Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek jest prorokiem. To chodząca ewangelia.

Updated: 26 października 2016 — 22:19

28 komentarzy

Add a Comment
 1. Uczniowie Pana Jezusa Chrystusa otrzymali dar Ducha Świętego by przede wszystkim: nawracać, uzdrawiać,wypędzać demony. Gdyby człowiek papież rzeczywiście był namiestnikiem Pana Jezusa to miałby olbrzymie pole do popisu na przykład poprzez wypędzanie demonów i miałby możliwość działać u samego źródła czyli przyczyny problemu. Oczywiście gdzie jest problem nierządnicy wskazuje nam sama Biblia. Pomijając już fakt że jakoś nie widać tam tłumów chcących uzdrawiać swoje choroby, a to dziwne skoro samozwańczy autorytet nie potrafi nikogo uzdrowić, wprost odwrotnie, wielu tam pojechało i żywi już nie powrócili.

  1. tak teraz myślę, że faktycznie jest prorokiem i oczywiście w cudzysłowiu, ale…
   …przeciez powiedział, że to będą ostatnie świta Sol Invictus 24 grudnia 2015…
   Doskonale wiedział kiedy będzie wojna

   1. Jeśli dobrze wyciągam wnioski, to Hillary wygra poprzez sfałszowanie wyborów, następnie oskarży rosję o ataki hakerskie które rzekomo niby przez nie są takie a nie inne wyniki i użyje to jako pretekstu do ataku na rosję, co z resztą sama powiedziała przed kamerami.

    Zgodne byłoby to z ostatnimi “świętami” jakie były w zeszłym roku.

    1. USA zostaną zdradzone i gwałtowanie zaatakowane.Może być tak, że Trump wygrywa wybory i z tego powodu wybuchają zamieszki, następuje wewnętrzna destabilizacja USA, potem Obama zdradza kraj i następuje zmasowany atak na USA.

 2. Nie na temat.

  Jeśli dobrze rozumiem , to wybory zostaną sfałszowane i wygra Hillary.

 3. Bardzo przepraszam , za ten link tutaj !!! Hillary a raczej Hellary ma poparcie u niewolników satanistycznej agendy , przykład do czego zdolni są ( przynajmniej słownie ) niewolnicy systemu : http://www.pudelek.pl/artykul/99455/madonna_jesli_zaglosujecie_na_hillary_zrobie_wam_loda/

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Bluźnierstwo przeciwko jedynej żywej ewangelii jaką jest Jezus Chrystus.
  Ten “langusta na palmie” na YT ma 164.000 subskrybentów! I tym tysiącom ludzi wpycha inną ewangelię, niż ta w Biblii.
  “Jak wcześniej powiedzieliśmy i teraz znowu mówię, że jeśli ktoś wam głosi ewangelię wbrew tej, którą przyjęliście, niech będzie osobą przeklętą.” (Gal 1:9 NBG)
  Tymczasem ludziom pasuje papież który mówi, że np. homoseksualiści są ok – szczególnie tym, którzy sami nimi są. Stąd pewnie to określenie “najczystsza ewangelia chodząca” bo ludzie tkwiący po uszy w grzechu nie mają już takich wyrzutów sumienia po słuchaniu takiego bluźniercy.

 5. Franc to jedynie fałszywy prorok jak już. To proste. Jezeli ja dzisiaj zaplanuję sobie plan na 5 nastepnych dni to juz dzis moge wyjawic koledze ze w 5 dzien jade powiedzmy w góry bo taki mialem plan. Budowniczowie swiata planujac go cale stulecia 50 lat temu wiedzieli co bedzie w 2017 i to nie z powodu jasnowidztwa a wlasnych planow. Slowa Franca o ostatnich swietach w tamtym roku dobitnie pokazują, ze koles wiedzial o wojnie wiedzial juz dawno. Trup HilLary Putin to jedna druzyna zeby po wymordowaniu miliardow ludzi podac sobie dlon wyznaczyc jednego przywodce i rzadzic ludem zelazna reka. SOrry za chaos…rano jest

  1. Co do zasady się zgadzam, ale nie dowierzam, że w tym czy następnym roku będzie wojna światowa.

   1. Ja tego nie wiem, ale wszystko wskazuje, że w najblizszym okresie nie bedzie za wesoło, jednak i to ma swoje plusy, bo Bóg jest już coraz blizej, aby nas odkupić, więc zachecam wszystkich aby sie nie trwozyli na wiesci wojenne, ale raczej podnieście głowy, b o niedlugo już będą wakacje 😀

    1. Przed wakacjami Wielki Ucisk… 🙁

 6. Bardzo was proszę o modlitwę za mnie, zawsze sobie jakoś radziłem ze swoim życiem, ale teraz pomału chylę się ku upadkowi. Pogubiłem się, chęć modlitwy odeszła, słowo czytane bez refleksji…

  1. Ja to przechodzilem tez i powiem Ci ze to przejsciowe i niedlugo minie.

  2. Niestety, brzmi znajomo. Może to tylko kolejny z tych gorszych okresów zniechęcenia, które regularnie powracają. Oby Pan nie dopuścił do naszego całkowitego upadku.

  3. Jasne,że będziemy prosić o pomoc dla Ciebie.A Ty padaj na kolana i wołaj o ratunek.Odpędź od siebie paskudne demony,które zniechęcają Cię do bliskości z Bogiem.Wprowadź post i odstaw wszystko co Cię oddala od modlitwy.Wiesz,że Pan cały czas czeka ,żebyś pogłębiał z Nim relację.Poprzez rozmowę,czytanie,oddanie myśli pod Jego prowadzenie a nawet poprzez ciszę.
   Błogosławieństwa Bożego dla Ciebie w imię Pana Jezusa Chrystusa.
   Pokój i łaska Jezusa Chrystusa z Tobą

  4. Dla Wojtka : PSALM 62

   Takie małe spostrzeżenie. Czasy szkolne . Ile to trzeba było zrobić analiz i interpretacji wierszy pod względem ” co poeta miał na myśli ” itp . Wspominam to jako koszmar :/ Co by było gdyby choć kilkanaście psalmów na lekcji języka polskiego poddano takiej analizie ? Może wtedy zasiało by się jakieś dobre ziarenko ?

   1. Też nie znosiłam tych analiz, mimo że jeszcze nie wychodziły mi najgorzej…
    ja pamiętam, że kiedyś miałam omawiany jakiś fragment Biblii, ale co i kiedy to niestety nie pamiętam 🙁

 7. Dobrze Wojtusiu, pomodlę się za Ciebie dzisiaj. Najważniejsze, że wiesz gdzie Twoje miejsce…, to jest przy Bogu. Spokojnie, czasami zdarzają się słabsze okresy w życiu chrześcijanina.

 8. Oczywiście,że jest “prorokiem” jego poprzednicy także tylko boga tego świata.A działanie i owoce widać.

 9. Ale ten pan jest biedny swą ślepotą duchową…

  1. e tam … ten pan ma OGROMNE poczucie humoru. Mnie to bardzo rozbawiło 🙂 Mamy czarne poczucie humoru , wisielcze , humor angielski i inne ale teraz nie przychodzi mi nic do głowy … a ten humor jak nazwać ? … papieski , watykański … nie wiem 🙂 Na poważnie to się z Tobą Detmold zgadzam .

 10. Czy mogę nazywać tego człowieka mianem idiota ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: