Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ukraińscy neonaziści ukrzyżowali żołnierza

Taką m.in Ukrainę chce bronić katolicka fronda.pl i rząd “polski:

 

Ukrainonaziści z batalionu Azow przybijają separatystę do krzyża, a potem palą go żywcem.

W takim kontekście sytuacji jest zrozumiałe, że przestrzeganie przykazania “Nie zabijaj”, ma szczególne znaczenie. Nie tylko w sensie owego bestialstwa, ale rozpatrując pod kątem potencjalnego wsparcia Ukrainy w wojnie z Rosją. Nie zabijaj nie tylko dlatego, że giną ludzie w tej wojnie, ale nie zabijaj (nie wspieraj tej wojny) ponieważ wspierasz takich psychopatów jak wyżej.

Czy słyszeliście o tym w TV?

Ludzie wyjdźcie z tego systemu zła, nie wierzcie TV. Nie wierzcie tzw autorytetom. Nie dajcie się wciągnąć w nie naszą wojnę.

Pan Jezus nadchodzi.

Updated: 27 kwietnia 2015 — 23:22

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Widzalem wczoraj na forum Henia zemdlilo mnie prawie i zbieralo sie na wymioty. To psychole zabijajacy z najwieksza przyjemnascia i z maksymalnym bestialstwem. Niech ten swiat sie juz skonczy jest ochydny

 2. Do tych materiałów jestem sceptyczny. Kolesie w maskach, robią publiczną egzekucje w Internecie która czemu ma służyć??

  Zastraszeniu??? Kogo??? Rosjan. Rosja jakby chciała to Ukraina by była zdobyta w ciągu kilku dni a NATO by nie kiwnęło palcem.

  Zobaczmy na sposób egzekucji. Przecież ukrzyżowanie przez batalion Azow i podpalenie człowieka jest na rękę Rosji. Ukraińcy to naród prawosławny. Jak zobaczą jak Azow jest jawnie antychrześcijański, to podetnie to morale Ukraińców.

  Jedyne co mi przychodzi na myśl do głowy, że największy interes w robieniu tego typu filmów ma Rosja.

  Obydwie strony używają wszelkich metod. Tak jak w przypadku zestrzelenia samolotu Malezyjskiego, największy interes w tym mieli Ukraińcy.

  1. No Ok, to może być FAKE, tyle że w Odessie robili prawie to samo, a tam już nie było aktorów.
   A czy w 1943 na Wołyniu to teżbyła tylko propaganda?

 3. Myślę podobnie jak Cyryl, przecież to propaganda. Czym to się różni od 2 amerykanów udających talibskich terrorystów i strzelających do cywilów. Do tego “potem palą go żywcem” – gdzie oni go palą, podpalają krzyż i film się urywa. Równie dobrze mogli go chwilę później ugasić. Nie wierzmy wszystkiemu co jest w internecie, tam też są manipulanci. Podejście wszystko co w telewizji to kłamstwo a wszystko co w internecie to prawda jest według mnie niedobre. Jeszcze niedawno pokazywali filmy z pociągami z wojskiem jadącymi gdzieś tam. Dorobiono do tego niesamowite opisy i co gdzie są te pociągi ? Dojechały już gdzieś ? Nie dajmy się manipulować.

  1. masz rację Yarpen i nawet się nad tym zastanawiałem, ale nawet jeśli to jest blef, to świat to widzi i jakie ma zdanie o Ukraińcach? czy cel tej grupy został osiągnięty?Rosjanie się wystraszyli? na pewno nie. Świat za to ich postrzega za zwyrodniałych bandytów.
   Chyba, że zrobili to Rosjanie. Wtedy to ma sens. Poczekamy zobaczymy czy ktos to niebawem potwierdzi

 4. Kochani, ale to nie jest nasza wojna. To jest rozgrywka miedzy 10 krolami ktorzy jak mowi Biblia nie sa zgodni i dopiero Mr Antychryst ich zjednoczy. Putin jest jednym z dziesieciu i po objawieniu Antychrysta mu sie podporzadkuje.(Ktos uznal ze Putin ma za duzo i trzeba mu troche zabrac.) Bestialstwa sa po jednej i drugiej stronie. Podzial na tych dobrych(Ukraincy) i tych zlych(Rosjanie) jest podzialem sztucznym. Nalezy zgodzic sie z Adminem ze wspieranie ktorejkolwiek ze stron nie ma kompletnie zadnego sensu.

 5. Pamiętam, kiedy po po przewrocie weszli do rezydencji Janukowycza, ukrzyżowali kilka orłów z prywatnego ogrodu zoo /sami się pochwalili, a pisał o tym onet/. Biorąc pod uwagę bestialstwo tych, którzy mordowali Polaków na Wołyniu, dla mnie brzmi to prawdopodobnie. Nie pierwszy to taki przypadek. Wcześniej też były informacje o ukrzyżowaniu człowieka na płocie przy cerkwi. Chodziły też słuchy o ukrzyżowanym chłopcu. Ukraińska cerkiew popierała UPA w latach 40-tych i popiera teraz. Cerkiew kijowska jest w konflikcie z cerkwią moskiewską. Jeśli chodzi o mnie – nie wierzę Ukraińcom.

 6. Ciekawa sprawa też kto sponsorował majdan…

 7. Ludzie módlmy sie za innych bo Pan Jezus sie zbliza i wiele ludzi to odczuwa nie tylko ja.
  Wierze ze spotkamy sie z tym czlowiekiem w raju.Jezus na pewno do niego mowil i go pocieszal i przygotowywal do tej smierci meczenskiej.Biblia mowi gdzies “dobre to dla mnie ze zostalem ucisniony”
  Albo C.H.Spurgeon gdzies jest wyklad takie slowa :”…BO CZYMŻE JEST CIERPIENIE ,JEŚLI NIE JAŁMUŻNĄ KTÓRĄ MUSI DAĆ ZŁO SPRAWIEDLIWEMU”
  I Biblia mowi “pamietajcie skałe z jakiej zostaliście wykuci i dół z jakiego zostaliscie wyrwani”
  Mialem rozne przezycia zwiazane z atakami demonow i zapewniam was ze oni nic innego nie robia jak tylko kombinuja jak nas odwiesc od Boga i rzadko kiedy sie ujawniaja ,tylko jak naprawde dostaja wscieklizny ze juz nie moga czlowieka skusic.
  Trzeba miec zaufanie do Boga do konca.

 8. Wojna jest straszna….wszystko przed nami.
  Bez Boga nie mamy szans przetrwać i przeżyc tych potworności.

  1. nawet niedawno mówiłem żonie, tzn cytowałem:

   “Czuwajcie więc i módlcie się w każdym czasie, abyście mogli uniknąć tego wszystkiego, co ma nastąpić, i stanąć przed Synem Człowieczym” Łk

   mowa o WU

   Pozostała nam modlitwa i jeszcze raz modlitwa, pokora, pokuta i nie wstydzenie się Jezusa. To polecam każdemu

 9. Ale jest super film na youtube o abrahamie ,niby sie dlugo rozkreca ale pozniej to naprawde jest super uczy cierpliwosci i zaufania do Boga

  https://www.youtube.com/watch?v=__xNgt0c5NM&list=PLWlq0XmzPWlt_N-n8_Uzg2KZapwxrIBET

  W sam raz na dlugi wieczor , 2 czesci maja 3 godziny.

  pozdrawiam

 10. Za parę dni na Ukrainie – http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-szatanski-sabat-czyli-demony-przynosza-pokoj-2015-04 . Jeśli informacja jest prawdziwa proponuję ogłoszenie DNIA MODLITWY. Niech Bóg nas chroni i prowadzi.

  1. to jest wojna trwająca 6000lat. Tylko dwie strony biorą w niej udział. Jednakże:

   Tes2
   . (7) Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, (8) wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia

   Niech się tak stanie. Amen.

   1. To prawda – wojna trwa długo, ale nigdy wcześniej nie słyszałam, aby gdzieś zbierało się ponad 2 tysiące” najpotężniejszych” magów , czarowników itp. i odprawiało jakiś rytualny obrzęd. Tak jak napisałam, jeśli to prawda, to nie wygląda to dobrze.

    1. jest tego inna strona. Otóż jeśli przyjdzie nam żyć podczas WU, to my nie jesteśmy przygotowani do:

     “Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” Efezjan.

     I tu jest poważny problem.

   1. Dlatego proponuję zjednoczyć się tego dnia i nocy w modlitwie. To najlepsza i jedyna broń jaką mamy.

    1. popieram.. to ma się odbyć miedzy 16:00 a 21:00 tak?
     dobrze byłoby gdybysmy ustalili godzinę modlitwy..

  2. Zamiast modlitwy do BOGA WSZECHMOGĄCEGO jest modlitwa do szatana…..
   Nie mogę patrzeć na ten straszny świat.Pragnę być godną miana Oblubienicy.Ja już czekam na na powtórne przyjście JEZUSA CHRYSTUSA.

 11. Ten wysoki z nazioli nie jest przypadkiem hybrydą?

 12. Najsmutniejsze jest to ,że takie zbrodnie tylko prowadzą do wojny i represji na którychj najbardziej cierpią niewinni…

  Dobrze,że nasz Król nadchodzi,bo krew niewinnych woła już do samych nieba bram…
  O Panie, przyjdź Królestwo Twoje!

 13. Co do pułku Azow, jest to pułk żydowski:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydzi-wstepuja-do-nazistowskiego-pulku-azow-2015-04

  To by mogło tłumaczyć ukrzyżowanie swoich ofiar. Tak naprawdę, zwykli Ukraińcy nie chcą walczyć dla żydów, więc oni ich do tego zmuszają:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ajdarowcy-mordowali-zolnierzy-sil-zbrojnych-ukrainy-2015-04

  A oto info o tym kogo czczą banderowcy:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-szatanski-sabat-czyli-demony-przynosza-pokoj-2015-04

  Tak naprawdę, za całą rewoltą na Majdanie stoją żydzi – synagoga szatana.

  Wszelkie akty ukrzyżowania zwierząt a nawet ludzi są pokazem nienawiści żydów i hybryd do Isusa i chrześcijan. Dodatkowo żydzi mają na celu dalszy podział Słowian, tak Ukraińcy, Rosjanie Polacy i inni to Słowianie – zaginiony Izrael, który jest pod okupacją Wielkiej Nierządnicy i synagogi szatana.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: