Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Pentagon używa ćwiczeń wojskowych Jade Helm żeby nauczyć Skynet jak zabijać ludzi”

Dziękuję po raz kolejny Jackowi, za tłumaczenie tego jak sam przyznał notabene trudnego tekstu. Dziękuję tym bardziej z uwagi na moje zalewanie go tekstami do tłumaczenia :-). Zdeklarował się na zjeździe pomóc napominając przy okazji, że ma słomiany zapał, a jak widać zapał jest codziennie podtrzymywany. 🙂

Ok, zatem zapraszam do tej arcy ciekawej lektury. Dodam na wstępie info, że czytałem już kiedyś tekst pt “Skynet is Real”. Ten artykul poniżej przyspieszy tylko moje pójście do kina na ostatnią część Terminatora.

 

Czy ćwiczenia wojskowe „Jade Helm ’15”, w których biorą udział setki amerykańskich żołnierzy jednostek specjalnych, mające rozpocząć się na południowym wschodzie kraju są tak naprawdę ćwiczeniami z użyciem sztucznej inteligencji (SI)?

Skynet

Jest to możliwe, jak twierdzą analitycy. Sądzą, iż „JADE” to akronim użyty dla określenia tworzonych przez agencję DARPA technologii kwantowych zdolnych do tworzenia holograficznych symulacji pola walki przy użyciu sztucznej inteligencji. Twierdzą oni, że technologia ta jest motywem przewodnim ćwiczeń mających za zadanie „opanowanie domeny ludzkiej” oraz przewidywanie reakcji ludzi.

 

Jak donosi internetowy serwis informacyjny The Daily Sheeple, youtuberka ukrywająca się pod pseudonimem „Level9News” umieściła na tym portalu 38-minutowy film, w którym wyjaśnia dlaczego sądzi, że Jade Helm to ćwiczenia skupione wokół sztucznej inteligencji.

 

Autorka filmu zaczyna od stwierdzenia, iż jeden z największych na świecie przedsiębiorców branży obronnej prowadzi program o nazwie „BBN Technologies”, który zasadniczo stanowi „innowację na żądanie”.

 

SI i uzbrojone roboty

 

Na stronie BBN Technologies przeczytamy, co następuje:

 

„Raytheon BBN Technologies jest jednym z czołowych ośrodków badań i rozwoju należących do Raytheon. Nasze szerokie portfolio badawcze łączy najlepsze technologie w celu dostarczenia innowacyjnych, zindywidualizowanych rozwiązań z rzeczywistymi korzyściami .

 

 • Nasz światowej klasy zespół badawczy tworzy technologie nowej generacji w zakresie sensorów kwantowych, a także komunikacji i komputerów kwantowych.
 • Układy technologiczne BBN używane są przez Marynarkę Wojenną USA, Siły Powietrzne Wielkiej Brytanii i Kanadyjską Marynarke Wojenną.
 • Nasze oprogramowanie stanowiło znaczącą część każdej z generacji amerykańskiej taktycznej sieci militarnej.
 • Stoimy na czele w dziedzinie technologii rozpoznawania mowy, dokonując wielkich postępów w jej dokładności.”

 

„Jeśli zastanawialiście się, dlaczego NSA zbiera wszystkie wasze połączenia głosowe, to jest wyjaśnieniem.”- powiedziała Level9News.

 

W tekście zatytułowanym „Bunt maszyn” napisała, że JADE to po prostu technologia oparta na wykorzystaniu sztucznej inteligencji i komptuerów kwantowych zdolna do tworzenia holograficznych symulacji bitewnych. Technologia ta ponadto „umożliwia użycie ogromnych ilości danych pochodzących z >>domeny ludzkiej<< do generowania ludzkich systemów terenowych w geograficznie centrycznych skupiskach populacji” jako środek do identyfikacji i eliminacji określonych celów- buntowników, rebeliantów itp. terminów do oznaczenia jednostek jako celów w Globalnej Sieci Informacyjnej dla środowisk prowadzących działania wojenne.”

 

Następnie pisze:

 

„System pola walki JADE II jest systemem poznawczym i intuicyjnym. Potrafi przeanalizować wcześniej zaimplementowane na polu walki plany, a następnie stworzyć >>nowe i lepsze<< strategie by zwiększyć liczbę zabitych. Druga generacja JADE umożliwia dwustronną komunikację z dronami za pomocą technologii OCCOM, która to jest jednym z komponentów nowej generacji w tym systemie.”

 

Pisze ona o tym, że użycie technologii Jade Helm oznacza, iż to SI, a nie ludzcy dowódcy wojskowi, będzie kierować działaniami wojennymi.

 

Firma Raytheon BBN na swojej witrynie internetowej wyjaśnia, że opracowana przez nią technologia jest użyteczna we wszystkich typach środowisk, gdzie „wykrywanie strzelców” (helikoptery, pojazdy, piechota) jest wymagane.

 

Czy Pentagon buduje „Skynet”?

 

Niektórzy wierzą, że wprowadzenie dronów na pole walki (i do amerykańskich miast) oznacza, że w celu przeprowadzania operacji wojskowych element ludzki zostanie połączony z komputerami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Mówią oni, że podobnie będzie z uzbrojonymi robotami. Wyposażone w SI, roboty takie będą w stanie uczyć się na bieżąco, ostatecznie przejmując proces podejmowania decyzji od ludzi.

 

Niektórzy eksperci twierdzą, że wygląda to bardzo podobnie do systemu SI zawnego „Skynet” i uzbrojonych robotów przedstawionych w serii filmów „Terminator”.

 

Badania nad SI ewidentnie trwają. W jednym z ostatnich badań przeprowadzonych przez naukowców Google’a, bot wyposażony w SI otrzymał serię pytań dotyczących moralności, etyki i ludzkiej egzystencji.

 

Badanie to, zwane „modelowaniem konwersacyjnym”, zostało stworzone w celu asysty takiemu botowi w procesie „uczenia się” odpowiadania poprzez interakcję z ludźmi. Niektóre z jego odpowiedzi mrożą krew w żyłach:

 

Człowiek: Co jest niemoralne?

 

Maszyna: Fakt, że posiadacie dziecko.

 

Oraz:

 

Człowiek: Co jest celem życia?

 

Maszyna: Służyć dobru ogółu.

 

Człowiek: Co jest celem egzystencji?

 

Maszyna: By żyć wiecznie.

 

 

——————————————

 

Jak wspomniałem czytałem tekst Skynet is real, w którym to twierdzą autorzy, iż wszystkie rozmowy telefoniczne, skypa, smsy, sa zapisywane i gromadzone w jednej bazie danych.

Tylko nie bójcie się. Jak kilka lat temu ze strachu wykasowałem wszystko: konto na fejsie, skypam gg itd. Im o to chodzi by sie bać.

Po prostu trzeba być czujnym.

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Rzeczywistość jak z gry Half-life 2.

  1. Ciekawa analogia- zupełnie jak w serii gier Metal Gear Solid, zwłaszcza części 4. W świecie gry (niedaleko przyszłość) ma miejsce totalna kontrola. Wszystko jest monitorowane i utrzymywane pod kontrolą przez system, którym kieruje superkomptuer, wcześniej stworzony przez organizację, o której nie wie prawie nikt, a która kontrolowała wszystkie aspekty życia ludzkiego za pomocą nanotechnologii czy manipulacji. Brzmi znajomo, prawda?

   1. no niestety z gier komp jestem zielony jak trawa na wiosnę :D, ale skoro tak piszecie, to oznacza także, że w świecie gier a nie tylko filmów równiez przygtowywali ludzi na to co ma nadejść.

    1. Kiedyś była to moja pasja, tak bardzo, że nawet pracę mgr na temat ich tłumaczenia spłodziłem. Myślę,że nadal jestem zorientowany. I tu Piotrze powiem jasno- propaganda przede wszystkim transhumanizmu, ale też i innych wiadomych idei w tym medium wzmaga się w postępie iście geometrycznym. Zainteresowanym w tej kwestii polecam kanał na YouTube “Games Exposed”.

     1. czyli wyedukowali o ile nie wyhodowali pokolenie, które z łatwością i ochoczo podda się transhumanizmowi

 2. ze sztuczną inteligencją jest tak jak z demokracją, istnieje, ale ktoś tym przecież musi kierować. Poza tym tylko Pan Bóg może dać życie. Moim zdaniem to jakaś dezinformacja mająca na celu straszenie ludzi.

  1. myślę, że mylisz się Jawa. To dlaczego juz od lata 80ych promowali Robocopa jako takiego fajnego półczłowieka?
   Dlaczego Hartman z Ruchu Palikota promuje transhumanizm?
   Dlaczego trują ludzi na niebie, na Ziemi?

   1. Tajemnicą poliszynela jest stwierdzenie, że technologie “elity” wyprzedzają te, o których wiadomo, o dziesięciolecia. Zbyt wielu informatorów o tym ostrzegało. A że media prezentują takie obrazki, jak w Terminatorze, czy grach typu Deus Ex (transhumanizm) albo Metal Gear Solid (tajne stowarzyszenie), to nie powinno nas to dziwić. Ta technika prania mózgu populacji nazywana jest w krajach anglosaskich “predictive programming”. Ma na celu subtelną erozję trzeźwego postrzegania pewnych kwestii aż to całkowitego wykolejenia ofiary, czyli pasywnego zaakceptowania idei żydomasońskich.

   2. chodziło mi tylko o to że nie ma czegoś takiego jak sztuczna inteligencja i nigdy nie będzie. ktoś się oczywiście może za nią podawać np ludzie zdalnie sterujący jakąś maszyną, ale żeby tak komputer zaczął myśleć to bajki są.

   3. termin sztuczna inteligencja jest bardzo mylący, lepiej to nazwać zgodnie z prawdą zaprogramowane maszyny

 3. “Służyć dobru ogółu” – a to dobro definiuje np sobie taki Hitler czy inny “ambitny” włodarz.. i mamy problem

 4. przed chwila wyczytałem, że:

  Ponad 1.000 specjalistów i naukowców przywódców w robotyce podpisało list otwarty, w którym ostrzegają o zagrożeniach związanych z ” wyścigiem zbrojeń sztucznej inteligencji wojskowej ” i proszą o zakaz ” stosowania takiej broni.

 5. SI nigdy nie dorówna inteligencji człowiekowi, jednak pomijacie jeden bardzo ważny fakt. Możliwość przejęcia kontroli niewidzialnych demonicznych bytów nad tymi maszynami. Jeśli duchy potrafią przekazywać, nagrywać informacje a nawet obraz na taśmy video, czy odbiornik radiowy, możliwe że cała ta SI ma algorytm logiczny zupełnie gdzie indziej !, nie w kwarcu i rezystorach a w świecie pozamaterialnym?.

  1. racja… choć ktoś niedawno pisał na blogu o tym.

  1. W skrócie: niepokoje związane z rozwoje SI skłoniły ponad 1000 naukowców (w tym takie tuzy jak Hawking, Chomsky, Musk czy Wozniak) i badaczy do podpisania listu otwartego wzywającego do wprowadzenia zakazu używania SI do operowania bronią wymykający się ludzkiej kontroli. Pada hasło “killer robots” i ostrzeżenie o możliwej dominacji maszyn wyposażonych w SI, gdyż eksperci zorientowali się, że wyścig zbrojeń na tym polu tu “zły pomysł”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: