Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co nas może czekać w ciągu najbliższego półrocza? III wojna światowa i Wielki Ucisk

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że poniższa analiza nie ma na celu napełnienia strachem czytelników. To nie są teorie spiskowe, to są fakty, a z faktami się nie dyskutuje. Owszem, konkluzja może być różnie odbierana, ale to już pozostawiam każdemu do oceny. Strach nie pochodzi od Boga.

Natomiast jeśli chcesz Szanowny Czytelniku lub oczekujesz czegoś miłego, lekkiego, to włącz TV i obejrzyj sobie jakiś relaksujący film

Zarzuca mi się radykalizm. Czy Bóg Ojciec jasno nie określił swoich praw? czy kiedykolwiek jakieś proroctwo się nie wypełniło?

Następna kwestia. Jest część wierzących, uważających, że nie powinniśmy się interesować czasami końca. Jest to absolutna pomyłka. Owszem, zgodzę się, nie powinniśmy wyznaczać konkretnych dat, ale czasy winniśmy rozpoznawać:

 

“A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.” Mar 13

 

Czuwajcie, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie!”” MT

 

36.Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym. Łk

 

Dochodzi jeszcze przypowieść o pannach mądrych i głupich. Tak więc mamy za obowiązek czuwać.

OK, teraz przechodzę do meritum. W jakim miejscu się znajdujemy. Na sam pierw fakty:

W USA mamy akcję wojskową pt Jade Helm

https://detektywprawdy.pl/2015/04/17/jade-helm-15-usa-przygotowuje-sie-do-stanu-wojennego/

Amerykanie nie mają wątpliwości jaki jest cel tej akcji – przygotowania do stanu wojennego.

Tutaj słynny w sieci filmik z ćwiczeń wojskowych w mieście:

 

Tutaj ćwiczenia w Pónocnej Carolinie komandosów z USA i … z Anglii

 

https://www.youtube.com/watch?v=3pkDwbkevG8#t=43

Niedawno napisałem/zacytowałem o pustych sklepach Wall Marta:

https://detektywprawdy.pl/2015/04/15/w-usa-zamykaja-wallmarty-pod-stan-wojenny/

“Wiele sklepów Wal-Mart z Teksasu na Florydzie jest natychmiast zamykanych na okres 6 miesięcy z powodu „problemów instalacyjnych.” Nie było wstępne ogłoszenie i regały magazynowe zostały w pełni zaopatrzony. Mieli nawet do zniżki 50% produktów mrożonych, aby pozbyć się zapasów. Dali wszystkim pracownikom 2 miesięce odprawy. Czy to ma coś wspólnego z Jade Helm? Ponoć Wal-Mart ma umowę z DHS, aby działać jako centrum dowodzenia i logistyki dla obozów FEMA w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa narodowego.”

 

Sprawa pustych wall martów jest w centrum zainteresować amerykańskich trutherów. Są podejrzenia tuneli podziemnych pod tą siecią sklepów.

Tutaj filmik:

 

 

 

Wiadomo, że problemem w USA będzie pacyfikacja ludności posiadającej broń. I tutaj sataniści przewidzieli i przygotowali się. Rząd USA podpisał ustawę, która zezwala obcym wojskom na działanie na terytorium USA:

 

https://i1.wp.com/www.thecommonsenseshow.com/siteupload/2013/11/russian-and-american-troops-at-fort-carson1.jpg?w=442

2013 zdjęcie wojsk rosyjskich i amerykańskich w Ft. Carson, Colorado.

 

 

 

Nienawiść rządów USA i Rosji zawsze była pozorna. Oni mają jednego pana. Oczywiście tego z rogami. Obama jest tak samo jak Putin komunistą:

https://detektywprawdy.pl/2015/04/05/obama-grozny-komunista-stworzony-przez-khalida-al-mansour-georgea-sorosa/

 

 

Technologicznie sa do tego bardzo dobrze przygotowani. Oto wyrzutnia dronów:

 

 

Jaki jest efekt:

 

Zrzut ekranu z youtube.com wideo

 

Obama i dekret wszczęcia stanu wojennego:

 

http://czasy-ostateczne.pl/obama-i-dekret-wszczecia-stanu-wojennego-w-czasie-pokoju/

 

Nielegalne zakupy gotówkowe rzeczy używanych w Luizjanie

 

http://czasy-ostateczne.pl/zakupy-gotowkowe-sa-juz-nielegalne-w-tym-stanie/

 

Meksyk zrobił zakupy militarne na 1 300 000  usd

 

http://czasy-ostateczne.pl/meksyk-kupuje-uzbrojenie-na-1-300-000-usd-nie-bedac-w-stanie-wojny/

 

Około miesiąc temu słynna policja wojskowa SWAT odwiedzała domy pytając ludność …”czy są wszyscy zdrowi”…..

 

 

Nie wspomnę o słynnych juz gotowych obozach koncentracyjnych FEMA i tysiącach trumien plastykowych.

 

Kończąc wątek amerykański. Mój znajomy z netu pracujący w dużej firmie zajmującej się obrotem instrumentami inwestycyjnymi powiedział mi, że przez ostatnie tygodnie jest fala wyprzedaży obligacji amerykańskich.

 

Przechodzę na podwórko europejskie.

 

Dowódca wojsk USA w Europie ostrzegł, że NATO musi pozostać zjednoczone w obliczu realnego zagrożenia z Rosji .

Jakie ono jest, jaki jest potencjał rosyjski:

 

 

Przy czym należy wiedzieć, że potencjał wojsk państw europejskich sie zmniejszył.

Ewenementem, ale potwierdzającym proroctwa biblijne  jest także groźba konfliktu rosyjsko – izraelskiego:

https://detektywprawdy.pl/2015/04/18/izrael-moze-wyslac-bron-na-ukraine-jesli-rosja-wysle-s-300-do-iranu/

 

Popatrzcie na mój tekst z przed roku czym się skończy wojenka Polski  z Rosją:

 

https://detektywprawdy.pl/2014/03/19/dlaczego-ukraina-i-co-dalej/

Skończy się m.in odcięciem dostaw gazu. Ta wojna ma określić granicę 10 królestw czasów końca o których wielokrotnie pisałem.

 

 

W Polsce mamy wezwania rezerwistów do ćwiczeń oraz przydział kategorii wojskowych.

 

 

W tym miesiącu czołgi francuskie nas odwiedzą:

http://www.defence24.pl/news_francuskie-czolgi-jada-do-polski

“Siły zbrojne Republiki Francuskiej w dniach od 20 do 28 kwietnia przemieszczą do Polski wzmocnioną kompanię pancerną, wyposażoną w czołgi Leclerc oraz transportery VAB i VBCI.

Francuski pododdział, w sile około 300 żołnierzy będzie brać udział w ćwiczeniach w Polsce przez okres siedmiu tygodni. W komunikacie resortu obrony Francji podkreśla się, że rozmieszczenie jednostki pancernej odbywa się na zaproszenie strony polskiej, w ramach działań związanych z kryzysem na Ukrainie.”

 

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziesiec-rogow-interpretacja-apokalipsy.html

 

 

Cztery biblijne zwierzęta wychodzące z morza sa już od tego roku faktem:

 

https://detektywprawdy.pl/2014/12/27/unia-euroazjatycka-w-2015-stanie-sie-faktem/

 

To wszystko, to są przedbiegi Wielkiego Ucisku. Dochodzi jeszcze żydowski Shemitah i cztery krwawe księżyce. Ostatni we wrześniu.

 

(25) I będą znaki na słońcu i na księżycu i na gwiazdach, a na ziemi zwątpienie ludzi bezradnych wobec huku fal morskich. łk

 

Mamy jeszcze Cern i hades:

 

ap. I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła
z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.

Nie twierdzę, że Cern jest ta studnią, ale nią być może.

Jest także wielce prawdopodobne, że sataniści wykorzystają projekt Blue Beam do zwiedzenia na światową skalę. Być może będzie to obraz Marii wskazującej kto jest jej synem na Ziemi (czytaj antychrystem).

 

Według mojej skromnej oceny, wszystko się rozpocznie maksymalnie w październiku, choć optuje za wrześniem. Pochwycenie może być lada dzień

a może za kilka lat. Tak czy owak mamy czuwać.

 

 

My, chrześcijanie biblijni,  mamy świadomość, iż żyjemy w czasach ostatecznych. Sprawą dyskusyjną jest nie stulecie, ale rok tudzież dekada, kiedy to wszystko się zacznie. Nie dajmy się zwieźć żadnym nie biblijnym proroctwom. Owszem, można je rozpatrywać, ale jako plan satanistów, który wcale się nie musi spełnić. Nadrzędnym proroctwem są proroctwa Biblijne.

 

Kiedy zacznie się Biblijny Wielki Ucisk?

 mt 24

(3) A gdy siedział na górze oliwnej, przystąpili do niego uczniowie osobno, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie, i co za znak przyjścia twego i dokonania świata? (4) I odpowiadając Jezus, rzekł im: Patrzcie, aby was kto nie zwiódł. (5) Albowiem wiele ich przyjdzie pod imieniem mojem, mówiąc: Jam jest Chrystus; i wiele ich zwiodą. (6) I usłyszycie wojny i wieści o wojnach; patrzcież, abyście sobą nie trwożyli; albowiem musi to wszystko być, ale jeszcze nie tu jest koniec. (7) Albowiem powstanie naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu, i będą głody i mory i trzęsienia ziemi miejscami (8) (Ale to wszystko jest początkiem boleści. (9) Tedy was podadzą w udręczenie, i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla imienia mego. (10) A tedy wiele się ich zgorszy, a jedni drugich wydadzą, i jedni drugich nienawidzieć będą. (11) I wiele fałszywych proroków powstanie, i zwiodą wielu. (12) A iż się rozmnoży nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Ale kto wytrwa aż do końca, ten zbawion będzie. (14) I będzie kazana ta Ewangielija królestwa po wszystkim świecie, na świadectwo wszystkim narodom. A tedyć przyjdzie koniec. (15) Przetoż gdy ujrzycie obrzydliwość spustoszenia, opowiedzianą przez Danijela proroka, stojącą na miejscu świętem, (kto czyta, niechaj uważa), (16) Tedy ci, co będą w ziemi Judzkiej, niech uciekają na góry; (17) A kto na dachu, niechaj nie zstępuje, aby co wziął z domu swego; (18) A kto na roli, niech się nazad nie wraca, aby wziął szaty swe. (19) A biada brzemiennym i piersiami karmiącym w one dni! (20) Przetoż módlcie się, aby nie było uciekanie wasze w zimie, albo w sabat. (21) Albowiem naonczas będzie wielki ucisk, jaki nie był od początku świata aż dotąd, ani potem będzie.

 

Tak więc punktem kulminacyjnym rozpoczęcia Wielkiego Ucisku będzie ohyda spustoszenia opowiedziana w księdze Daniela.

 

22) Przybył i rzekł do mnie: Danielu, oto wyszedłem, aby ci dać jasne zrozumienie. (23) Gdy zacząłeś zanosić błaganie, wyszło słowo, a ja przyszedłem, aby ci je oznajmić, bo jesteś bardzo miły; uważaj więc na słowo i zrozum widzenia! (24) Siedemdziesiąt tygodni wyznaczono twojemu ludowi i twojemu miastu świętemu, aż dopełni się zbrodnia, przypieczętowany będzie grzech i zmazana wina, i przywrócona będzie wieczna sprawiedliwość, i potwierdzi się, widzenie i prorok i Najświętsze będzie namaszczone. (25) Przeto wiedz i zrozum: Odkąd objawiło się słowo o ponownej odbudowie Jeruzalemu aż do Pomazańca-Księcia jest siedem tygodni, w ciągu sześćdziesięciu dwu tygodni znowu będzie odbudowane z rynkiem i rowami miejskimi; a będą to ciężkie czasy. (26) A po sześćdziesięciu dwóch tygodniach Pomazaniec będzie zabity i nie będzie go; lud księcia, który wkroczy, zniszczy miasto i świątynię, potem nadejdzie jego koniec w powodzi i aż do końca będzie wojna i postanowione spustoszenie. (27) I zawrze ścisłe przymierze z wieloma na jeden tydzień, w połowie tygodnia zniesie ofiary krwawe i z pokarmów. A w świątyni stanie obraz obrzydliwości, który sprawi spustoszenie, dopóki nie nadejdzie wyznaczony kres spustoszenia.

 

Wielki Ucisk rozpocznie się od umowy podpisanej przez antychrysta z wieloma. Umowy na 7 lat.

 

II Tesaloniczan 2

(3) Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, (4) przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. (5) Czy nie pamiętacie, że jeszcze będąc u was, o tym wam mówiłem? (6) A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. (7) Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. (8) A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. (9) A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, (10) i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. (11) I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, (12) aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości. (13) My jednak powinniśmy dziękować Bogu zawsze za was, bracia, umiłowani przez Pana, że Bóg wybrał was od początku ku zbawieniu przez Ducha, który uświęca, i przez wiarę w prawdę. (14) Do tego też powołał was przez ewangelię, którą głosimy, abyście dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa. (15) Przeto, bracia, trwajcie niewzruszenie i trzymajcie się przekazanej nauki, której nauczyliście się czy to przez mowę, czy przez list nasz. (16) A sam Pan nasz Jezus Chrystus i Bóg, Ojciec nasz, który nas umiłował i dał pocieszenie wieczne, i dobrą nadzieję z łaski, (17) niech pocieszy serca wasze i utwierdzi was we wszelkim dobrym uczynku i w dobrym słowie.

 

Wielki Ucisk poprzedzi porwanie kościoła Boga. Poznaj wielce prawdopodobne realia pochwycenia i początek ucisku:

 

 

Jeśli zejdzie z pola Duch Święty bo o nim mowa, to wszystko się zacznie. Właściwie prawdopodobnie zacznie się porwaniem. Porwanie = usunięcie Ducha Świętego. Tak więc nadejście antychrysta poprzedzi porwanie Oblubienicy w powietrzu.

 

Pisałem już o tym, że Bóg nas ostrzega. Wiele razy cytowałem ten fragment apokalipsy: ludu mój wyjdź z niego. Poniższy fragment również umieszczałem raz albo dwa:

 

(20) Lecz mam ci za złe, że pozwalasz niewieście Izebel, która się podaje za prorokinię, i naucza, i zwodzi moje sługi, uprawiać wszeteczeństwo i spożywać rzeczy ofiarowane bałwanom. (21) I dałem jej czas, aby się upamiętała, ale nie chce się upamiętać we wszeteczeństwie swoim. (22) Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki, jeśli się nie upamiętają w uczynkach swoich. (23) A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych. (24) Wam zaś, pozostałym, którzyście w Tiatyrze, wszystkim, którzy nie macie tej nauki, którzyście nie poznali, jak mówią, szatańskich głębin, powiadam: Nie nakładam na was innego ciężaru; (25) trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę. (26) Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami, (27) i będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak skruszone naczynia gliniane; (28) taką władzę i Ja otrzymałem od Ojca mojego; dam mu też gwiazdę poranną. (29) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów.

 

 

“Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę”

Nie dajcie się zwieźć Bracia i Siostry Chrześcijanie

 

Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki

Sprawa jest poważna. Ta część apokalipsy wskazuje na kościół rzymski.

Jak wiemy obecnie jest czas łaski. Jezus zbiera swoje owieczki i czas się kończy. Jeśli jeszcze nie oddałaś życia Jezusowi to chyba jest to najwyższa pora.

 

zapewne o wielu sprawach nie napisałem z uwagi na kolosalną ilość informacji.

Updated: 20 kwietnia 2015 — 23:00

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Psalm mowi “(1) Czemuż to burzą się narody, A ludy myślą o próżnych rzeczach?

  (2) Powstają królowie ziemscy I książęta zmawiają się społem Przeciw Panu i Pomazańcowi jego:

  (3) Zerwijmy ich więzy I zrzućmy z siebie ich pęta!

  (4) Ten, który mieszka w niebie, śmieje się z nich, Pan im urąga.
  Slucham raportu z kanalu YT i mowi o tym ze krach bedzie jak w Europie? Trudo powiedziec UK Francja Niemcy podpisali umowe Z Chinami w sprawie nowego banku. Wiec cos jest inaczej jak mowia mozliwe ze graja dla USA troche powoli odchodzac od nich. Wojna im za bardzo nie lezy.Pamietajmy to sa ich plany nie Boga ufajmy i wierzmy Pan Bóg swietny Izraelski ma moc I wladze.

 2. Wielu w usa badaczy biblijnych dodaje do tego wszystkiego jeszcze haarp który moze byc użyty dla spowodowania trzesien ziemi i paniki, a że Jeremiasz 50,51 odnosi się prorocko także do usa, może też atak nuklearny – jak rozwala usa, to beda miec otwarte pole na caly świat.

 3. jej ja już tego wszystkiego nie ogarniam 🙁

  1. dont łory bi hepi
   nie trzeba wszystkiego ogarniać, wszechwiedza to cecha Pana Boga, nie człowieka.
   w temacie apokalipsy ogólnie myślę że świetne na początek są arty na gotquestion.pl
   to sprawdzony portal

 4. tak wiem kiedyś odwiedzałam gotquestion.pl i czasem jeszcze teraz tez ale osobiście nie polecałam bym jej jako pełne źródło prawdy..
  tak .. wszechwiedza to cecha Najwyższego.. my jesteśmy tylko ludźmi ale chciało by się wiedzieć i rozumieć jak najwięcej by co za tym idzie poznać naszego umiłowanego Boga Ojca jak najlepiej 🙂

 5. Zamiast siać niepokój pomyślcie. Cy przypadkiem słowa Jezusa nie mówiły o jego nadejściu niespodziewanym dla wszystkich ( jak złodziej w nocy, jak za dni Noego itp). A wielki ucisk i rzekomy Antychryst i 7 lat temu przeczą gdyż przy owych przyjście Pana nie będzie już “niespodziewane” a raczej “przewidywalne”. Wielki Ucisk w zgodzie z Biblią (a nie teoriami Futurystów) napewno nie odnosi się do do niedalekiej przyszłości, a raczej do historii i na pewą skalę czasów obecnych.
  “A gdy będą mówić pokój i bezpieczeństwo”……wtedy Pan przyjdzie.
  Nie ma to się nijak do WU i rzekomego Antychrysta.

  1. Ostatnio wszystkie wojny są o przywrócenie pokoju, a wszystkie ustawy są żeby ludzie byli bezpieczni:) Pokój i bezpieczeństwo są na ustach wszystkich polityków.

   Mi to wystarczy, gdyby do nieba brało się walizki to byłbym już spakowany. Ale zostawiając żarty, gotowość na przyjście Pana Jezusa to stan umysłu, jeśli Bóg da to będę w tym stanie trwać, nieważne czy miesiąc, rok czy 50 lat. Jeśli mnie Jezus weźmie to super, jeśli nie to przynajmniej nie zarzucę sobie, że się nie przygotowywałem na powrót Zbawiciela. Apostołowie byli pewni że Pan powróci jeszcze za ich życia, i tak trzeba żyć.

   1. Fajnie że jesteś spakowany 🙂 a cz bierzesz ze sobą “paszport” w postaci wiary Jezusa??:)

    1. Ja mam ten paszport w sercu, znaczy mam taką nadzieję bo tylko Pan Bóg może tam dogłębnie zajrzeć:)

     1. Dzieki Bogu, mam nadzieje ze nie mylisz wiary w Jezusa ( co jest oczywiste) z wiarą jaką miał Jezus, a która to wiara jest “wymagana” na granicy Nieba.

     2. Ja wierzę Boga i wyznaję, że Pan Jezus jest moim Panem i Zbawicielem. Ocenę swojej wiary zostawiam Bogu. pozdrawiam.

  2. Przecież jest napisane, że dla nas nie przyjdzie jak złodziej w nocy, i że nas ten dzień nie zaskoczy, bo się go spodziewamy i czuwamy w przeciwieństwie do reszty ludzi. Poza tym jak było za dni Noego? Noe wiedział, że będzie potop, to reszta ludzi nie wiedziała. Niektórzy na siłe próbują uśpić czujność ludzi.

   1. W połowie I wieku apostoł Paweł pisał już uciskach, doświadczeniach, których JUŻ wówczas doświadczali chrześcijanie:
    „A wy, przyjmując słowo pośród WIELKIEGO UCISKU, z radością Ducha Świętego, staliście się naśladowcami naszymi i Pana, (7) by okazać się w ten sposób wzorem dla wszystkich wierzących w Macedonii i Achai” (1 Tesaloniczan 1:6-7 BT).

    „W gorliwości nie ustawając, płomienni duchem, Panu służcie, (12) w nadziei radośni, w ucisku wielkim cierpliwi, w modlitwie wytrwali” (Rzymian 12:11).

    Tak samo pisał apostol Jan:
    „Ja, Jan, brat wasz i uczestnik w UCISKU i w Królestwie, i w cierpliwym wytrwaniu przy Jezusie, byłem na wyspie, zwanej Patmos, z powodu zwiastowania Słowa Bożego i świadczenia o Jezusie” (Objawienie 1:9).

    Chrześcijanie tamtych wieków przechodzili przez dosłownie „wielki ucisk”, kiedy musieli stawić czoła prawdziwie męczeńskiej śmierci i kiedy musieli patrzeć na cierpienia swoich najbliższych… Podobne katusze powtórzyły się w średniowieczu, kiedy diabeł posługiwał się swoim szczególnym narzędziem, jakim był i jest kościół Rzymsko-katolicki.

    Mimo iż czasy prześladowań „ogniem i mieczem”, przeminęły., a obecnie żyjemy w czasach duchowego zwiedzenia, rzekl tak ogromnego, jak nigdy wcześniej, to dziś też zdarzają się krwawe prześladowania chrześcijan za wiarę ( ISIS)

    Wielki Ucisk dotyczy też każdej osoby, która staje się sługą i naśladowcą Pana – Syna Boga Jedynego. Wówczas jego wiara, wytrwałość w Prawdzie i posłuszeństwie Panu musi zostać poddana próbom i często przykrym doświadczeniom ( choćby alienacja od środowiska rodziny katolickiej) , a które są udziałem wszystkich prawdziwych naśladowców Chrystusa, w każdym wieku i czasie, tak jak nasz Pan to zapowiedział:

    „Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat” (Jana 16:33).

    A co insynuują zwodziciele dzisiejszego świata pod dyktando futurystów z Krk. Nic innego jak:
    „Nie wierzcie, Chrystus KŁAMAŁ – nie będziecie przechodzić przez żaden ucisk, lecz zostaniecie porwani”!

    Ja nie jestem lepszy, sam też kiedyś tak myślałem błądząc w gąszczu teorii niby prawdziwie opartych na cytatachw BIblii, a tak naprawdę tylko z niej na siłe wyrwanych.

    1. Paweł pisał o nadejściu Dnia Pańskiego, a pod słowami “wielki ucisk” może po prostu kryć się duże prześladowania.

 6. Według mnie coś wielkiego zacznie się za około 18 lat ,albo będą znakować ludzi albo aniołowie zaczną trąbić .Coś wielkiego się wydarzy będzie to związane bezpośrednio z czasami sądu.

  1. za ten czas ci którzy nie uwierz w prawdę będą leżeć przez 1000 lat na ziemi gnijąc. czyli od 2015 za 18 lat 2033-1000 pozostanie im 989lat więzienia na ziemi potem wstaną umarli i wszyscy zostaną osądzeni. dziękuję i pozdrawiam za wszystkie teksty od pana admina.

 7. Pismo mówi: „Musimy przejść przez wiele ucisków, aby wejść do Królestwa Bożego” (Dzieje 14:22), a kłamcy mówią: „Nie musimy, zostaniemy porwani”. 🙂

  1. na poważny zarzut, poważna odpowiedź:

   Nie masz poznania i opierasz swój osąd o wersety wyrwane z kontekstu. Byle jaki znawca apokalipsy potrafi rozróżnić ucisk od Wielkiego Ucisku.

   Poza tym, nie odważyłbym się nazwać innego chrześcijanina kłamcą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme