Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chory teledysk proimigracyjny.

Taki teledysk mógł powstać tylko w Niemczech. Po jego obejrzeniu doszedłem do wniosku, iż Josef  Goebels jest wciąż żywy. Mistrzowska propaganda pokazująca Niemcom rozwścieczonych polityków tzw prawicy. Znalazła się w nim nawet Szydło, a obok niej Orban i Trump.

Sama muzyka wiele już mówi, nie wspominając o języku blokersów dziewczynki apelującej do Niemców.

W tle apel dziewczynki:

– Ej, kretyni, spójrzcie uważnie na tych legalnych mieszkańców Niemiec w 2016 roku. Jest w pełni legalne, by robili co kurwa tylko zechcą, wy debile! I wiesz dlaczego przygłupie? Bo są pieprzonymi ludźmi, tak jak ty i każdy inny. Słyszałeś o imperatywie kategorycznym dupku? Poczytaj Kanta cioto! On też był Niemcem!’

Tłumaczenie z pikio.pl

Część widzów podejdzie do tego rozumowo i da się nabrać niczym na dobry żart w pogańskie święto prima aprilis. Powodem złapania się w pułapkę tej części ludzi będzie brak fundamentu jakim jest Biblia. Dlaczego Miriam Shaded stała się nagle znana w mediach? ponieważ nie dała się nabrać na kłamstwa propagandy proimigracyjnej, lecz ukazała wersety w Koranie mówiące o tym czym naprawdę jest ta religia, a jest ona wszystkim. Reguluje życie społeczne jest państwem i gospodarką. W Koranie nie ma rozdzielności państwa od religii.

Jednakże dopiero konfrontacja islamu z Biblią, pokazuje czym naprawdę jest ta wiara. Jest zaprzeczeniem nauk Chrystusa. Tak więc jest religią antychrysta.

 

W powyższym teledysku jak i w całym zamieszaniu związanym z kwestia tzw uchodźców jest pewna pułapka. Jest nią zaplanowany i wyreżyserowany konflikt na tle religijnym. Dokładnie zgodnie z Planem Trzech Wojen Światowych.

Niebawem przyjdzie rozwiązanie i KTOŚ (czytaj Antychryst) pogodzi wszystkich dając światło oświecenia (Illuminati). Będzie to dla świata New Age. Bez religii, gdzie jedyną religia będzie lucyferianizm.

 

 

 

 

Updated: 1 kwietnia 2016 — 12:27

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Deutschland kaput. Najpierw Turcy, teraz reszta towarzystwa. Sami na siebie ukręcili bata.

 2. Sory że tutaj ale co jakiś czas pada pytanie jaka Biblia jaki przekład itp… A znalazłem fajny program.
  Z tej strony możecie za darmo pobrać Biblie jako jeden program w 3 przekładach Gdańska, warszawska, i tysiąclecia.
  Aplikacja nie jest może najnowsza ale przejrzysta. Łatwo można porównywać poszczególne przekłady.
  http://misjapetra.com/download-free-materials/view.download/3/8

 3. hmmm… odebrałam teledysk i sam utwór jako wyśmiewanie obecnej pro-imigracyjnej polityki Niemiec i rządzących UE.

  1. tzn z naszego punktu widzenia tak, on pokazuje chora Europę, ale ponoć z niemieckiego pokazuje brak tolerancji.
   Szydło i Trump chyba nie są dobrze przedstawieni.

  2. tutaj tworcy klipu mowią:

   “– Europa czuje się zagrożona przez uchodźców choć stanowią 0,3 proc. jej populacji, a w Stanach Zjednoczonych chcą wybrać na prezydenta człowieka, co do którego nie ma żadnej pewności, kto pociąga za sznurki pod jego tupecikiem. Jakby tego było mało to Niemcy zostali wytypowani to pouczania świata jak zachowywać się moralnie. NIEMCY! Przecież oni nie wygrali ani jednej wojny światowej w historii. ”

   http://www.wykop.pl/ramka/3095085/propaganda-proimigracyjna-w-niemczech-w-nowej-formie/

 4. Muszę podzielić się z wami moimi obawami co do Miriam Shaded.Mam nadzieję, że ma dobre intencje, ale jej postawa też zaognia konflikt między chrześcijaństwem a islamem.Wielu muzułmanów potępia ekstremizm islamski i walczy z ISIS.Pani Shaded chce zdelegalizować islam i Koran, ale jeżeli można zdelegalizować islam i Koran, to tak samo można by zdelegalizować chrześcijaństwo i Biblie, bo też ktoś wyciągnie jakieś cytaty wyrwane z kontekstu i powie, że treść Biblii jest niebezpieczna.Już zdarzały się tak przypadki, więc uważajmy i postępujmy rozsądnie i nie dajmy się manipulować wiadomo komu…

  1. Owszem jest takie ryzyko i myslałem nad tym, ale Palnar, pomyśl, czy w czasie WU będzie można czytać Biblię?
   wątpię.

   Jesteśmy pionkami na szachwonicy.
   Nie wiadomo czy Maria ma zlecenie czy sa to jej przekonania.

 5. “dając światło oświecenia” aż mi się skojarzyło z pewnym luckiem i bynajmniej nie z tym z “m jak miłość”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: