Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Chrześcijański” Kościół Heavy Metalu w Brazylii.

Tak właśnie wygląda obecne chrześcijaństwo. Jak to mawiam “dla

każdego coś niekoniecznie dobrego”.

Jak wygląda ten kościół brayzlisjki?

Wystrój  jest starannie gotycki. W jednym rogu jest szkieletowa kostucha wygada z otwartej trumny. Jest zbieżność z kościołem Rzymskim i ich kultem śmierci? jest.

W innym, czaszka jest przykuta powyżej zakurzonej Biblii.Ściany ozdobione są pająkami, nietoperzami. Czarne krzyże zwisają z sufitu. Na ołtarzu, między tabernakulum i mieczem, siedzi koza z czaszką przebitą. Za nimi olbrzymi transparent z deklaracją wiary: “Jezus Chrystus jest Panem metra.”

Nie są to odosobnione przypadki. Poniżej kilka podobnych “kościołów”:

 

Da się połączyć metal z Jezusem? Da.

W taki sposób gro chrześcijan właśnie łączy “wiarę” w Jezusa ze światem a Pan Jezus powiedział:

“(4) Wiarołomni, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga? Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.” Jk 4

 

 

Już widzę zbulwersowanie co niektórych, ale musimy się zastanowić nad tym, czy nasze poglądy są poglądami Jezusa? Czy zbór, do którego uczęszczacie nie jest czasami zborem światowym? Powyższy kościół heavy metalowy jest akurat przejaskrawieniem sytuacji, ale to dobrze, gdyż pokazuje dobitnie jak można sobie wybierać z wiary to, co się chce. Wszyscy wierzą w Jezusa. Cały świat 24 grudnia wierzy w Jezusa. No może poza małym procentem ateistów i ok 30% Islamistów.

Jesli niemal cały świat wierzy w Jezusa, to dlaczego nie przynosi on owoców? Dlaczego jest tyle zła, wojen etc?

 

 

Updated: 18 października 2016 — 10:23

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Wygląda to jakby byli na zwykłej imprezie z dopiskiem “chrześcijaństwo”.

 2. To są te odstępstwa,o których mówił Pan Jezus Chrystus.
  Nie chcę,żeby to zabrzmiało,że my juz jesteśmy święci i wszystko musi byc robione w sposób sztywniacki. Ale w tych przypadkach widać ,ze to jest światowość z nazwa chrześcijański.

  Jezus Chrystus przyszedł właśnie do takich ludzi jak my wszyscy:schorowanych na duszy,błądzących,grzeszących.Mamy wybór czy idziemy za Mistrzem,czy oszukujemy się,że za Nim podążamy.Bo trudno zostawić nam coś z naszego starego życia.Gdy czlowiek zaczyna zauważać kim jest Chrystus wszystko ziemskie jest nicością.Tylko w to wprowadza DŚ,a tutaj ja tego nie dostrzegam.Nie potrafię sobie wyobrazić apostołów biegających i wielbiących Boga Ojca w rytm takiej muzy.

  Wszystko pięknie,ładnie wierzą w Jezusa.Demony także wierzą i drżą.
  Według mnie Ci ludzie są zwiedzeni,ponieważ nie poszli za Chrystusem.Im się zdaje,że są naśladowcami Chrystusa.A prawda jest inna,oni żyją światem i stworzyli sobie imitację zgromadzenia Chrystusowego a zarazem rozrywkę.

 3. Zgromadzenie Jezusa Chrystusa to nie jest sklep gdzie wchodzisz i wybierasz sobie co chcesz. Jest pod tym względem wyjątkowy, co go odróżnia go od wszystkich fałszywych i zwodniczych religii różnego rodzaju.

 4. Tak to się stało, że wizerunkiem “Jezusa” stał się baphomet.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Baphomet

  https://www.google.pl/search?q=baphomet&rlz=1C1AVNG_enPL714PL714&espv=2&biw=1024&bih=638&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjLg56mseTPAhXjK5oKHRYyDacQsAQIMg&dpr=1#imgrc=HKq3FHY5SIaUAM%3A

  Słowo Boże zamienili na kłamstwo, nauki ludzkie, czczą czego nie znają.
  Odwrócili się od Przykazań Bożych dlatego Bóg spuścił na nich ostry obłęd.
  Przykre to jest, że fałszywi nauczyciele przemierzają świat, aby dalej zwodzić ludzi.
  Tylko sam Bóg może im pomóc. 🙁

  1. no tak czyli wg zwodzicieli Bóg jest połączeniem kobiety i mężczyzny jak w kanale jezusbezreligii.
   Ciekawe spostrzeżenie.

   1. Bóg stworzył nas na podobieństwo swoje.
    jesli jest napisane,że jako kobietę i mężczyznę stworzył ich,to wynika z tego logicznie,że kobieta odzwierciedla tę żeńską cząstkę Boga.
    Tak podpowiada logika.

    1. Oglądałem nt wykład Bevera i pzremawia do mnie bardziej niż z tego kanału jezusbezreligii, ale John podkreśla, że DS ma CECHY kobiece a nie że jest kobietą jak to sugeruje autor kanału YT JBR

 5. Z moich obserwacji oraz przekazu Słowa Boga wynika, że
  Nierządnica – oblubienica szatana – posiada swoich artystów.

  «Tak z rozmachem Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona i już jej nie będzie można znaleźć. * I GŁOSU HARFIARZY, ŚPIEWAKÓW, FLETNISTÓW, TRĘBACZY już w tobie się nie usłyszy. I żadnego MISTRZA JAKIEJKOLWIEK SZTUKI już w tobie nie będzie można znaleźć.” Ks. Obj.18,21

 6. Istnieje taki gatunek muzyczny jak white metal (czyli niby metal, ale bez grania o szatanie, śmierci, zniszczeniu, krwi, pustce, ciemności itp.; raczej gdyby ktoś grał white metal po angielsku, to powiedzmy że przykładowy utwór mógłby się nazywać, dajmy na to, “Satan is an asshole”, “I hate satan” czy coś podobnego), ale to nie znaczy że popieram łączenia wiary z tego typu graniem…zresztą, tak swoją drogą, nie przepadam za twórczością muzyczną z takiego lub zbliżonych gatunków, nigdy jakoś jej nie lubiłam i nie sądzę, bym kiedykolwiek polubiła 🙂

 7. Przerażające zgromadzenia, w których nadużywa się imienia JEZUSA I SŁOWA BOŻEGO, a tak naprawdę cześć odbiera LUCYFER. TO WYGLĄDA NA RELIGIĘ NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA, gdy byłem na seminarium biblijnym w Warszawie majac 19 lat , te rzeczy już wtedy były po trosze wprowadzane do chrześcijaństwa, muzyka demoniczna, a kilka lat temu kościół ziel. zrobił taką impreze na mieście w celach ewangelizacyjnych aby przyciągnąć ludzi do SŁOWA BOŻEGO. Myślę że NASZ PAN TAKICH METOD NIE UZNAJE , BO CEL NIGDY NIE UŚWIĘCA ŚRODKÓW.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: