Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Proponuję modlitwę za Kenta Hovinda

Jeśli ktoś jeszcze nie zna tego oddanego Bogu chrześcijanina, to proponuję czym prędzej odwiedzić tą stronę:

http://www.drdino.pl/Multimedia.html

Dr Hovind poszedł ok 8 lat temu do więzienia za rzekome przestępstwa podatkowe.

Miał wyjść w roku 2017. Teraz się okazuje, że będzie tam do końca życia!

Jeśli doceniacie prace dr Hovinda to bardzo proszę o modlitwę za niego oraz jego rodzinę.

Nie bądźmy płytcy i egoistyczni, módlmy się za tych, którzy coś robią dla innych, uświadamiają, demaskują kłamstwa.

 

Tutaj informacja w wersji angielskiej rozpoczynająca się od stwierdzenia że jest to mafia, gang.

 

 

This is it gang. If Kent loses on May 18th and national attention isn’t brought to his persecution he will never get to hold his grandchildren, never get to hug his wife, never get to have dinner with his sons & in-laws EVER AGAIN! He will DIE IN PRISON!!! So we urge you to please do whatever you can between now and the moment he, God Willing, walks out of jail forever

Zaktualizowane: 10 maja 2015 - 13:05

32 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tak, to naprawdę inteligentny gość, z tymi podatkami to moim zdaniem sam się też się załatwił troche.
  Niech Pan mu wynagrodzi i prowadzi zawsze ku lepszemu za jego wiarę, trud i wkład w uświadamianie ludzi.

  1. Poznanie Prawdy

   Skąd ta informacja, że nie płacił podatków z powodów takich, że w USA rządzą sataniści? Rozumiem, że to tylko taka dygresja czy coś, bo na stronie czegoś podobnego nie wyczytałem. Wręcz przeciwnie, strona drdino zaprzecza jakoby nie płacił podatków, twierdzi że rozliczał się na bieżąco.

   Cytuję:
   “Czekaliśmy aby najpierw zapoznać się z sytuacją z możliwie wszystkich stron. Grupa zajmująca się publikacją materiałów Hovinda w języku holenderskim złożyła wizytę Pani Hovind oraz synowi Eric’owi Hovind w 2007 roku. Ich wyjaśnienia okazały się dla nas bardzo istotne. Kent Hovind nadal uważa się za niewinnego. Każda osoba pracująca dla CSE uznawana była przez Hovinda za misjonarza, włącznie z nim samym. Nikt więc nie znajdował się na tak zwanej liście płac. Pieniądze, które wpływały od ludzi jako wsparcie dla służby, były dzielone pomiędzy Hovinda i wszystkich pracowników. Każdy osobiście wypełniał zeznania podatkowe deklarując otrzymane kwoty, włącznie z Hovindem. Tak więc podatki były płacone. Jednakże wymiar sprawiedliwości uznał, że nie było to prawidłowe i załóżono sprawę. Rozpoczęto odpowiednie procedury. Kent przyjaźnił się z ludźmi, którzy wspierali go finansowo i udzielali porad prawnych. Zawsze twierdzili, że jego sposób rozliczania podatków jest prawidłowy.

   Ten kto orientuje się w rozwoju tendencji do kontroli społeczeństwa w Stanach Zjednoczonych, łatwo może zrozumieć, że tak wpływowy człowiek jak Kent Hovind był dla wielu osób przeszkodą. Dlatego też uważamy, że świadomie dążono do tego aby wyeliminować Hovinda w jego usługiwaniu i to jest głównym powodem dla którego otrzymał surowy wyrok 10 lat pozbawienia wolności. Wypowiadał się bowiem nie tylko w kwestii kreacjonizmu i ewolucji, ale także w sprawie Wolnomularstwa (Masonerii) i Nowego Porządku Świata.”
   http://drdino.pl/O_nas.html

   1. ja tak gdzieś wyczytałem, ale już nie pamiętam gdzie.

    Tutaj jedno ze źródeł:

    “Teoria wielkiego wybuchu jestgłupia. A oni używają moich podatków, żeby uczyć niej dzieci w szkołach”

    http://kryt-ow.blog.onet.pl/

    1. Poznanie Prawdy

     Myślę, że informację ze strony drdino mogą być bardziej wiarygodne, aczkolwiek różnie jest.

     Btw. na forum jestem pod nickiem uretom. Czy mogę prosić o usunięcie tamtego konta a zaakceptowanie mojego? Nie specjalnie chce mi się ukrywać i także nie specjalnie chce mi się kłócić. Miałem bardzo dużo czasu na przemyślenia. Właściwie to mogę stwierdzić jedno, wszystkie emocje czy zachowania możemy kontrolować. Wymaga to jednak wysiłku, samozaparcia, itd. Jest to trudne, bo wymaga wewnętrznej zmiany, a nie rozplanowania jak, rozpisania tego na kartce (badania naukowe stwierdziły, że to słaba metoda). Ja po nowonarodzeniu czuję się spokojniejszy, mniej nerwowy (choć z reguły jestem spokojny), ale bywają sytuację dla danej osoby nerwowe. Wiem na pewno, że trzeba z tym walczyć od wewnątrz, nie zastanawiając się zbytnio jak (schemat nie wiele pomoże), tylko to robiąc (na przeciw swoim zaprogramowanym zachowaniom, emocjom itd.).

     1. “wszystkie emocje czy zachowania możemy kontrolować” – nawet wewnętrzne wszystkie? Nie wydaje mi się, moglibyśmy wtedy być bezgrzeszni niemal.
      Od wewnątrz -racja, niszczyć złe ziarno już w myślach, sytuacje życiowe jednak czasem zbyt mocno naciskają na naszą wolę, aby powiedzieć że możemy się perfekcyjnie kontrolować. To założenie pełnej wolnej woli – a niestety jesteśmy dość ograniczeni. Raczej celowo, gdyby grzesznicy mieli więcej mocy mogliby wyrządzać więcej zła.
      Działanie naszych myśli też jest tajemniczym mechanizmem, nauka próbuje to wyjaśnić typowo – jedynie materialistycznie przy pomocy neurologii etc choć ja coraz częściej myślę że ciało i jego organy to taki skafander materialny na coś bardziej złożonego – duchowego. Szyszynka – powiązana z 3 cim okiem jest tutaj ciekawym tematem – jakby ktoś miał coś ciekawego to podajcie. Z tego co szukałem wiem że mamy jakąś blokadę na szyszynce, która wytwarza silny narkotyk odjazdowy ale jest on neutralizowany w organizmie – niektorzy uzywali odpowiednich narkotyków aby to aktywowac (cos jak otwieranie 3 oka) – i mieli kontakty z innymi bytami wężowymi. Starożytne wyrocznie też czymś się odurzały przy prorokowaniu etc Ta blokada jest prawdopodobnie przeciw nim, boża pieczęć czy coś…

     2. Poznanie Prawdy

      Wiem, są różne sytuacje, więc czasami musimy się dostosowywać. Więc poprawiam się, prawie wszystkie pochodzące z wnętrza. Perfekcjonistami przecież nie jesteśmy mimo wszystko…

   2. Możliwe, niemniej to człek naprawdę zasłużony dla Prawdy. Jego wykłady nadal krążą w sieci. Polecam.

 2. tak znam dr. Hovinda i bardzo sobie cenię jego pracę – widziałam wszystkie jego wykłady, które polecam każdemu.. Wspanialę obala teorię ewolucji..
  Popieram – pomódlmy się za tego chrześcijanina

 3. Myślę, że informacja, że nie płacił podatków jest niepotwierdzona. Być może poddawał w wątpliwość przymus płacenia podatków, ale nadal je płacił. Tak naprawdę to chcieli go uciszyć bo za dużo prawdy mówił.

  1. bardzo możliwe i może to złe porównanie, ale wygląda to na ten sam sposób w jaki zamknięto Al Capone. Nie za bandytke a za podatki.Na Hovinda także nic nie mieli więc mogli ścignąć go za podatki

 4. Przemyslaw Mach

  czytałem kiedyś że jedna kobieta wypowiedziała się w kongresie o Jezusie i o tym że masoneria i ilumianci są marionetkami szatana i została zamknięta dożywotnio w psychiatryku według oficjalnych doniesień zrobili to dla jej dobra

  1. W nowych avengersach – age of ultron – ultron – obraz jakby szatana, mówi do avengersów że są marionetkami, potem się kopiował i działał jako wyższa sztuczna inteligencja – coś jak legion z NT, też smith z matrixa.

 5. Cenię Kenta Hovinda i będę się za niego modlił. Jego działalność dosłownie niszczyła kontrolę umysłów jaką szatan roztoczył aby zniewolić ludzkość.

  Sam Kent Hovind otworzył mi oczy na prawdę.

  W Bóg wynagrodzić Kenta Hovinda, za jego oddanie.

 6. Z tego co wiem to właśnie tak go wrobiono w te podatki, jak i próbowano Coopera.
  Pomyślcie: Kent jest inteligentnym człowiekiem. Jezus powiedział by oddać cesarzowi co jego a propos podatków. A cesarze przecież byli poganami, a więc satanistami.
  Dzisiejsze rządy to też sataniści – jaka więc różnica?
  Zdaje mi się, że Kent to wie, wiedział, a w oszustwa go wrobiono, jak i inne rzeczy.
  Cóż…

  1. “Pomyślcie: Kent jest inteligentnym człowiekiem. Jezus powiedział by oddać cesarzowi co jego a propos podatków. A cesarze przecież byli poganami, a więc satanistami.
   Dzisiejsze rządy to też sataniści – jaka więc różnica?
   Zdaje mi się, że Kent to wie, wiedział, a w oszustwa go wrobiono, jak i inne rzeczy”

   właśnie przed chwilką bardzo podobnie pomyślałam. Jakoś nie wydaje mi się , żeby inteligentny czlowiek i do tego chrześcijanin znający tak dobrze Słowo Boże przestałby płacić podatki .. przecież wiedziałby wówczas ze go wsadzą za kratki.. podalby się im w ten sposób na tacy.. tak więc został wrobiony- tak uważam..

 7. Badałem nieco sprawę Hovinda i sprawa wygląda bardzo paskudnie. Istnieje kilka problemów prawnych i praktycznie nie można tego wygrać. Nie można być w biznesie i nie mieć uchybień z IRS (urząd podatkowy w USA). Prawo jest tak zorganizowane, że obywatel. poza obywatelem zatrudnionym zawsze nieświadomie łamie prawa, których nie jest w stanie znać i wiele praw jest ze sobą sprzecznych. Jest to robione celowo, aby ludzi wsadzać do więzień za tzw. przestępstwa podatkowe.

  Hovind prowadził działalność religijną, jako pastor i był zwolniony od wielu podatków. Ale prawa podatkowe są ze sobą sprzeczne i Hovind o tym wiedział i nawet zapytywał listownie IRS czy jego sposób rozliczania się z IRS jest zgodny z prawem.

  Z innego punktu widzenia, system podatkowy IRS jest… nielegalny i nie konstytucyjny. Prawnie nikt nie ma obowiązków płacenia podatków!

  Ale sądy wydają wyroki łamiąc notorycznie prawo i Konstytucję.

  Kent nie próbował skorzystać z nielegalnosci systemu podatkowego i nie w tym rzecz.

  Z kolei kolejna sprawa, która niedługo się odbędzie to ponownie bzdury wyssane z palca, zupełnie nielegalne a sędzina prowadząca tę sprawę jest znana z tego, że jest zagorzałą ateistką i wrogiem Chrześcijaństwa.

  Czyli wybór sędziego już z tej przyczyny jest nielegalny i sędzia z powodu negatywnego stosunku do danej osoby powinien być zmieniony.

  Kent jest oskarżony o wysłanie listu do prawnika z więzienia, co nie jest zabronione prawem. Ale jak ta cała sprawa sadowa….; wszystko w tej kwestii jest nielegalne i prawo jest łamane z premedytacją i wszelkie próby walki przeciwko jaskrawemu łamaniu prawa przez władze i sądy są skazane na niepowodzenie.

  Odnośnie IRS, jest film Arrona Russo, po angielsku, który przedstawia niezbite dowody na nielegalność IRS.

  https://www.youtube.com/watch?v=YGAaPjqdbgQ

  Nie miejmy złudzeń – więzienie Hovinda jest karą zz korzystanie z prawa do wolności słowa i ujawnianie mega oszustw w kwestii teorii ewolucji.

  Kent Hovind nie popełnił żadnego przestępstwa – ani 8 lat temu ani w tej chwili ,ale grozi mu… DOŻYWOCIE za wysłanie listu!

  1. Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie. To rozwiewa wszelkie wątpliwości i obala insynuacje.

   Tak, obecnie urzedy skarbowe są po prostu maszyną nie tylko do ograbiania nas, ale także do niszczenia ludzi.

   Jak kochać ten świat. Gdyby od mojej modlitwy zależał powrót Jezusa, to modliłbym się chyba codziennie po kilka godzin a jak trzeba to i więcej.
   Niestety, pewne rzeczy muszą się stać, ale my możemy za to modlitwą pomóc Kentowi oraz jego rodzinie. Nasze modlitwy mogą być jak trąby jerychońskie.

  2. A tak przy okazji chciałem Henryku poznać Twoją opinię na temat książki pt”Zmieniaj historie poprzez modlitwę i post” której autorem jest Derek Prince, jak i w ogóle o poście.
   Z góry dziękuje za odpowiedz.

    1. Litości, przegladanie 15 stron opini z których nie zabardzo jasno co wynika jest katorgą 🙂

 8. chciałam podziękować Henrykowi Kubikowi za jego wpis powyżej..

  1. Ja także dziękuję p. Henrykowi za powyższy wpis, jak również za zbawienie.com Cieszę się, że mam okazję, aby to zrobić. Dobrze, że są tacy ludzie jak Detektyw, p. Henryk, Girion i wiele innych osób, które tych trudnych czasach pokazują ludziom prawdę i wskazują drogę do zbawienia, drogę do nieba, drogę do Boga. Wielkie dzięki!!! 🙂

   1. dokładnie Magdaleno.. Bogu dzięki za wszystkich takich ludzi..

  1. Oglądałam jakiś czas temu. Zdecydowanie debatę wygrał Dr Hovind. Pan “naukowiec” nie miał żadnych argumentów na poparcie teorii ewolucji w świetle argumentów przedstawionych przez Hovinda. Bardzo mi się podobała i oczywiście dostarczyła sporo wiedzy.

    1. Adminie. To ta debata powyżej zamieszczona przez Guzzika.

   1. hm.. tą debatę zdecydowanie mam zamiar również obejrzeć 🙂

   2. Magdaleno – fajnego masz avatarka 🙂

 9. Czemu już nie ma strony drdino.pl??

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish