Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Seria masońskich filmów Allegro pt “Legendy polskie”.

Pod płaszczykiem odświeżania legend polskich, Allegro promuje symbole lucyferiańskie.

http://legendy.allegro.pl/

 

W tym filmie poniżej mamy poza demonem w ciele kobiety, znak fallusa oraz statek kosmiczny o kształcie pentagramu.

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja czuję radość masonerii, illuminati, Jezuitów, jak ich zwał tak zwał, radość z nadchodzących pięciu minut ludzi przeciwnych Bogu. Niezmiennie obstawiam rok 2017 rokiem rozpoczęcia Wielkiego ucisku. Może się mylę, ale to co sie dzieje na świecie jest jawną demonstracją sił zła.

 

Niechaj Jezus Chrystus Was błogosławi.

 

Podesłała mi link do filmu Anna M. Dziękuję.

Updated: 17 grudnia 2015 — 12:24

18 komentarzy

Add a Comment
  1. Sprytne manewrowanie prawdą. Fakt, jeśli dlka kogos sa ważniejsze spiski, to błądzi taki człowiek.
   Zdanie poniżej pokazuje albo nie dojrzałość autora wyrażająca sie nie merytoryczną postawą, a drwieniem bez ukazania drugiej strony medalu, czyli zagrożenia, albo jest ICH człowiekiem. Wierzę, że jest to pierwsze. Tzn pragnę w to wierzyć.

   “Jeśli mamy w Kościele mówić o “wpływie iluminatów na showbuisness”, o “masońskich spiskach” i kto jest masonem, i jak masoneria “przejmuje władzę” to nie ograniczajmy się w tych rozważaniach tylko do śledzenia destrukcyjnych wpływów diabła. Jeśli mamy o tym rozmawiać, poświęcać temu czas, to jeszcze mocniej skupmy się nad ważniejszą jeszcze kwestią, jaką są obserwacje UFO! Przygotujmy się na zbliżający się oficjalny kontakt z ufoludkami ”

   Teraz ja uzupełnie tekst ten o moje spojrzenie.
   Wiedza o illuminati nie zbawia i stale to podkreślam.
   Natomiast uświadamia czym jest ten świat, abyśmy potrafili rozróżnic owce od wilków.

   Raptem dzisiaj, pewne czytelniczka przesłała mi fotkę starszego zboru przebranego w pewna postac z Gwiezdnych wojen, trzymajacego miecz świetlny. Myślę, że nie przebrałby sie w ten stroj starszy zboru gdyby mial pojęcie kto kręci ten film i jak wielkie spustoszenie w głowach czyni ta saga pokazujaca walke dobra ze złem bez Boga.

   Jutro pójde na tem film, aby dokonac recenzji.

 1. Ciekawe, czy ktoś się zorientuje ubierając choinkę, że na czubku umieszcza szatański statek kosmiczny ;-).

 2. 0:56 Fallus
  4:05 Demon w ciele kobiety
  6:40 statek pentagram

  To tak dla niecierpliwych 😉

  Ja adminie obstawiam jednak 2016r. To co się dzieje przekracza wszelkie granice. Niedawno jeszcze symbole okultystyczne pojawiały się w przekazach podprogowych, a obecnie jest już wszystko jawne i bezwstydnie promowane. Elity z szatanem już wiedzą, że ich czas się kończy, więc są bardzo agresywni i nachalni w swoim dziele zepsucia.

  1. Mnie powstrzymuje od roku 2016 światowy dzień młodzieży:

   krakow2016.com

   Najpierw musi być urobienie mas.

   Może nie wiemy o innych showach po drodze, że się tak wyrażę, ale tak na czuja to oceniam.
   Numerologicznie rzecz biorąc, to 2016=9 a więc zakończenie starego etapu, 2017 = 1 nowy etap.

   Dla nas ważniejsze jest dotrwac do końca w wyścigu o którym pisal apostol Paweł. Porzucic grzechy, pogodzic sie z ludźmi..Reszta to rzeczy marginalne.

   1. Nie wiedziałem o tych dniach młodzieży szczerze powiedziawszy 🙂 Czyli znowu sprzedawanie new age i satanizmu pod płaszczykiem miłości i tolerancji z wyłączeniem Chrystusa i Boga, grupie, którą najłatwiej zmanipulować czyli młodzieży 🙁 Zostaję przy 2016.

   2. Widziałem wczoraj fotki z niedawnego koncertu Miley Cyrus, które nie bez przesady nazwałbym wstrząsającymi. Ludzie złego założyli jej wielkiego, realistycznie wyglądającego, gumowego penisa, a potem nie gorzej odwzorowaną waginę jako zasadniczą część kostiumu scenicznego. Mimo wszystko przecierałem oczy ze zdumienia jak daleko zabrnęło zepsucie. Skoro zaszło to już aż tak daleko, to koniec musi być bliski, bardzo bliski.

 3. Trzeba przyznać, że filmy te są na bardzo przyzwoitym, rzekłbym doskonałym poziomie. Kreują rzeczywistość przez podprogowe oddziaływanie na młodego widza zapatrzonego w wizję futurystycznej przyszłości, elektroniczne gadżety, ukrytą potężną władzę, wpojonych nam nieśmiertelnych, religijnych hegemonów. Programują podświadomość do oglądania filmów, prowadzenia aktywnego życia nie stroniącego od seksu, uczuć, ryzyka, używek. Jest to częściowe obnażenie ukrywanego porządku świata rządzącego przez wszechwładne OBCE demony, usłużne im najemne służby, skorumpowaną administrację i władzę. Jest w tym jednak pewne uznanie dla Polaków, którzy ponad przeciętnie wykazują rozum inteligencje i asertywność nawet w potyczkach z armią demonów. Polskość w tym filmie staje się pożądana i modna, wskazuje innym trend, choć nadal jest podprogowo nam wskazywana. To znak uznania naszej drogi umysłu i chęci otrząśnięcia się z zaprogramowanego starszym pokoleniom religijnego letargu z którym nijak już nie potrafią sobie dać rady. No cóż nasze uczucia tzw. LUSZ kreują ten świat i są przyczyną i OWOCEM naszego istnienia. Możemy wykreować dla siebie, co tylko chcemy pamiętając, że ten właśnie LUSZ jest drogą i kierunkiem. Zatem generujmy z serc uczucie wzajemnej miłości, serdeczności, solidarności, a stworzymy piękny, doskonały świat całkowicie zgodny z boską wolą.

 4. Przebieranie się w postacie z tego świata jest to znak, że dany zbór żyje życiem tego świata. Chodzenie do kina i oglądanie filmów typu Gwiezdne Wojny jest wspieraniem systemu Złego. Jako chrześcijanie powinniśmy się nad tym zastanowić, po której stronie stoimy. Dwóm panom nie możemy służyć.

 5. Bożenko dobrze napisałaś człowiek który jest starszym zboru i przebiera się za dziwadła pokazuje że jest osobą z tego świata takich zborów trzeba unikać bo to jest pozorne chrześcijaństwo ale prawda jest taka że nie wielu odnajduje życie które jest wyłącznie w Jezusie

 6. Czas się zbliża ,dlatego elity (Edomici) odkrywają karty.Gdzieś na kartach ST były słowa Boga kierowane do nich.Mówił ustami proroka,że chociażby uciekli do gwiazd to ich wyłapie i zniszczy.Może się to wydawać dziwne ,ale w ich rękach są technologię,które wyprzedzają nasze wyobrażenia.I te technologie (np antygrawitacja) udoskonalane były w tajnych bazach wojskowych na Ziemi,na Księżycu itd od 60 lat(do czasów Hitlera) W tej chwili prawdopodobnie wszystko jest już przygotowane na wielką ucieczkę przed zastępami Boga.Statek kosmiczny na antygrawitację może osiągnąć monstrualne rozmiary.Wszyscy ludzie nieświadomie poprzez wytwory swojej pracy finansowały ten wyścig technologiczny.
  Te karty są odkrywane od dziesięcioleci:
  np. w tekście piosenek np. Final Countdown Europe
  W filmach ,Star Trek czy ostatnio w filmie Grawitacja.
  Ciekawy jest zwłaszcza tekst piosenki Europe wydanej w 1986 roku w maju czyli prawie 30 lat temu..cyt
  (…Wyjeżdżamy razem,
  Lecz to nadal pożegnanie
  A może wrócimy,
  Na Ziemię, kto wie?
  Chyba nie ma kogo winić
  Odlatujemy
  Czy kiedyś będzie jak dawniej?..)

  a poźniej
  (…Kierujemy się ku Wenus
  I nadal wyprostowani
  Bo może nas widzieli
  i witali nas wszystkich yeah
  Z wieloma latami świetlnymi do przejścia
  I rzeczami do znalezienia
  Jestem pewien, że wszyscy będą za nią tęsknić.

  To końcowe odliczanie..”

  Wydaje mi się,że coś przełomowego się zdarzy właśnie w przyszłym roku.

  1. z tą misją na księżyc to jak film fantasy, nigdzie nie byli… 😉 źli nie są tacy mocni na jakich się kreują poprzez media… Jedynie wizualizują 😉

 7. Jak mówił Stalin kadry decydują o wszystkim.

 8. Na wstępie zaznaczam, że jestem wierzącym i praktykującym chrześcijaninem, ale także fizykiem i miłośnikiem SF. Kochani, wiecie, że Jan Twardowski (a o tej legendzie jest ten film) zawarł pakt z diabłem, prawda? Tzn., że to o tym jest ta legenda? Twardowski jest związany z Węgrowem – miastem, z którego pochodzę, stąd znam legendę (jesteśmy nią faszerowani od dziecka, a w zakrystii naszej Bazyliki znajduje się metalowe lustro Mistrza Jana, które służyło mu do przywoływania duchów, m.in. Barbary Radziwiłłówny – zapraszam do zwiedzania). Film nie mówi o niczym innym. Jest tylko fajną interpretacją SF tej legendy. A jakim statkiem ma latać diabeł, jak nie w kształcie pentagramu? :-). Każdy początkujący grafik właśnie taki statek by zrobił :-). Co do symbolu fallicznego – z fabuły filmu wynika jasno, że to taki “fuck off” (wybaczcie wyrażenie) dla diabła. Chodzi o to, że Twardowski ucieka na Księżyc przed diabłem, bo tamtejsza doba nie jest równa ziemskiej i według cyrografu dalej diabeł musi słuchać Jana, a nie odwrotnie. Poza tym, jeśli dopatrujesz się Autorze symbolów masońskich w filmach Allegro – wskaż takie w pierwszym filmie (tym o smoku wawelskim). Pozdrawiam.

  1. Dziękuję za Twoją rzeczową wypowiedź. Czy jako fizyk – chrześcijanin nie zechciałbyś napisać na tym forum czegoś o tzw. Teorii płaskiej ziemi? Z Bożym błogosławieństwem!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: