Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izrael zamyka wzgórze świątynne dla Żydów i Muzułmanów

“Izrael postanowił środę zakazać dostępu do Wzgórza Świątynnego czwartek zarówno muzułmańskich i żydowskich wiernych i zwiedzających do odwołania, w następstwie strzelaniny w czasie której ucierpiał w Jerozolimie rabin Jehudy Glick , Izraelski działacz prawicowy.

Premier Benjamin Netanjahu wezwał do zwiększenia obecności policji w Jerozolimie, jak też aby siły bezpieczeństwa były w stanie wysokiej gotowości w całym kraju.

 

Glick został postrzelony trzy razy na zewnątrz Centrum Begina w Jerozolimie po konferencji na temat obecności Żydów na Wzgórzu Świątynnym. Policja nadal poszukuje niezidentyfikowanego napastnika, który miał na sobie kask i mówi się, że uciekł z miejsca zbrodni na motocyklu.”

www.timesofisrael.com%2Fisrael-closes-temple-mount-to-arabs-jews-following-jerusalem-shooting%2F%23ixzz3HaQKE0YT

 

izraelipolicja

Updated: 2 listopada 2014 — 21:11

2 komentarze

Add a Comment
  1. Warto wspomnieć Piotrze, że ten postrzelony człowiek Yehuda Glick, jest bardzo zaangażowanym przedstawicielem aktywistą stowarzyszenia Wzgórza Świątynnego, które jak wiemy ma na celu odbudowę III świątyni. To człowiek niezwykle wyjątkowy i dżihadyści dobrze o tym wiedzieli. Człowiek ten leży teraz w szpitalu i walczy o życie.

    1. ok dzięki, że mnie wyręczyłaś, mój angielski nie pozwala mi na dokładne tłumaczenia…Trochę translatora, trochę w pamięci z kursu 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: