Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Watykan przygotowuje spotkanie papieża z wielkim imamem z Egiptu

Polacy są zbyt zajęci dobrami tego świata, ażeby zauważyć dokąd to wszystko zmierza, a zmierza do jednej światowej religii, która będzie potężnym trzonem Wielkiego Ucisku biblijnego.

 

„- Prawdopodobnie w poniedziałek dojdzie do spotkania papieża Franciszka z czołowym reprezentantem świata islamu, wielkim imamem uniwersytetu Al-Azhar w Kairze Ahmedem al-Tajebem – wynika z zapowiedzi Watykanu.

źródło:

http://fakty.interia.pl/swiat/news-watykan-przygotowuje-spotkanie-papieza-z-wielkim-imamem-z-eg,nId,2205567

 

Jest to interesujące spotkanie ponieważ z punktu widzenia politycznego imam nie zajmuje zbyt dużej pozycji społecznej na świecie. Czyżby antychryst?

Może tak, może nie.

Ahmede- al-Tajeb

 

 

Trzy szóstki pokazuje.

Jak podaje prasa „Obie strony podkreśliły, iż jest to konieczne dla sprawy pokoju i stabilności na świecie.

„A o czasach, i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagle zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą.”

1 Tes 5

 

Tak więc jesteśmy u progu wielu proroctw biblijnych, które omawiałem przez ostatnie dwa lata.

Podtrzymuje, że rok 2017 będzie prawdopodobnym rokiem rozpoczęcia owego Wielkiego Ucisku biblijnego. Jeśli mam rację i jeśli porwanie Bóg zaplanował przed WU, to czasu na wyrwanie się z tego świata ludzie mają mało.

 

Tak czy owak wszystko przyspiesza a Światowe Dni Młodzieży 2016 będą czymś więcej aniżeli kolejnym krokiem, ale to czas pokaże.

 

 

 

Updated: 19 maja 2016 — 22:51

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Dla prostaków ( nie mylić z ludźmi prostymi ) ważne jest by „minso byo”… 🙁

  1. Lud chce kiełbasy, gorzały, gierlsów, a nie jakiś tam dyrdymałów 🙁

 2. Podejrzewasz, że ten imam może być antychrystem? Faktycznie jest on jakoś mało znany aż taki „awans” by dostał? 🙂 Jedno nie ulega wątpliwości generał na watykańskim tronie jest już stary i mocno przyśpieszył kroku w celu realizacji jednej światowej religii miłości i pokoju. Czyżby za swego życia jeszcze chciał ujrzeć owoc swej pracy? Na 2017 wielu analityków prognozuje potężny krach na rynkach finansów przy którym ten sprzed paru lat jaki pamiętamy a który zapoczątkował upadek Lehman Brothers był malutki. Przygotują nam ciekawy show to nie ulega wątpliwości.

  1. nie postawię na żadnego człowieka jako antychrysta. To może byc Obama, Trump, Imam a może ktoś inny, którego nawet nazwiska obecnie nie znamy.

 3. Myslę. że do końca tego roku poznamy wiele odpowiedzi, także myslę, że swiatowe dni młodzieży mogą przyniesć „zmiany” , i że nie bez powodu odbędą się w Polsce.

  z drugiej strony nie wszystkie przepowiednie się wypełniły, z trzeciej tyle wskazuje na nadchodzący koniec zła , pożyjemy zobaczymy, ja tam osobiscie, doczekać się nie mogę i czekam na dzień sądu ostatecznego 🙂 bez strachu, do niedawna , na własne życzenie obawiałem się jednej rzeczy, która mnie martwiła, ale na szczęscie Pan Jezus wlał mi trochę mądrosci, żeby zabić ten strach i już jestem gotowy, przynajmniej tak mi się wydaje, ciężko ocenić jak zachowa się umysł, gdy wszystko zacznie dziać, ale myslę , że będzie okej 🙂

  pozdrowienia

 4. Polacy! Przestańcie wstydzić się własnej tożsamości i mieć kompleksy wobec zachodu, którego już niema, ponieważ rozłożyły go zgubne lucyferiańskie bajdurzenia naukowe.

 5. VaiperKarolSzulawiak

  Wątpię by ten cały Iman był antkiem, jak na mój gust to Antoni Macierewicz 😀
  A tak na serio, moim zdaniem antkiem będzie syjonista z tego czegoś na bliskim wschodzie, na terenach Palestyny. To coś, co nazywa się Izraelem (tfu) mimo że ja będąc z Izraela nie wiem nic o jakimś innym Izraelu.
  Aha, tak sobie myślałem o tym początku wielkiego ucisku i to chyba za krótko trochę, wszystko musiałoby się dziać błyskawicznie. Moim zdaniem jeszcze PRZED plagami zesłanymi przez Boga, antychryst przez jakiś czas będzie prześladował chrześcijaństwo.
  2017 to na prawdę optymistyczna wizja, jak dla mnie jeszcze parę lat zostało.

  1. VaiperKarolSzulawiak

   Aha, teraz sobie przypomniałem. Biblia mówi o tym że porwanie będzie na dźwięk ostatniej trąby.

   (52): Stanie się to nagle, w okamgnieniu, gdy zabrzmi OSTATNI dźwięk trąby; na ten głos umarli
   zmartwychwstaną do nieśmiertelności, a my także będziemy przemienieni. [Przekład Współczesny
   NT, 1kor 15]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: