Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Porwanie – Złodziej w nocy. Film

Świetny, najstarszy film o pochwyceniu. To co go wyróżnia od innych filmów tego typu to ukazanie realnego znaku bestii, prześladowania odmawiających jego przyjęcia.

 

 

Ja ze swej strony zauważyłem jedną rzecz: ludzie pozostawieni na czas Ucisku uświadomią sobie, że wszelka władza na ziemi współpracowała od dawna z  szatanem.

Jest o żalu pozostawionych, o tym, że ignorowali prawdę, Jezusa. Jest mowa o ludziach uażających się za wierzących ponieważ ..”chodzili do kościoła”.

 

Po ty, filmie jestem przekonnay, że wszelkie viatolle są nie po to by płacić za drogi, ale by inwigilować na czas Wielkiego Ucisku.

Swoją drogą ciekawy czy takie viatolle są w Rumuni.

 

Interesujące są również niektóre dialogi jak do nowonarodzonej chrześcijanki:

“niebawem napotkasz na trudności, szatan nie jest zadowolony że poszłaś w stronę Jezusa, powie Ci że jesteś słabą chrześcijanką, będzie Cię gnębił, ale Jezus dał Ci moc, On równiez dał Ci moc niebiańską aby pokonać szatana”.

 

Utworzono także IMPERIUM. Na dzień dzisiejszy będzie to ONZ.

Updated: 22 września 2014 — 15:10

1 Comment

Add a Comment
  1. Mieszkam w Oslo i tutaj bramki na rogatkach miasta są wszechobecne.Dopiero teraz dotarło do mnie po co i dlaczego.Druga sprawa„niebawem napotkasz na trudności, szatan nie jest zadowolony że poszłaś w stronę Jezusa, powie Ci że jesteś słabą chrześcijanką, będzie Cię gnębił, ale Jezus dał Ci moc, On równiez dał Ci moc niebiańską aby pokonać szatana”…mam jakieś niefajne podszepty dokładnie jak wspomniane wyżej a po wczorajszych newsach na forum byłam duchowo rozwalona ( mam na myśli rzeczy, które miałyby zdarzyć się w usa). Czasami myślę ,że jestem jeszcze słaba, ale pozostaje mi prosić naszego Pana, abym stała murem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: