł w wypadku samochodowym przed zakończeniem ujęć do filmu „Szybcy i wściekli 7”. Na przykład to ujęcie poniżej z filmu jest obrazem CGI nałożonym na twarz jego brata:

 

 

 

„Odmłodzony” Anthony Hopkins w serialu „Westwood” (zdj. po prawej ukazuje jego aktualny wygląd):

„Odmłodzony” Robert Downey Jr. w filmie „Kapitan Ameryka – Wojna bohaterów”:

 

 

 

Antychryst użyje tej technologii żeby ogłupić ludzi i zwieść świat.

„I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona.

(…)

I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.

I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. ”

Ap 13,12 i 14-15

To interesujące, że tu nie jest napisane, że „duchem obdarzyła bestię”, ale że „duchem obdarzyła OBRAZ bestii”. Żyjemy w wieku płytkich obrazów, wieku gdzie ludzie wierzą w to, co widzą, i nie weryfikują tego.

„OBRAZ bestii” – tu nawet jest użyte to samo słowo co w CGI (przyp. „OBRAZY generowane komputerowo”).

(Na podstawie filmu pastora Steve’a Cioccolanti z kanału Discover Ministries

https://www.youtube.com/watch?v=e8jT2_OHYJ4)

 

_______________________

Materiał przygotowała Kasia Kosik. Dziękuję w imię Jezusa.

 

Jak wiemy szatan wiele rzeczy podrabia. W jednym jest oryginalny: w czynieniu zła.

Natomiast wszystko inne podrabia i deformuje. Tak więc obraz w czasach końca może odegrać kluczową rolę.

 

 

List do Hebrajczyków1

3Ten [Syn], który jest odblaskiem Jego chwały i odbiciem Jego istoty, podtrzymuje wszystko słowem swej potęgi, a dokonawszy oczyszczenia z grzechów, zasiadł po prawicy Majestatu na wysokościach. 4 On o tyle stał się wyższym od aniołów, o ile odziedziczył wyższe od nich imię.

 

Drugi list do Koryntian 4

3 A jeśli nawet Ewangelia nasza jest ukryta, to tylko dla tych, którzy idą na zatracenie, 4 dla niewiernych, których umysły zaślepił bóg tego świata, aby nie olśnił ich blask Ewangelii chwały Chrystusa, który jest obrazem Boga. 5 Nie głosimy bowiem siebie samych, lecz Chrystusa Jezusa jako Pana, a nas – jako sługi wasze przez Jezusa. 6

 

List do Kolosan 1

15 On jest obrazem Boga niewidzialnego

Pierworodnym wobec każdego stworzenia,

 

Na stronie wolna-polska również opisali podobny temat.

 

Pojawiła się nowa technologia umożliwiająca zamianę twarzy zwana „twarzą w twarz”. Można nagrać video człowieka występującego w telewizyjnym serwisie informacyjnym a następnie inny człowiek, który nagra swoją twarz, może wypowiedzieć wszystko co zechce, jednocześnie przekształcając strumień video tak, że będzie wyglądało to dosłownie tak jakby George Bush albo Władimir Putin mówił to co zechce ten człowiek. W ten sposób można nawet po śmierci tych ludzi pokazywać całemu światu, że oni żyją i komentują najnowsze wydarzenia światowe…”

 

 

Tak to wygląda:

 

Ktokolwiek może sobie siedzieć przed urządzeniem sterującym miką twarzy innego człowieka i odgrywać nawet najbardziej znane postacie na świecie.

W tej sytuacji nigdy nie będziemy wiedzieć kto jest kim naprawdę, a Ben Laden albo mógł nie istnieć, albo był zabity i podmieniono podczas jego przemówień fizjonomie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Kmyd_UMMpxo

Żyjemy w czasach ostatecznych i owa wiedza Cię nie uratuje przed siłami złego. Tak więc najwyższa pora oddać swoje życie Jezusowi a nie opierać się na samych spiskach i wiedzy.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 10 stycznia 2017 - 10:13

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Niesamowite i przerażające jednocześnie! Obejrzałem więcej filmów w tym temacie na yt i co prawda wychwycić można nieco sztuczną jeszcze mimikę twarzy zwłaszcza przy wypowiadaniu kwestii ale trzeba się wpatrzeć i jak mniemam kwestią czasu będzie jak dopracują to do perfekcji bo taki bajer daje szerokie pole do manipulacji. Zresztą juz dla zwykłych zjadaczy chleba takie obrazy w porównaniu z oryginałami sa nie do odróżnienia.

  1. w filmie Bruce Wszechmogący zastosowano tę technikę kiedy Jim Carrey żartował sobie z kolegi dziennikarza.

   1. Widzisz nawet nie wiedziałem o tym :)Nie interesuje sie już takimi nowinkami nie ogladam tv to i spokojniej żyję 🙂 Zresztą teraz powiedzonko, że telewizja kłamie nabrało teraz zupełnie nowego znaczenia i nawet gdybym zobaczył oryginalnego Putina tańczącego w balecie to i tak bym nie uwierzył 😛

  2. Faktycznie, zaskakujące ale jednocześnie szokujące 😮

 2. Nie dość, iż to technologia bardzo niebezpieczna to i wysoce amoralna.

 3. O podrabianiu obrazu Boga i info o technologii podmiany twarzy w czasie rzeczywistym wyszukała Agusia 🙂

 4. A co jeśli…przez ostatnie lata odwracano naszą uwagę na tak wielkie i spektakularne projekty jak Blue Beam, o czym na stronach poświęconych nwo i YouTube było głośno, podczas gdy po cichutku prowadzono udoskonalenia technologii komputerowego nakładania twarzy i podkładania głosu, na co wcześniej nie zwracano uwagi? Chodzi mi o to, że być może nakierowuje się naszą uwagę na jakieś wielkie widowiska, podczas gdy duch antychrysta będzie chciał działać po cichu i mało zauważalnie, aby „jeśli to możliwe zwieść nawet wybranych”. Każdy kto ogląda materiały spiskowe na necie jest już wyczulony na holograficzne projekcje typu BB, a o CGI nikt dotąd nie mówił głośno. I jak zauważył pastor Steve, przeciętna osoba przyjmująca „na wiarę” to co widzi w TV nie będzie szukała głębiej czy obraz, który widzi jest w ogóle prawdziwy.

  Druga kwestia że jest bardzo prawdopodobne, że technologie użyte w wykreowaniu postaci antychrysta są rozwijane w głównej siedzibie dowodzenia upadłych aniołów – Los Angeles – Hollywood.
  O związku upadłych aniołów z Hollywood dobrze tłumaczy pastor Ivor Myers (wraz z żoną) w programie „Bitwy wiary”:
  https://www.youtube.com/watch?v=kuqB1sCdVwE

  1. Dzięki Kasiu za opracowanie i wrzucenie filmiku z Ivorem bardzo wartościowy materiał przydatny dla rodziców,jakie zagrożenia idą wprost z tv.

 5. Bardzo niebezpieczna technologia.
  Jedna uwaga w wojnie bochaterów Robert Downey Jr. z tego co czytałem został odmłodzony naciąganiem skóry i tego typu rzeczami. Wiem że nie zmienia to zagrożenia płynącego z tej technologii ale nie chciałem żeby informację na tej stronie mijały się z prawdą tam gdzie można tego uniknąć. Jeśli mam błędne informacje to przepraszam.

 6. Taką technologią można bawić się również w warunkach domowych ale oczywiście nie na taką skalę bo wymaga to sporo wiedzy, wiedzy, wiedzy i pracy. Jeśli chce się uzyskać naprawdę realistyczne rezultaty to niestety trzeba modelować taką twarz ręcznie a to już nie jest takie proste. Potem kwestia materiałów, tekstur itd. Po drugie występuje znaczne ograniczenie – nasza twarz musi być skierowana centralnie do kamery co widać na powyższych filmach.

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Przez lata byliśmy do tego przygotowywani, aby bezgranicznie wierzyć obrazowi – internet, telewizja są dla większości ludzi dodatkowym zmysłem.
  Dziś wiele osób za bardziej realny uważa świat złożony z kolorowych pikseli monitora, niż ten który jest za oknem, więc narzędzie jest już przygotowane, pewnie niedługo nastąpi czas na jego użycie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish