Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pozew zbiorowy rodziców dzieci szczepionych EuvaxB 12001

pozewzbiorowy

“Mama zmarłej Zuzi poszukuje rodziców dzieci z powikłaniami po EuvaxB (również inne serie) do pozwu zbiorowego: „Witam, jestem mama Zuzi, która zmarła w wyniku powikłania po wycofanej w lipcu zeszłego roku szczepionce EuvaxB 12001. Poszukuję rodziców, których dzieci miały lub mają powikłania kardiologiczne, bezdechy, tachykardie po szczepionce EuvaxB. Szczególnie tych, którzy uważają że przyczyna mogła być wycofana seria 12001.
W tej chwili trwa proces dotyczący powikłań po tej szczepionce. Sama zebrałam wystarczająco dowodów aby wygrać ten proces, jednak jeżeli zgłosi się wystarczająco dużo podobnych przypadków chorych dzieci po tej serii szczepionki być może uda się ukrócić ten precedens raz na zawsze i wygrać zdrowie i spokój naszych dzieci.
Proces jest prowadzony przez doświadczonego Prawnika, który nie żeruje na krzywdzie poszkodowanych.
Nie ma znaczenia miejsce twojego zamieszkania, proces ma zasięg ogólnopolski!
Zainteresowanych proszę o kontakt: [email protected]
SZCZEGÓŁY PO KONTAKCIE MAILOWYM.
Pamiętaj, możesz wygrać pieniądze na leczenie swojego dziecka, ale przede wszystkim możesz przed sądem udowodnić szkodliwość szczepionek i wygrana zyskać spokój od napastliwego przymusu szczepień!”

Śmierć po wycofanej szczepionce Euvax B. Historia zmarłej Zuzi opowiedziana przez jej mamę od 8 minuty w Łódzkiej telewizji. http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/01082013-1830/11963097

List mamy Zuzi: “Witam, jestem matką córeczki zaszczepionej szczepionką Euvax B z wycofanej serii. W 1 tydzień po szczepieniu zaczęły się problemy, córka przestawała jeść, zaczynała wymiotować. Zgłaszałam problemy lekarce na rejonie i pielęgniarce środowiskowej, która jeszcze do mnie przychodziła po porodzie – wszyscy pracownicy służby zdrowia mówili mi, że to “niemożliwe żeby było to związane ze szczepionką”, wmawiali mi skazę białkową lub mówili, że “mleko z piersi jej nie smakuje”. Nikt nie zgłosił tego jako NOP – ja również nie, bo nie zdążyłam. W dwa tygodnie od szczepionki córka trafiła na OIOM z ciężką niewydolnością serca – nie miała siły ssać – dlatego nie jadła!
2,5 miesiąca później zmarła w oczekiwaniu na przeszczep serca, w jeden dzień po skończeniu przez nią 4 miesięcy…
W czasie tej walki o jej zdrowie wielokrotnie kardiolodzy, kardiochirurdzy i inni lekarze ogólni informowali nas, że przyczyną jej stanu może być NOP, ponieważ mieli już tak ciężkie przypadki po szczepieniach – jednak nie mogą tego udowodnić. Zuzia miała wykonane wszelkie badania wykluczające wrodzone wady serca oraz wady spowodowane zapaleniem mięśnia sercowego – wszystko wskazywało na to, że w przeciągu 2 tygodni ze zdrowego dzieciątka, które po urodzeniu miało skalę Apgar 10/10 pkt zapadła na śmiertelną chorobę serca!
Czy nie ma w Polsce sprawiedliwości, czy rzeczywiście można legalnie pod egidą prawa, w myśl obowiązkowych szczepień mordować dzieci i być bezkarnym???
BŁAGAM O POMOC W WYTYCZENIU SPRAWIEDLIWOŚCI, KTOŚ MUSI ZA TO ODPOWIADAĆ, JAK DŁUGO POLSKIE DZIECI BĘDĄ POLIGONEM DOŚWIADCZALNYM KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH!!!!”

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/14519912/pozew-ws-szczepien Gośćmi Pytania naśniadanie byli przedstawicielka STOP NOP i mama Zuzi.

 

 

Tutaj więcej o szczepionkach powodujących zagrożenie życia: http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/zdrowie-dziecka/dlaczego-szczepionki-euvax-b-i-tripacel-zostaly-wycofane_41787.html

Updated: 8 grudnia 2014 — 16:55

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Mój drugi syn był zaszczepiony EuvaxB, w tym czasie kiedy wystąpiła wadliwa seria. Obecnie skończył 2 i pół roku i rozwija się prawidłowo. Odnośnie szczepień na grypę- mój mąż spędził rok czasu w szpitalach, w sanatoriach i na rehabilitacjach po tym jak został zaszczepiony(wystąpiły powikłania).. Sparaliżowało go od pasa w dół. Wrócił do zdrowia, ale silne leki (sterydy) zostawiły ślad w organizmie..

  2. Nie tylko te szczepionki powodują skutki uboczne moja córka ma padaczke, bardzo długo nie chodziła po INFANRIX

  3. Mój syn, szczepiony tą serią dwukrotnie ma diagnozę autyzm dziecięcy. We włosie stwierdzoną podwójnie przekroczoną dopuszczalną dawkę aluminium, lekarz rodzinny nie chce słyszeć o związku ze szczepionką i zgłoszeniu powikłań. Czy ktoś może mnie poinformować gdzie i jak to zgłosić?
    Dziękuję z góry
    Magda Z.

  4. Mój syn am autyzm, gdzie to zgłosić? dwukrotnie szczepiony tą serią

  5. Proszę o informację gzie zgłaszać powikłania, jeżeli lekarz rodzinny nie chce o nich słyszeć.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: