Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Spergeon. Ostrzeżenie dla wierzących

Updated: 3 sierpnia 2016 — 11:14

5 komentarzy

Add a Comment
 1. 1 Jana 4 (20) Jeśliby ktoś mówił: Miłuję Boga, a brata swego nienawidził, jest kłamcą, albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi. (21) Takie zaś mamy od Niego przykazanie, aby ten, kto miłuje Boga, miłował też i brata swego.

  1 Jana 3 (23) Przykazanie zaś Jego jest takie, abyśmy wierzyli w imię Jego Syna, Jezusa Chrystusa, i miłowali się wzajemnie tak, jak nam nakazał. (24) Kto wypełnia Jego przykazania, trwa w Bogu, a Bóg w nim; a to, że trwa On w nas, poznajemy po Duchu, którego nam dał.

  1 Jana 2 (9) Kto twierdzi, że żyje w światłości, a nienawidzi brata swego, dotąd jeszcze jest w ciemności. (10) Kto miłuje swego brata, ten trwa w światłości i nie może się potknąć. (11) Kto zaś swojego brata nienawidzi, żyje w ciemności i działa w ciemności, i nie wie, dokąd dąży, ponieważ ciemności dotknęły ślepotą jego oczy.

  Tytus 2 (1) Ty zaś głoś to, co jest zgodne ze zdrową nauką: (2) że starcy winni być ludźmi trzeźwymi, statecznymi, roztropnymi odznaczającymi się zdrową wiarą, miłością, cierpliwością. (3) Podobnie starsze kobiety winny być w zewnętrznym ułożeniu jak najskromniejsze, winny unikać plotek i oszczerstw, nie upijać się winem, a uczyć innych dobrego. (4) Niech pouczają młode kobiety, jak mają kochać mężów, dzieci, (5) jak mają być rozumne, czyste, gospodarne, dobre, poddane swym mężom – aby nie bluźniono słowu Bożemu. (6) Młodzieńców również upominaj, aby byli umiarkowani;

  Rzym 14 (2) Jeden jest zdania, że można jeść wszystko, drugi, słaby, jada tylko jarzyny. (3) Ten, kto jada [wszystko], niech nie pogardza tym, który nie [wszystko] jada, a ten, który nie jada, niech nie potępia tego, który jada; bo Bóg go łaskawie przygarnął. (4) Kim jesteś ty, co się odważasz sądzić cudzego sługę? To, czy on stoi, czy upada, jest rzeczą jego Pana. Ostoi się zresztą, bo jego Pan ma moc utrzymać go na nogach.

  Rzym 14 (5) Jeden czyni różnicę między poszczególnymi dniami, drugi zaś uważa wszystkie za równe: niech się każdy trzyma swego przekonania. (6) Kto przestrzega pewnych dni, przestrzega ich dla Pana, a kto jada wszystko – jada dla Pana. Bogu przecież składa dzięki. A kto nie jada wszystkiego – nie jada ze względu na Pana, i on również dzięki składa Bogu.

  Rzym 14 (22) A swoje własne przekonanie zachowaj dla siebie przed Bogiem. Szczęśliwy ten, kto w postanowieniach siebie samego nie potępia. (23) Kto bowiem spożywa pokarmy, mając przy tym wątpliwości, ten potępia samego siebie, bo nie postępuje zgodnie z przekonaniem. Wszystko bowiem, co się czyni niezgodnie z przekonaniem, jest grzechem.

 2. Jak jesteś ZBYT dobry wobec ludzi to cię w podzięce zjedzą… Takie bestialskie prawa tego upadłego świata…

 3. wartościowy materiał 🙂 Dziękuję w Imieniu Jezusa Chrystusa 🙂

 4. wiele ciekawych materialow jednak najwazniejszego jak zwykle brakuje, przejrzalem spis i brakuje tematu Modlitwa czyli rozmowa z Bogiem, a przeciez Jezusowi zalezalo by nauczyc ludzi rozmowy z Bogiem i tak oto minelo 2000 lat a slowa Jezusa nadal sa prawdziwe: modlicie sie a nie otrzymujecie bo sie zle modlicie, wiele jest klamstwa w tlumaczeniach biblii by Polacy nie mogli poznac skutecznej modlitwy i pozostali biedni i nie odkryli ze Bog jest i dziala natychmiast, czego boja sie rzadzacy, przykladowo prosimy Boga i odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom,to bledna tresc modlitwy, bo jest to prosba, wiec powinno byc i odpusc nam nasze winy jak i my odpuszczamy tym, ktorzy nas prosza, na czym polega roznica? w pierwszej wersji odpuszczasz automatycznie szatanowi, a jest napisane przeciwstawiajci sie zlemu, a ucieknie od was, wiec nie ma napisane przebaczajcie zlemu? pomyslecie nad takim dzialem bowiem jest powiedziane ze modlitwy chrzescijan zabija bestie, wiec nie beda to modlitwy typu jako i my odpuszczamy

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: