Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PIS ma projekt aby wprowadzić obowiązek rejestracji on-line każdej sprzedaży w Polsce. Potężny krok w kierunku znamienia bestii.

„Rozwiązanie weszłoby najprawdopodobniej w życie 1 stycznia 2018 roku. Dane z kas w sklepach byłyby przesyłane natychmiast do fiskusa. Przedstawiciele Ministerstwa Finansów zauważają głównie plusy takiego rozwiązania: władze uzyskałyby unikatowe informacje o koniunkturze gospodarczej. Nie trzeba byłoby czekać na statystyki GUS publikowane około 3 tygodni po zakończeniu każdego miesiąca.”

http://biznes.onet.pl/podatki/wiadomosci/fiskus-na-zakupach-z-kowalskim/h1btq8

 

Jeśli nie naiwnym, to agentem jest ten, kto nie uważa jakoby PIS nie wprowadzał nas do Nowego Porządku Światowego.

Popatrzcie na konstrukcję zdania:

„Przedstawiciele Ministerstwa Finansów zauważają głównie plusy takiego rozwiązania”.

Każdy rząd zachowuje się jak narcystyczny człowiek. Widzi same plusy. Trudno się dziwić, wszak realizują dyspozycje odgórne przygotowujące nas do Wielkiego Ucisku i znamienia bestii:

 

Ap 13

(8) Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka. (9) Jeśli kto ma uszy, niech usłyszy. (10) Jeśli kto jest do niewoli przeznaczony – idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem – musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych. (11) Potem ujrzałem inną Bestię wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. (12) Ona całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje i sprawia, że ziemia i wszyscy jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelnie została uleczona. (13) I czyni wielkie znaki. Sprawia, że nawet ogień na oczach ludzi zstępuje z nieba na ziemię. (14) I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.

 

 

Jesteśmy u progu Wielkiego Ucisku.

Projekt „Ministerstwa Finansów” zakłada przekazywanie do Urzędu Skarbowego każdej transakcji. Kupujesz Biblię jesteś rejestrowany. Kupujesz spodnie, jesteś rejestrowany.

Itd itd.

Gro polubi PIS za szatański 500+. Myślę, że znajdą się i tacy wśród chrześcijan. Należy tylko dodać, że antychryst będzie również dobrym wujkiem.

Myślę, że jest to dopiero początek szaleństw PIS.

 

Jeśli nie będzie porwania przed Wielkim uciskiem, to cienko widzę ten świat.

Myślę, że największym problemem chrześcijan biblijnych będzie brak integracji. W pojedynkę będzie ciężko przeżyć. Jesteśmy porozrzucani.

Projekt Min Fin. ma wejść w życie 1 stycznia 2018. To wszystko się zbiega. Sytuacja w Izraelu, Syrii, ćwiczenia NATO w Polsce, problem z muzułmanami.

Wielki Ucisk może już rozpocząć się od 2017 roku, od stycznia lub września. Znak bestii za kilka lat.

W USA mamy także wielkie wydarzenie w tym roku: wybory prezydenckie. Najprawdopodobniej wygra je Trump. tak więc od stycznia 2017 mógłby juz rządzić nie tylko USA, ale światem jako Antychryst. Nie twierdzę, że on nim będzie. To jedna z wielu hipotez.

Trump ma kolosalne poparcie Żydów co łączy się z potencjalnym znakiem bestii, czyli heksagramen.

detektywprawdy.pl/2015/08/13/trump-ma-najsilniejsze-zydowskie-powiazania-ze-wszystkich-kandydatow-na-prezydenta-z-partii-republikanskiej/

 

 

Póki co czekają nas Światowe dni Młodzieży i być może jakiś teatrzyk z zamachem, co poskutkuje ograniczeniem praw obywatelskich i przyspieszy ustawy pro NWO.

My chrześcijanie nie powinniśmy sie jednak bać:

 

    „Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się!’ Mt 14

 

Cała nadzieja w Bogu. szkoda, że większość społeczeństwa nie ma pojęcia dokąd ten świat zmierza.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 29 kwietnia 2016 - 12:45

77 komentarze

Dodaj komentarz
 1. nie rozumiem, czyli że jak ta ustawa wejdzie w życie to jeśli pójdę do sklepu, i będę chciał kupić spodnie, to pani ekspedientka weźmie ode mnie dowód spisze dane i wyśle wszystko do agencji rządowych?

  1. nie, to oznacza, że ten paragon w formie elektronicznej wyląduje od razu w US.
   W związku z tym, że znaczna część Polaków płaci kartą lub przelewem, informacje co kupujesz, za ile i na ile w miesiącu, bardzo szybko dotrą do US.
   Dlatego tłumaczą to likwidacją szarej strefy, gdyż jeśli wydasz miesięcznie 3tys zł, a w zeznaniu podatkowym podasz 2000zł dochodu, to bedziesz w rozumieniu US przestępcą skarbowym.

   1. Żeby nie być inwigilowanym należałoby płacić wszędzie gotówką, obstawiam więc, że od stycznia 2018 zacznie się w Polsce promocja obrotu bezgotówkowego, a gotówkowcy będą dykryminowani..

    1. Walka dwóch głównych partii w Polsce to teatrzyk dla mas, oni musieli teraz dojść do władzy tak, jak poprzednicy musieli wyprzedać polski majątek. Jaro agent watykański, mają pewnie rozkazy z pierwszej ręki. Widocznie czas już nastał. Ot polityka.

     https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2014/02/kaczkatusk.jpg?w=300&h=252

     1. Świetne podsumowanie- „ot, polityka”. Czyli bagienko. I pomyśleć, że nawet są chrześcijanie, którzy sympatyzują z jakąś partią… Ja tego nie pojmuję.

    2. Gotówkowcy sa od dawna dyskryminowani.
     Gdy ładujesz karte tel elektronicznie dają ci często 30% promocji,a moje np.50zł gotówkowe jest gorsze .bo mi promocja sie nie nalezy.
     Wiadomo,ze natura ludzka pójdzie i założy konto,bo się opłaca.
     I tak bazując na naszej ,ludzkiej chciwości „wymuszają”przechodzenie na konta,by któregoś dnia wprowadzić społeczeństwo bezgotówkowe i wtedy czipować chetnych,a któregoś dnia przymus systemowy.

 2. Ze względu choćby na odwiedzających bloga katolików i innych nieprzebudzonych ludzi sugerowałbym, żeby może rzadziej używać określeń „NWO”/”New World Order”, bo chyba tylko już uświadomieni to rozumieją. A jak ktoś zobaczy dużymi literami napisane: „Nowy Porządek Świata”/”Nowy Ład Światowy” to może bardziej go to skłonić do sprawdzenia, co to jest.

  A tymczasem kolejne elementy układanki wskakują na swoje miejsce. Nowy ład lucyferiański zapanuje już wkrótce i pewnie tego trzeba, by niektórzy wreszcie się przebudzili i przestali łudzić się, że partie polityczne naprawią system. A to absolutnie niemożliwe. Będzie tylko gorzej.

  1. No, no, no, no, no,
   Nowy konflikt światowy, co wieczór w telewizji
   Spiker nakazuje gotowość do inwazji
   Nasze dzieci są karmione tonami przemocy
   Nowi bohaterowie – Schwarzenegger i Norris
   Wszystko więcej kosztuje, ktoś ma takie plany
   Aby grabić lud, a samemu się bogacić
   Dzikie tłumy sfrustrowanych, więc i agresywnych
   Nowy konflikt światowy zbiera swoje żniwo
   (…)
   Im więcej widzę, tym wierzę mniej
   Im więcej widzę, tym mniej mogę zrozumieć
   Im więcej widzę, tym wierzę mniej
   Im więcej widzę, tym mniej mogę zrozumieć
   Kazik

   1. Z Wikipedii:
    Norris należy do Kościoła Chrześcijan Baptystów. W ostatnich latach zaangażował się w działalność chrześcijańską i dał się poznać jako ewangeliczny chrześcijanin oraz zdeklarowany kreacjonista. Otwarcie sprzeciwia się „promowaniu homoseksualizmu w szkolnych programach nauczania”, instytucjonalizacji związków homoseksualnych oraz legalności aborcji. Od 2006 jest felietonistą chrześcijańskiego serwisu WorldNetDaily. Jest również autorem kilku chrześcijańskich książek (w których zachęca do lektury Biblii oraz nawrócenia do Chrystusa) oraz członkiem Narodowej Rady ds. Biblijnego Programu Nauczania w Szkołach Publicznych – organizacji promującej nauczanie Biblii w szkołach.
    Z Norrisem chyba nie końca tak źle.

    1. Tak Chuck Norris potrafi ,, wszystko”
     Ciekawe czy na okuciach butów ma imię Jezusa…..
     A w filmach z przemocą to dalej grywa…

  1. Ja od samego poczatku wlasnie jego obstawiam, wstawiony pionek iluminati.

 3. Moim zdaniem coś się stanie w USA i zostanie wprowadzony stan wojenny przed wyborami i Obama ciągle będzie prezydentem.Moim zdaniem to on jest Antychrystem.
  Tak w ogóle atak nuklearny na Nowy York jest na dolarze.=False nuclear attack = stan wojenny = przedłużenie kadencji Obamy.
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Fj-f3k3JvYI
  A co do pomysłu PiS to wiadomo straszny…

  1. wariantów jak wariatów jest sporo.
   Biorę i taki pod uwagę.

   1. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby po jakiejś katastrofie w tym roku wybory w Stanach by się nie odbyły, a Obama wprowadziłby „nowy ład” na okres czasu wyjątkowego zamętu.

  2. Za antychrystem musi pójść cała rzesza ludzi, a za Obamą taka nie pójdzie.

   1. No już raz poszły – jak wygrał wybory.

    1. Pamiętam, jak bodajże w 2008 r. ludzie z mojej grupy na studiach (a zwłaszcza dziewczyny) dopingowali Obamie i cieszyli się z jego elekcji, wzruszając się na dźwięk sloganu „Yes We Can”, który wymawiany wspak brzmi „Thank You Satan” – oczywiście jest to przypadek.

     Jedna panna tak się w nim zadurzyła, że nawet popełniła magisterkę na jego temat (czytaj- złożyła mu hołd), w której przeanalizowała jego wypowiedzi w świetle założeń semantyki i pragmatyki. A teraz uczy ona angielskiego dzieci w państwowej szkole – mogę się domyślać, jak wierutne bzdury wygłasza i jak propaguje cały ten amerykański brud wnioskując po tym, co zamieszcza na swoim profilu fejsbukowym. Takie to mamy „elity intelektualne”.

     1. nie mogłem pojąć dlaczego z Obamy zrobiono taką „figurę” po elekcji w Europie, chore, wyidealizowane i teologiczne zachwyty nad człowiekiem… teraz wiem że to marketing i tworzenie „idola”, kierowanie publicznymi emocjami aby zasilić „autorytet” rządów, widać tego skutki, ludzie już kierują głównie swoją uwagę i „obawy” w politykę, a wymiar duchowy jest ignorowany, tymczasem zastanówmy się kto kim naprawdę rządzi – „objaw Jana 17:17”

    2. To było dawno. Teraz ma sporo przeciwników. Nie widać tego zachwytu nad Obamą.

 4. Niechaj ten podły świat już przeminie.

  1. A większość „przebudzonych” (oświeconych naukami new age) spodziewa się rychłego nastania nowej ery, piątego, złotego wieku…

  2. J 12, 25: Ten, kto kocha swoje życie, traci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne.

 5. Ja tam się nie boję 🙂 bo i czego niby ? Niestety adminie masz w tym rację, że jesteśmy porozrzucani i w pojedynkę będzie ciężko dlatego trzeba coś z tym zrobić. Pisowcy przepchnęli chyba już tą ustawę o kupnie ziemi z jakimiś wyjątkami dla kościoła i związków wyznaniowych? Trzeba gromadzić się we wspólnoty. Wydaje mi się, że mamy jeszcze troche czasu a ten teatrzyk potrwa jeszcze zanim wprowadzą znamię które całkowicie wykluczy nas z obiegu tego świata. Wpierw powoli nie kupisz jedzenia w jednym z marketów pozniej w następnym a na końcu nawet na warzywniaku! Dlatego ważne jest gromadzenie i poszerzanie wiedzy w zakresie wielu żywotnych kwestii.

  1. Czyli zakładamy „wioskę Amiszów”?

   1. Jej, pamiętam, jak chyba w gimnazjum mieliśmy na angielskim czytankę o Amiszach i jak pomyślałem sobie wtedy, że o dziwniejszych ludziach to ja nigdy wcześniej nie słyszałem i że taki prymitywny tryb życia bez konsoli, internetu itp. luksusów to jakieś wariactwo, horror, powrót do epoki kamienia łupanego (wiem, bzdurne określenie, ale tak wtedy myślałem). A już w życiu nie przyszłoby mi do głowy, że pewnego dnia odrobinkę dzięki Bogu zmądrzeję i dojdę do wniosku, że to dobra droga. A być może w naszym przypadku podczas Wielkiego Ucisku wręcz jedyna.

   2. Moim zdaniem Amisze to jedni z lepiej przygotowanych chrześcijan na Wielki Ucisk (jeśli nastąpi przed Porwaniem).

   3. Dobry plan Diano 😀 Mnie by to nawet odpowiadało 😀

    1. Dokładnie wszyscy uważają ich za dziwaków z jakimiś brudkami i kapelutkami, a tymczasem oni doskonale potrafią przetrwać bez wszystkich udogodnień bez których człowiek współczesny nie wyobraża sobie życia. Taka wioska a raczej osada to wcale niegłupi pomysł.

  2. Jeśli nie zpłacisz podatku,eksmitują.a z czego skoro konta nie ma.
   We wspólnoty to byłoby najlepsze.

 6. Porwani zostaną tylko ci , którzy mają gen Boga .

  1. Niejeden ojciec wyrzekł się syna ,ze wzgledu na jego życie mimo tych samych genów.

 7. Mamy się nie bać podnieśmy wysoko głowy, mówmy prawdę, choćby nas nie słuchali bo zbliża się nasze odkupienie, a w ręku Pana jesteśmy i bez jego zgody nic nam diabeł nie może zrobić, ponieważ tylko mamoną i strachem żywi się ten świat. Ale cóż to jest wobec słowa naszego Pana Jezusa Chrystusa. W swoim życiu zauważyłem niejedno a jest to związane z ewangelią, jak np szybciej pracuje mój mózg, poprzez akceptację Słowa Bożego, czytanie ewangelii, a przez to szybciej podejmuję decyzję w codziennym życiu i pracy. Wierząc w Jezusa Chrystusa możemy tylko zyskać, bo to jest chodząca doskonała miłość…a z nim moc Boża.

  1. Dario, a mógłbyś nieco, o ile możesz, rozwinąć tę myśl o mózgu? Bardzo mnie to zaintrygowało.

 8. Ciekawe co na to Chojecki ze swoim nadziejami wobec PIS i szukaniem wybawienia u Amerykanów. Jak mu wkrótce zaproponują czipa to może otrzeźwieje.

  1. dokładnie, ale mnie Chojecki wygląda na częśc systemu jak Korwin Mikke

   1. Są podstawy aby tak myśleć, ale waham się co do jednoznacznej oceny, bo przecież wciągnął w to swoje dzieci?

   2. Lenin by powiedział: Im gorzej tym lepiej oraz pożyteczni idioci.

  2. Kris, Chojecki wielokrotnie ostrzegał przed czipowaniem i NWO a sojusz z Amerykanami to jedyne sensowna opcja.Chojecki nie widzi w nich żadnego wybawienia tylko sojusznika Polski.Eh, jak to ludzie sobie potrafią dopowiadać i przeinaczać…

   1. Nie przeinaczam. Chojecki rzeczywiście tak mówi, ale czy to go usprawiedliwia? Przecież to jest uprawianie polityki czyli poleganie na naszych ludzkich pomysłach. To jest dokładnie to, co cechowało apostoła Piotra zanim narodził się na nowo w dniu pięćdziesiątnicy.

    1. Paweł sam wypowiada się o władzach świeckich, a mianowicie mówi, że powinny surowo karać przestępców i że po coś jednak mają ten aparat przymusu.Pomyśl.Lepiej, żeby politykę „uprawiali” chrześcijanie czy niechrześcijanie? Jeżeli chrześcijan nie ma w polityce, to potem trochę trudno się dziwić, że są wprowadzane bezbożne ustawy legalizujące aborcje, związki homoseksualne, wprowadzające co raz większą inwigilacje a w końcu czipy.Mało tego.Jeżeli elitami narodu i państwa są biblijni chrześcijanie, to ich wartości promieniują na wszystkich a jeżeli „elytami” zostają ludzi, których Jezus i Biblia kompletnie nie obchodzą, to ich zepsucie także oddziaływuje na cały naród.

     1. Przede wszystkim żyjemy w czasach, w których narodzeni na nowo chrześcijanie mają dostęp do wiedzy , że czas polityków i ich pomysłów dobiega końca. Od pastorów tym bardziej powinniśmy oczekiwać wyraźnego odcięcia się od polityki. Czasu jest naprawdę niewiele i wmawianie nam chrześcijanom, że powinniśmy popierać tych czy tamtych jest po prostu nie mówieniem im prawdy. Owszem my się powinniśmy opowiadać przeciwko grzesznym rozwiązaniom jakie oferuje świat za sprawą polityków, ale Biblia wyraźnie mówi, że my sami siebie nie uratujemy, a tym bardziej politycy. Bieg wydarzeń do finału jakim będzie ponowne przyjście Pana Jezusa jest ściśle opisany w proroctwach i jakieś tam rozważania politycznych pomysłów, a także podejmowanie w tym zakresie inicjatyw jest nie tylko zwykłą stratą czasu, ale odciąganiem ludzi od prawdy. Dlatego zaangażowanie chrześcijan w polityczne działania powinny być potępiane. Nie znaczy to, że mamy nie mieć rozeznania w tym co się na świecie dzieje. Jednak mieć poznanie, a kombinować coś na własną rękę to dwie różne postawy. Posąg z proroctwa Daniela będzie zburzony bez udziału ludzkich rąk, a królestwo, które w jego miejsce powstanie też nie będzie dzięki naszym wysiłkom.

 9. Nie wiem na ile to prawda i czy już to słyszeliście ale żeby Franciszek powiedział że Piekła nie ma http://warsztaty4u.pl/2016/04/28/skandal-papiez-franciszek-pieklo-nie-istnieje-a-adam-i-ewa-to-bajka/

  1. Nigdzie indziej nie znalazłem o tym informacji.Nie zdziwiłbym gdyby to powiedział, ale raczej to nie prawda albo powiedział, to i nikt nie chce o tym pisać.

 10. Przed sekundką spojrzałem na fragment filmu „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” który akurat był w telewizji i trafiłem na ciekawy ukryty przekaz łączący historyczne informacje z fabułą filmu. W tym urywku mamy o założeniu tajnej organizacji zrzeszającej najlepszych naukowców III Rzeszy, którzy zostali zwerbowani przez USA do kontroli światowej historii i tworzeniu sztucznych kryzysów, które mają doprowadzić do Nowego Porządku Świata. Co jest ciekawe w tym urywku pada nazwa tajnej operacji która miała miejsce po wojnie.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Paperclip

  A tu ten fragment po angielsku.

  https://www.youtube.com/watch?v=nAVhPLV4E6w

  1. Jeżeli mowa o filmach, to kilka dni temu pojawił się finalna zapowiedź filmu „X-men: Apocalypse”:
   https://www.youtube.com/watch?v=Jer8XjMrUB4
   Widzimy tutaj nawiązanie do egipskiej technologii (danej przez upadłe anioły) no i sam główny bohater – Apocalypse, egipski mutant (nephilim), który chce stworzyć nowy świat (NWO).Moim zdaniem on symbolizuje Antychrysta, światowego faraona, dziecko słońca (Lucyfera).Występują też czterej jeźdźcy apokalipsy.W filmie pewnie będzie bardzo dużo symboli, nawiązań do Iluminatów, czasów końca itd.

   1. O tutaj kolejny trailer:
    https://www.youtube.com/watch?v=pastin69D5c
    Jest mowa o Apocalypse, jego związkach z Egiptem, 4 Jeźdźcach Apokalipsy i o Biblii.

   2. kurczę ten mptyw nepghilim, olbrzymów, mutantów etc jest już chyba wszędzie, walą nam tym po oczach

   1. A ja się pytam co robi teraz ADI

 11. Istotnie W j. pl byłaby to „Operacja Spinacz”. Często wspominają o niej anglojęzyczni trutherzy, a jakimś dziwnym trafem żadna nauczycielka „historii” na lekcji o niej nie mówiła.

  W telegraficznym skrócie chodzi o to, że tuż po zakończeniu II wojny światowej Amerykanie importowali śmietankę naukową i wojskową nazistowskich Niemiec, by wspomogli ich technologią i intelektem.

 12. To jest krok naszego kraju w stronę Agendy zrównoważonego rozwoju 2030 ONZ.
  Najpierw rejestracja on-line każdej sprzedaży.
  A potem?

  https://www.facebook.com/events/1523403071288385/ – to jest strona-zapowiedź tegorocznej konferencji na temat tej agendy ONZ.

  Jak podaje informacja podana na stronie, założeniem (czy też jednym z założeń) Agendy 2030 jest to, że w 2030 roku wszyscy ludzie na całym świecie będą osobami zarejestrowanymi prawnie. (Bank Światowy oszacował że na styczeń 2015 było 1,8 miliarda niezarejestrowanej populacji, głównie z południowej Azji i Afryki).

  Dalej jest napisane:
  „Potrzebujemy zdecentralizowanego rozwiązania państwa-multi-wirtualnego opartego na technologii Bitnation” (płatności w sieci i e-usługi na rynku ogólnoświatowym z kryptowalutą Bitcoin)

  Mówi się ludziom, że ta technologia (Bitnation) będzie sprzyjać anonimowości, że to dla zachowania bezpieczeństwa i prywatności ludzi (tak mówi założycielka Bitnation S. Tarkowski Tempelhof, źródło:Bitcoin.com)

  Lecz my wiemy że ostatecznie będzie to wyglądać tak:
  „nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.” Ap 13,17

  Więc podsumowując celem jest -> KAŻDA osoba na świecie zarejestrowana prawnie plus przeniesienie GLOBALNYCH PŁATNOŚCI i usług do sieci. Dlatego Biblia mówi „NIKT nie może KUPIĆ lub SPRZEDAĆ…”

  1. tak, jestem już pewny że te korporacje (jak google i facebook etc) są zawsze uwzględniane i wkręcane w agendę elit, nawet jeśli ich szefowie myślą inaczej, to wielopiętrowa akcja kontroli przepływu: informacji, pieniędzy, pożywienia,
   wszystko naturalnie: dla dobra ziemi, środowiska i bezpieczeństwa „obywateli” – czytaj dla nich bydła

 13. Żeby sobota-Dzień Pański był dniem roboczym, a niedziela-dzień pogański wolnym? Skandal panie dzieju!

 14. W zależności od tego kto wyraża opinię to o Trumpie mówi się jako o wybawicielu albo o zagrażającym światu mącicielu.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/politico-donald-trump-i-jego-zwiazki-z-rosja/rq93yr
  Natomiast w kontekście tego co mówi Biblia to jest to bez znaczenia. Polityk, który by to nie był i tak musi ze sceny zejść pokonany. Naszym Panem jest Jezus Chrystus. Módlmy się o przyjście królestwa Bożego i wypełnienie woli Bożej.
  Według mnie antychryst będzie przywódcą USA, a czy to będzie Trump, Obama czy kto inny to tylko Pan Bóg wie. Biblia mówi, że cały świat pójdzie za nim więc nie będzie to czarny charakter, a wręcz przeciwnie. Dlatego nie będzie nim Putin czy inny jemu podobny. Obstawiam, że będzie to Amerykanin, bo USA nie zrezygnuje z pozycji światowego policjanta, a wspierane będzie przez Watykan, bo system papieski ma także zbyt dużo do stracenia. Władzy nie oddadzą, a ludzie muszą myśleć, że to od Boga jest. Oszustwo musi być doskonałe, więc światowy religijny przywódca musi w tym uczestniczyć. I to nie byle jaki przywódca religijny, ale miłujący pokój ponad wszystko gołąbek pokoju-fałszywy prorok. Będzie tak jak napisane jest, że „(3) Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.” (1 Tes.5)

 15. Jeśli chodzi o wybory w USA można to wszystko skomentować tak:”murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść” Obama swoja rolę zagrał idealnie zostawił kraj w ruinie i teraz właśnie na scenę wkracza Trump, którego rolą będzie wyciągnąć ten kraj z „zapaści” w jakiej się znalazł oczywiście każdym dostępnym środkiem. Trump to mąciwoda jak juz ktoś wspomniał ale to właśnie on wygra te wybory. Co do operacji spinacz to Amerykanie wyłapywali tych lepszych mózgowców choć nie było to trudne bo większość z nich sama sie im poddawała w obawie o los jaki ich mógł spotkać gdyby wpadli w łapy żołdaków Stalina. Nie trzeba daleko szukać wystarczy sprawdzić kto jest ojcem NASA niejaki Von Braun, który wyniósł Amerykę na orbitę choć lata wcześniej jego wynalazki przyczyniły sie do zabijania ludzi. I od NASA do kosmosu blisko a z kosmosu jak wiadomo nadciąga inwazja! To właśnie serwują nam w filmach i to juz nachalnie wręcz. Ostatnio obejrzałem takie oto dzieło:”5 fala”.https://www.youtube.com/watch?v=8tc9HxeijQg tu zwiastun. A zaserwowali w filmie dosłownie wszystko i bardzo zręcznie ukazali konieczność czipowania 😉

 16. Nasz kraj/naród tkwi we złożonym strukturalnie kryzysie moralno-duchowo-mentalnym. Jesteśmy byle jacy i co gorsza jesteśmy z tego stanu gnicia dumni. Paraliżuje to próby jakichkolwiek zmian na lepsze, co niezmiernie cieszy Krk, gdyż ma całkiem pokaźne ( na emigracji również ) stado durnych owieczek które zbawia ( od pieniędzy ) i odciąga od dbania o swoje własne jakże żywotne interesy WSPÓLNOTOWE.

 17. komuchy, pisowkie komuchy…. komu zawierzyliście Polacy? śmieją się z was przy wódce, a wy ciągle to samo, zmieniają tylko nalepki

  1. Uwielbiam czytać Twoje komentarze: D dawaj cos nowego na kanal yt!

 18. Jaki byłby sens porwania przed wielki uciskiem? Jeśli zostaniemy przed nim porwani, to nie będzie nikogo do uciskania. Będą dwie grupy, Ci ze znamieniem bestii i Ci z pieczęcią Boga. I to właśnie my, którzy będziemy mieli pieczęć Bożą będziemy prześladowani.

  No i poza tym
  (52): Stanie się to nagle, w okamgnieniu, gdy zabrzmi OSTATNI dźwięk trąby; na ten głos umarli zmartwychwstaną do nieśmiertelności, a my także będziemy przemienieni. [Przekład Współczesny NT, 1kor 15]

  Tak mnie naszła myśl ostatnio że plagi egipskie to cień apokalipsy. Będziemy chronieni jak Izrael, a na końcu wyjdziemy z tego świata. Tylko plag egipskich było dziesięć, a apokalipsa przewiduje 7

  1. Vaiper, młodzieży kochana.

   ” Jeśli zostaniemy przed nim porwani, to nie będzie nikogo do uciskania”

   Wielki Ucisk będzie gniewem Bożym dla bezbożnych.
   Nawet jeśli ktos ze mna się nie zgodzi, to juz zgodzi sie wtedy, kiedy powiem mu, że w czasie Wielkiego Ucisku będą się ludzie nawracać poniewaz będzie dwóch świadków i anioł Bozy ewangelizować.
   czytajmy Biblię

   1. No to do Wielkiego ucisku jeszcze długa droga, antek nawet jeszcze nie przyszedł, a wątpię by Wu zaczął się przed jego przyjściem. Ale na razie nie ma co debatować, przyjdą wakacje, przyjdą ŚDM młodzieży to się zobaczy, nie ma się co bawić w zgadywanki kiedy Wielki Ucisk się zacznie.

 19. ”Gro polubi PIS za szatański 500+”
  Dlaczego projekt 500+ jest szatański ?
  To pomoc dla rodzin wielodzietnych

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish