Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowy, z powodu nich bowiem spada gniew Boży na nieposłusznych synów.

„Niechaj was nikt nie zwodzi próżnymi słowy, z powodu nich bowiem spada gniew Boży na nieposłusznych synów. (7) Nie bądźcie tedy wspólnikami ich. (8) Byliście bowiem niegdyś ciemnością, a teraz jesteście światłością w Panu. Postępujcie jako dzieci światłości, (9) bo owocem światłości jest wszelka dobroć i sprawiedliwość, i prawda.” Ef

Dobroć – czy starasz się być dobry?

Sprawiedliwość – czy starasz się być sprawiedliwy?

Prawda – czy szukasz prawdy?

Obrazek poniżej nie pokazuje tylko kościoła rzymskiego, ale wszelkie możliwe kościoły nie stosujące się do cytatu z Efezjan, w tym tzw protestanckie. Przypominam, że Hitlerowi pomagali protestanci.

 

niecjahniktniezwodzi

 

Zaktualizowane: 5 października 2016 - 09:43

14 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Słowa prawdziwe nie są piękne, a piękne nie są prawdziwe.

 2. W sumie nasz zbór jest czymś co w tym martwym duchowo-społecznie kraju nie powinno w ogóle nastąpić. Ludzi ( w pełnym tego wymiarze słowa ) interesuje kreacja-tworzenie, a „zwierzęta ludzkie” tylko konsumpcja-niszczenie/pochłanianie. To wszystko rozbija się o to czy dany osobnik ma duszę, czy jej nie posiada.

  1. Nasza eklezja jest zgromadzeniem gwłatowników:

   „„Królestwo Boże doznaje gwałtu i gwałtownicy je zdobywają””

   1. Czyli nie można popadać w zadufanie/ samouwielbienie? Dobrze rozumiem? Inaczej. Jak już uznałeś, iż nie da się nic zdziałać, to już jesteś martwy.

 3. Obrazek pokazuje dokładnie nauczania większości zborów,kościołów czy jak tak ich zwał.
  Przywódcą nie zależy na prawdzie,zachowują się tak jakby nigdy nie mieli stanąć przed Bogiem.
  Ważniejsze od czystości słowa Bożego są tradycją,strach wobec ludzi i pożądliwość stanowisk,kasy…
  Najbardziej przerażające według mnie we wszystkich instytucjach religijnych jest to,że one nie podążają za Bogiem.Nie ma żadnego postępu w poznawaniu i bliskości z Panem Jezusem Chrystusem.
  Jest obrany jakiś zborowy schemat i powielane jest to od iluś lat.Zamiast postępy i prowadzenia DŚ następuje stagnacja.

 4. Witam ?Może nie na temat ale zachęcam wszystkich do oglądnięcia fajnego wywiadu pt. ” Kobiety myślcie ”
  https://m.youtube.com/watch?v=8o-fPf1hfSQ
  Pozdrawiam i miłego dnia ??☀️

  1. Dziękuję Dario za ten link 🙂 Bardzo sobie cenię treści przekazywane przez doktora Jaśkowskiego. Nawet kiedyś udzielił mi kilku cennych porad drogą mailową, na temat zdrowia mojego siostrzeńca. Cieszę się, że będę mogła też sobie obejrzeć jego wystąpienie na youtube 🙂 oprócz czytania jego tekstów.

 5. Hitlerowi pomagali też jezuici a sam fuhrer wzorował się na ich „zasadach” które wpajał swoim psom z wehrmahtu czy ss. Warto tez wspomnieć kto redagował wypociny Adolfa, który talentu pisarskiego nie miał. KRK tez walnie przyczynił sie do ochrony zbrodniarzy wojennych po klęsce III rzeszy wielu wyeksportował do Argentyny skąd zresztą pochodzi papa wioski katolickiej a kto wie może i on załapał się na jakąś domieszkę aryjskiej krwi ? 😛

 6. Z Bogiem i Jego ochroną nikt nie sprowadzi na manowce, to najlepsza ochrona przed duchowymi wirusami! 🙂

 7. http://wolnemedia.net/przyczyny-i-skutki-konsumpcjonizmu/ Wysoki koszt ( społeczny ) niskich cen. To się wręcz nadaje na obszerny artykuł o zależnościach międzyludzkich.

 8. Dobry obrazek 🙂
  Po owocach ich poznacie Mt 7,16 (co robi pastor poza nabożeństwami, jak zachowują się członkowie kościoła nie tylko na nabożeństwie, jakie inicjatywy podejmuje kościół, czy łączy się ze światem czy też cała uwaga skupiona jest na osobie Jezusa Chrystusa itd.)

  1. ha a miałem jutro o tym napisać 🙂

   1. O widzisz 🙂 napisałam to, ponieważ poznałam zbór, którego owoce są niesamowite, im członkowie starsi stażem tym bardziej pokorni i oddani Bogu, zbór którego inicjatywy są w zgodzie z Biblią i wywyższające Jezusa, i naprawdę mnie to zdumiewa w obecnych czasach wielkiego zwiedzenia

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish