Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katolicka siatka masowych grobowców – 350 800 dzieci znalezionych w iralndii, hiszpanii i Kanadzie

Poniższa część przetłumaczona hasłowo przez Mateusza. Dzięki.

 

– znaleziono 32 masowe groby w Kanadzie, większość z nich na terenach szkół prowadzonych przez zakonnice.

 

– do listopada 2013 ponad odnotowano 10 milionow spraw wykorzystania seksualnych dzieci przez katolickich ksiezy


Franciszek jest oskarzony o handel 300 000 dziecmi poprzez ośrodki katolickie podczas wojny argentynskiej
handel w samej argentynie

 

Ta częśc poniżej przetłumaczona dzięki Monice. Dzięki Wielkie.

 

 

 „Znalezione blisko 800 wychudzonych dzieciecych ciał w szambie przy irlandzkim zakonie jest kolejnym 34-ą tego typu zbrodnią połączoną z Kościołem Katolickim. Papież Franciszek był ścigany przez Międzynarodowy Trybunału Sprawiedliwości Prawa Powszechnego (ICLCJ) w Brukseli a podstawie oskarżeń go o handel 300.000 dziećmi więźnii politycznych organizowany przez Watykańskie katolickie organizacje charytatywne podczas j brudnej wojny w Argentynie. Według zeznań świadków w ubiegłym tygodniu jeszcze niektóre z tych sierot trafiły do masowego grobu w Hiszpanii. W zeszłym roku ICLCJ (Międzynarodowy Trybunału Sprawiedliwości Prawa Powszechnego) zaniepokoił się 50,000 zaginionych rodzimych kanadyjskich dzieci. Odnaleziono 32 masowe groby dziecięce do tej pory w Kanadzie, w większości na terenie szkół prowadzonych prze katolickie organizacje. Niestety ponad 350,800 ciał dzieci odnalezionych w pobliżu katolickich ośrodków w trzech krajach to liczba znikoma w porównaniu do liczby ofiar nadużyć seksualnych prez katolickich księży na całym świecie. Począwszy od listopada 2013 udokumentowano ponad dziesięć milionów tych przestępstw, jednakże te 10,077,574 przypadkó stanowią zaledwie ułamek wszystkich naduzyć seksualnych rzeczywiście popełnionych przez księzy i zakonnice katolickie.
Szacuje się, ze tylko ok. 10% ofiar powiedziało głośno o wykorzystaniu seksualnym i tylko ok. 10% trafiło na salę rozpraw sądowych. Zaoferowano amnestię dla Amnestia została obwołana dla obywateli lub pracowników z Watykanu lub Korony Anglii, którzy gotowi są dać pod przysięgą zeznania lub dostarczyć dowodów, które udowodnia i przyczynią się do ścigania przedstawicieli Watykańskich i rządowych urzędników, biorących udził i odpowiedzialnych za te zbrodnie. Za dostarczenie dowodów do sądu ICLCJ zostały przewidziane nagrody do 10.000 euro, czyli około 13.660 dolarów. Irlandzki masowy grób dzieci w wieku od dwóch dni do dziewięiu lat znajdował się w nieistniejącym już katolickim domu dla samotnych matek. Według przeprowadzonych oględzin i badań przyczyn zgonu, odnotowano nastepujące: maluchy były kruche, z nadętym od głodu brzuchem lub wychudzone, zmarłe ok. 1961 r. z powodu niedożywienia i chorób zakaźnych, takich jak odra i gruźlica. Dzieci z rodzimych kanadyjskich szkół katolickich zostały zamordowane zamordowane lub zmarły z powodu niedożywienia, eksperymentów przeprowadzanych na nich, przez tortury, z powodu infekcji ospy lub jako naoczny świadek Irene Favel zeznała w filmie: zostały wrzucono do pieca. Favel zeznala, że w 1944 roku była świadkiem spalania noworodka przez księdza katolickiego w Szkole dla Indian „Muscowegan Indian School”, w Saskatchewan w Kanadzie. Tortury tego dziecka zostały udokumentowane przez sąd Kevina Annett w „Już dłużej nie ukrywane’ za darmo tutaj (na teh stronie). Ośrodek Sióstr „Bon Secours Sisters” (z franc. Siostry Dobrej Pomocy) zarządzał i zajmował się dostarczaniem dzieci z Domu Matki i Dziecka o nazwie St Mary w Tuam na północ od miasta Galway.
Katolicki Dom” miał złą reputację przez odsetek umierających tam dzieci w tempie cztery razy większym niż w pozostałej części Irlandii. Samotne matki były karane jako „zadośćuczynienie za ich grzechy” przez zmuszanie ich do porzucenia swoich dzieci i pracy od dwóch lub trzech lat, bez wynagrodzenia. Film „Tajemnica Filomeny” z 2013 r. to wielokrotnie nagradzany dramat, przedstawia los 2200 noworodków ocalałych z domów katolickich w Irlandii. Dzieci zostały przymusowo adoptowane lub oddane do przymusowej pracy, głównie w Stanach Zjednoczonych. Katoliccy urzędnicy konsekwentnie zaprzeczali jakoby otrzymali jakąkolwiek korzyść majątkową z tych tak zwanych „adopcji” i podkreślali, że dokumenty weryfikacyjne zostały utracone w pożarze.
Watykan, Brytyjska Monarchia oraz rząd Kanady odmówiły zgody na przeszukanie grobów z 32 miejsc w Kanadzie, gdzie uważano, że są masowe groby z rodowitymi kanadyjskymi dziećmi. Zanim zabroniono profesjonalnym archeologom kopać w tych miejscach, szczątki dziecięcych ciał odkryto na wielkich obszarach w w Brantford Ontario i w mieście Port Albierni w Kolumbii Brytyjskiej. Zostało odnotowane, że Kościół Katolicki miał długotrwałą niechęć do przekazania wewnętrznych zapisów o katolickich organizacjach charytatywnych ze strachu, że dalsze okropności moga wyjść na światło dzienne.
Tak było w przypadku Azyli Sióstr Magdalenek, (http://pl.wikipedia.org/wiki/Azyle_si%C3%B3str_magdalenek „instytucja dla kobiet w Wielkiej Brytanii i Irlandii, prowadzona przez różne zakony Kościoła katolickiego. W większości azylów od mieszkanek wymagano ciężkiej, fizycznej pracy, m.in. w pralniach, dlatego w Irlandii azyle były potocznie nazywane „pralniami magdalenek” (ang. Magdalene Laundries). W ciągu 150-letniej historii istnienia azylów instytucja przyjęła około 30 000 kobiet, często wbrew ich woli. Ostatni azyl zamknięto 25 września 1996 r. w Irlandii.
W 2013 r. Międzynarodowy Trybunału Sprawiedliwości Prawa Powszechnego (ICLCJ) uznał królową Elżbietę i księcia Filipa winnym porwania w dniu 10 października 1964 dziesięciu rodzimych dzieci z katolickiej szkoły w Kamloops j w British Columbia w Kanadzie
Brytyjski żołnierz jamajskiego pochodzenia Vivian Cunningham, prześladowany, zinstytucjonalizowany, na siłę przetrzymywany w szpitalu przez okres 6u mcy na oddziale Zdrowia Psychicznego za zgłoszenie do kapitana Murrell istnienia nakazu aresztowania wobec Elizabeth Windsor i mówiacy o jej legalnym skazaniu za zbrodnie przeciwko ludzkości. Pozostawał on pod wpływem narkotyków podawanych mu bez jego zgody w Szpitalu św Jerzego w Stafford w Anglii (telefon: 44 01785 257888). Brytyjski obywatel David Compan i jego żona zostali zaczepieni, odurzeni a nastepnie aresztowani i uwięzieni bez żadnego orzekania lekarskiego w London Park Royal Centrum Zdrowia Psychicznego. Stało się to tuż potym jak zostali publicznie powiazani z działalnością sądu ITCCS i żądaniem ukarania Królowej Elżbiety za zbrodnie przeciwko ludzkosci. Publikował te informacje na kościołach katolickich w Londynie. Ich aresztowanie jest nagrane na wideo tutaj, W 2013 r. Międzynarodowy Trybunału Sprawiedliwości Prawa Powszechnego (ICLCJ) uznał królową Elżbietę i księcia Filipa winnym porwania w dniu 10 października 1964 dziesięciu rodzimych dzieci z katolickiej szkoły w Kamloops j w British Columbia w Kanadzie.
Kościół rzymsko-katolicki systematycznie chroni kapłanów – drapieżników, przyzwalając na wykorzystywanie „dziesiątek tysięcy” dzieci, ONZ zakomunikowało bezpośrednio po objęciu przez Franciszka urzędu papieża. W maju ONZ- Komitet Przeciwko Torturom dał Watykanowi rok na wykazanie ich zobowiązań do zaleceń zawartych w ich najnowszym raporcie odnośnie przestępstw wobec dzieci przez Kościół Katolicki. Spodziewano się, że sprawa sądowa ICLCJ w Brukseli osadzania papieża Franciszka i globalnych elit za zbrodnie przeciwko ludzkości przedłuzy się o ponad rok. W zeszłym roku sąd ICLCJ uznał 40 przedstawicieli Elit Świata winnymi i zakończył się bezprecedensową rezygnacja byłego papieża Ratzingera.
ICLCJ ma ponad 450 oficerów Peace Common Law w 13 krajach, z 51 lokalnymi grupami dyplomowych działaczy. Lokalne fundusze były dostępne przez ITCCS org na korzyść wspólnych działań, dla zainteresowanych.. Aby skontaktować się z funkcjonariuszami Sądu lub Kevinem Annett można wysłąć e-mail lub zadzwonić: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], 250-591-4573 (Kanada), 386-323- 5774 (USA).”

 

 

 

 

Więcej w oryginale. Jak ktoś chce to mozę mi pomóc i przetłumaczyć najważniejsze wątki:

 

http://truthcdm.com/catholic-mass-grave-sites-of-350800-missing-children-found-in-ireland-spain-canada/

Updated: 21 sierpnia 2014 — 14:37

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: