Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin-Mikke o obniżeniu emerytur ubekom. „Skandal i sukinsyństwo”

Oto prawdziwa twarz Korwina Mikke:

 

Janusz Korwin-Mikke, lider partii Wolność, udzielił wywiadu internetowej telewizji wSensie.tv, w trakcie którego odniósł się do zapowiadanej przez PiS obniżki emerytur dla byłych funkcjonariuszy UB. Polityk nazwał te decyzję skandaliczną, a osoby odpowiedzialne za nią sukinsynami. Zdaniem JKM-a obniżka emerytur dla ubeków, to chęć zaoszczędzenia pieniędzy przez PiS, a jednocześnie prawdziwy skandal Teraz PiS zwraca pieniądze.”

 

Korwin-Mikke o obniżeniu emerytur ubekom. „Skandal i sukinsyństwo” [WIDEO]

 

W starożytnym Izraelu jeszcze nie syjonistycznym 🙂 Bóg wielokrotnie odbierał przywileje. Za grzechy Salomona jego syn Roboan tracił władzę. W piątym roku panowania Roboama państwo Judy zostało najechane przez faraona Sziszaka.

Jeśli to nie jest mocnym argumentem to może to co sam Korwin Mikke rozsławia szczycąc się rzekomym złodziejstwem Izraelitów podczas wyjścia z  Egiptu, który to fakt  zapewne docelowo ma służyć łupieniu Polaków.

 

(22) Każda bowiem kobieta pożyczy od swojej sąsiadki i od pani domu swego srebrnych i złotych naczyń oraz szat. Nałożycie to na synów i córki wasze i złupicie Egipcjan.
Ks. Wyjścia 3:22

 

 

Tak więc Egipcjaom zostało zabrane złoto za niewolę Izraelitów. PIS co prawda dla dobrego PRu, ale również chce zabrać część emerytur SBekom o ile w ogolę do tego dojdzie w państwie, w którym Słowianie rodowici nie rządzą.

Korwin Mikke wyznaje Prawo Rzymskie i etykę chrześcijańską, co moim zdaniem się wyklucza.

Izraelitów obowiązywało tylko Prawo Mojżeszowe.

Według mojej oceny Korwin Mikke jest wentylem bezpieczeństwa wszelkich ruchów wolnościowych. Jest do tego super przygotowana osobą intelektualnie i politycznie. Korwin Mikke to taki Alex Jones, ale my mamy za przewodnika Ducha Świętego.

 

 

Updated: 28 listopada 2016 — 13:13

35 komentarzy

Add a Comment
 1. Pan Muszka to dwa w jednym tzn. rozslawia i propaguje dosc skutecznie idee wolnosciwe przy tym dokumentnie je osmiesza i kompromituje. Iscie diaboliczne.

 2. Okolo tematu, W Polsce wynagradza i pochwala sie cwaniactwo ( wejscie w szeregi tej czy innej bandy zbojeckiej grabiacej szeregowych obywateli ), a gani i karze przedsiebiorczosc ( tworzenie nowych miejsc pracy lub dostarczanie lepszej jakosci towarow i uslug ). Przeto czlowiek kochajacy Jezusa Chrystusa musi byc jak najbardziej pozytecznym czlonkiem spoleczenstwa. Jestesmy do tego zobowiazani przez Boga.

  1. Otóż to! otóż to! 🙂

 3. Piescia orezna nie da sie poprawic sytuacji na lepsze. Udowodnily to wszelki nowozytne ( sterowane zza kurtyny ) rewolucje, inserukcje, powstania itd. Chrzescijanin ma wymodlic blogoslawiensrwa Boze dla swego narodu, a nie angazowac sie w rozlew krwii, ktoruy budzi Jego gniew.

  1. Za pomoca zla nie da sie nic trwalego budowac.

 4. Jak sie nazywa czlowiek ktory nic pozytecznego nie robi, gada banialuki i dobrze z tego zyje? Polityk wszelaki.

 5. Autor chyba próbuje zaszokować ludzi nagłówkiem, ale dobrze wiedział, że Korwin ma takie poglądy od zawsze.

  PRAWO NIE DZIAŁA WSTECZ!!!
  UMÓW SIĘ DOTRZYMUJE!!!
  Takie są poglądy Korwina. Czy są słuszne, czy nie można dyskutować długimi godzinami.

  Etyka Chrześcijańska, Prawo Rzymskie i Filozofia Grecka składają się na cywilizację łacińską, która już dawno upadła. Obecnie mamy cywilizację lewactwa, za chwilę pojawi się cywilizacja antychrysta.

  1. floria. Korwin nie ejst chrześcijaninem a deista sam przyznaje. po drugie to nie mój nagłówek, a portalu źródłowego, co nie zmienia prawdy i sensu.
   To tak jakbym teraz dał tytuł: ” Obecnie mamy cywilizację lewactwa, za chwilę pojawi się cywilizacja antychrysta.”

   1. Faktycznie to nie twój nagłówek.

   2. Rząd to nie Bóg, a emerytura to nie jest „przywilej”, tylko wynagrodzenie w grze w totka z państwem zatwierdzanej umową. Trochę więcej niż w artykule JKM mówi tutaj https://youtu.be/CN1juugnxaQ?t=28m30s od 28:30 do 29:45

     1. jij czy Ty czasami nie pisywałeś na ulicaprosta?

 6. Swoją drogą, to idealnie pokazuje, w jak „wolnym państwie” żyjemy. Rząd decyduje ile, kiedy i czy w ogóle dostaniesz emeryturę ;p

  1. Kadry decyduja o wszystkim…

   1. Rząd, Kadry..Jak zwał tak zwał i tak wiemy że to wszystko pic na wodę fotomontaż, a tym wszystkim i tak rządzi bóg tego świata i lepiej na tym świecie nie będzie. No, przynajmniej dla nas, bo kiedyś jeszcze przyjdzie tu „pokój”. A my odbierzemy swój pokój w wieczności 😀

 7. Ludzie Boga staraja sie zyc tak jak stanowia normy duchowe zawarte w Biblii. Natomiast zwiedzeni ( normalni duchowo ) postepuja podlug grzesznego ciala, niszczac przy tym swiatynie Ducha.

 8. Zeby na tym swiecie byc kims trzeba sie plaszczyc przed jego wladca, ksieciem ciemnosci. Dusza za powodzenie zyciowe…

 9. Socjalizm etatystyczny/korporacjonizm ( mylony z kapitalizmem ) dosc skutecznie degraduje pod kazdym wzgledem ludzi, zmuszajac ich do bezwglednej ( bestialskiej wrecz ) walki o przezycie.

 10. Piszac gospodarczo. Np. taki Niemiec jest bogaty, bo umie odlozyc konsumpcje na pozniej oraz ograniczyc kupowanie zbednych pierdol, co z kolei nasi ludzie nie za bardzo umieja robic.

  1. No moze poza Wielkopolanami i Slazakami.

  2. No raczej, duża różnica w zarobkach też ma tutaj znaczenie.

   1. Drogi Michale, tylko iz ludzie znad Laby, Renu, Menu maja mnostwo znanych, zaawansowanych technologicznie marek, ktore sa akumulatorami kapitalu. Aco my mamy? Oprocz marek ktore tak na prawde stworzyl PRL ( lub zagrabili nieliczne przedwojenne np. Wedla ) albo { wykonczony w III RP Ursus ) i nie licznych powstalych w III RP np. Solaris autobusy, Cross rowery to nie cierpimy na ich nadmiar. No bo chyba nie powiesz, iz ma nas rozpierac duma z eksportu naszej zywnosci badz wysoko skomplikowanych technicznie… palet?

    1. Newag kolej, Pesa tramwaje.

     1. W Pesie teraz Ukraińców zatrudniają… Taniej…

    2. No niestety Ci bogatsi z wielkim kapitałem, wypierają tych mniejszych i biedniejszych, którzy nie mają wsparcia od naszego państwa, a daje się podatkowe zachęty zagranicznym inwestorom.

     1. Polakom plemie zmijowe obrzydza Polske, przy czym ich biernym SOJUSZNIKIEM w tym niecnym dziele sa masy rzymian polskich… Trzeba by ich najsampierw upodmiotowic ( owe miliony ) tzn. unarodowic, uobywatelnic i ODKATOLICZYC. Przywrocic im godnosc czlowiecza po prostu.

 11. Polska katolicka to raj dla obibokow, cwaniakow i kombinatorow, a pieklo dla ludzi pracowitych, rzetelnych i solidnych.

 12. Fidel Castro umarl. Szczescia swojemu narodowi nie dal, a mial zapewnic raj na ziemi. Nie ma jednakze na swiecie pokojowego kraju, ktoremu ideologie lucyferianskie przyniosly dobrobyt.

 13. Polskosci nie nalezy naprawiac, a zbudowac od nowa, na surowym korzeniu prawidlowo rozumianego chrzescijanstwa, bo na bagnie poganskiego katolicyzmu nie sposob nic wartosciowego stworzyc.

 14. Moim zdaniem Korwin Mikke nie jest „wentylem bezpieczeństwa wszelkich ruchów wolnościowych”, bo co by nie powiedzieć, sprawił, że dla wielu młodych słowo „socjalizm” to obciach… Może być np. tak, że jako publicysta, u progu sukcesu, specjalnie wygłasza kontrowersyjne poglądy (hitler itp.), po to, aby mieć więcej czytelników/widzów (Inna sprawa, że owe poglądy często są słuszne). Może być tak, że znalazł sobie sposób na życie, jest mu wygodnie (tak jak jest) i nie chce objąć władzy, a co za tym idzie wziąć odpowiedzialności…
  Z emeryturami nie chodzi o samych UBeków, jest to raczej operacja polegająca na ogólnym obniżeniu emerytur mundurowych, a UBecy to pretekst, który ułatwi odbiór społeczny. Nie mam nic przeciwko (mundurowy pracuje 20 lat i ma średnio 3 tys., cywil ponad 40 i ma średnio poniżej 2 tys.), jeżeli można zmieniać wiek emerytalny, to równie dobrze uposażenie… Ale PiSowi po prostu brakuje pieniędzy na obietnice wyborcze. Chcą wszystko „odfajkować” i robią to podstępem. Np. 500+, miało być na każde dziecko, ale ktoś to policzył i stwierdził, że sporo (większość?) dzieci to jedynaki, więc zrobiono „na drugie dziecko”. Kwota wolna, miała być prawie 10000zł dla wszystkich, ale przeliczyli i stwierdzili, że zrobią to progresywnie… oczywiście tak, aby ominąć klasę średnią (czyli większość Polaków). Tak jest niemal z każdym pomysłem. No, a za wszystko płacą ci, którzy pracują na etacie i nie mają za sobą silnych związków zawodowych. W sprawach gospodarczych zgadzam się z Korwinem, a co do ubeków: Czy oficerowie Hitlera (po 45roku zachowali przywileje z IIIciej rzeszy? Czy (poza Mosadem) ktoś (niemiecki rząd powojenny) szukał nazistów w Ameryce Południowej, aby na ich adresy wysyłać emerytury itp.? Oczywiście największym problemem w naszej historii jest okrągły stół i tzw. gruba kreska, bo właśnie wtedy należało czyścić boty, a nie rozpieszczać…, wtedy były ku temu nastroje, a teraz będzie to bardzo trudne. Jednak, to Kiszczak rozdawał karty i reżyserował „obalenie” komuny, stworzył nawet sztuczną opozycję i Bolka, który był wentylem:D nastrojów antykomunistycznych…

  1. Czerwony wcisnal ludziom skazonym rzymem kit, iz beda zyc znakomicie nie przepracowujac sie. Wielu do dzis w to wierozy i glosuje na roznych obiecywaczy wszystkiego najlepszego…

 15. Obecnie nam panuje zamordystyczny, urzedniczy socjalizm, z ludzka maska na obliczu potwora. Jak jestes swoju to masz wszystko, a jak nie jestes w zamknietym ukladzie to jestes w czarnej d….

 16. ja moge rozumieć intencję ale pod warunkiem że władza jest sprawiedliwa a nie pozornie sprawiedliwa jako że taką reprezentuje PiS sami mówicie państwo o tym gdy chodzi o akt intronizacji Jezusa.
  Czy jezeli przerwiemy ciągłość państwa ale nie będziemy czynić woli Bożej to czy taki akt zmniejszania emerytur SB-kom może wplynąć na odnowę duchową?

  1. @Mirek
   Tylko Bóg jest sprawiedliwy. JKM w kontrze do demokracji promuje monarchię, a Bóg przestrzegał nawet przed ziemskimi królami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: