Mój pseudonim blogera to Piotr Zorrowski. Blog prowadzę od 2012 roku.

Mam 46 lat i od nastolatka nurtowały mnie kwestie wiary jak i wszelkie polityczno-społeczne tematy. W życiu zawodowym prowadziłem portale internetowe. Zajmowałem się dziennikarstwem. Około 15 lat temu wydawałem małą gazetkę regionalną opisującą problemy jednej z podkieleckich gmin .

Zawsze gdzieś poszukiwałem prawdy, pomimo błądzenia w gąszczu informacji i zwiedzenia tego świata, ale ostatecznie prawdę znalazłem w Biblii i w kontekście Pisma pisuję teksty na blogu.

 

Blog ma charakter uświadamiający biblijnie a podtytuł “Chrześcijanie bez Religii”, oznacza to, że osoby skupione wokół bloga bardziej przestrzegając zasad biblijnych, aniżeli doktryn religijnych. Samo slowo mkościół jest stosunkowo mlode. opisałem etymologię “kościoła” tutaj:

 

Czym jest Kościół? Prawdziwe znaczenie.

W myśl znaczenia eklezji Jezusa wszyscy pełniący wolę Ojca są mi braćmi i siostrami:

 

Podjąłem decyzję: wchodzę w ekumenię.

 

Staram się tropić prawdę w kontekście Słowa Bożego.

“Tylko prawda nas wyzwoli”.

 

Tą prawdą jest Jezus.

Przez ostatnie dwa tysiące lat żyliśmy w kłamstwie. Wiele dobrych osób wierzyło w coś, co  kłamcy podali nam na tacy. Innej alternatywy nie było. Dziś, póki jest jeszcze względnie wolny internet, korzystajmy z tego, bo jak zapowiadał Bóg:

MT 10.26  “Przeto nie bójcie się ich: albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano”.

 

W związku z tym, że Ziemia obecnie nie jest Królestwem Boga, ale jego przeciwnika,  pisuję o wszelkich sprawach dotyczących życia na Ziemi:  Watykanie, kościele Rzymskim, o odstępczych religiach, zagrożeniu duchowym, syjonizmie, Illuminati, ekumeni itp.

Nie jest to blog stricte religijny i dotyczący tylko lub  wyłącznie o Biblii. Jest to blog, który pomaga zrozumieć wiele aspektów naszego życia: odżywiania, leczenia, finansów, polityki. Wszystko to na co ma wpływ książę tego świata.

Mój stosunek do religii:
Do roku 2012 byłem teoretycznie katolikiem lub katolikiem teoretycznym 🙂

Nie chcąc być obłudny, ze względu na mój stosunek do kościoła rzymskiego dokonałem apostazji. Wtedy dopiero moja wiara nabrała sensu.
Nie jestem i nie będę już w żadnej religii. Większość religii jest wypaczona i kontrolowana przez szatana (Mormoni, ŚJ..). Kościół rzymski jest  siedliskiem demonów i czarów, a jego owoce są widoczne i niepodważalne. W niektórych odłamach protestantyzmu  pastorzy udzielają już ślubów homoseksualistom. Świadkowie Jehowy nie mogą się modlić do Jezusa Chrystusa.

Nie oznacza to, że wszystkie zbory są satanistyczne, a wierni czczą szatana. To oznacza, że im wyżej w hierarchii i im większa jest denominacja, tym większe prawdopodobieństwo poddania się religii Watykanowi.

 

 

Co do zborów protestanckich, tutaj również należy być ostrożnym w ocenie, ponieważ każdy zbór jest inny i przez inną osobę zarządzany. Zawsze należy patrzeć na owoce pastora i starszych.
Niektórzy nazywają taką wiarę w Boga jaką ja i czytelnicy prezentują, pierwotnym chrześcijaństwem, czy tez Chrześcijanami Biblijnymi na wzór apostołów i pierwszych chrześcijan. Sam siebie określam jako naśladowcę Jezusa Chrystusa. Staram się czynić to, co nakazywał nasz Ojciec Niebieski i Jezus Chrystus.

To co jest dla mnie ważne to: Biblia, Jezus Chrystus, modlitwa i czyny. Samo czytanie Biblii nic nie daje, tak jak nic nie daje sama wiara w Jezusa. Jezus Chrystus mówił:

“Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego”.

 

Co do czynów, to  dobrze nam to przedstawia przypowieść o siewcy.

Czekam na przyjście Jezusa Chrystusa, bo tylko on może uratować ludzi “dobrej woli”. Nie wiem czy będzie to za naszych czasów, ale wystarczy mi wiara, że kiedyś będzie ten lepszy świat bez lichwy, szatana, wyzysku, zazdrości, mściwości, kłótni i wojen i chorób.

 

 

_________________________

Witryny czasem piszące prawdę, ale dla swych celów.

 

w przygotowaniu

 

——————————————————————–

Zasady na blogu:

Komentarze mające charakter zaczepny, personalny, prześmiewczy nie będę publikował, a autora będę blokował. Nie mam czasu na spory. Od tego są fora.

Jeśli uważasz ten blog za nieciekawy lub  negujesz autora, to proszę Cię bądź uczciwy wobec siebie i nie czytaj tego czego nie lubisz!!!
Blog jest popularny  w związku z publikowaną w nim prawdą. Jeśli uważasz, że piszę nieprawdę, to proszę Cię napisz do mnie mail wykazując mi tę nieprawdę w oparciu o Słowo Boże.
Staram się pisać językiem prostym, gdyż Jezus Chrystus takim mówił do ludzi. Wszelkie zawiłości i intelektualny bełkot “pachną” szatanem.

Nie podając prawdziwego emaila w komentarzu nie będę w stanie ustosunkowac sie do powodu nie opublikowania komentarza.

 

__________________________________

W jaki sposób blog funkcjonuje.

 

Blog istnieje od 2012 roku i do października 2015 prowadziłem go nie otrzymując żadnych gratyfikacji. Niestety właśnie w październiku zostałem oszukany w majestacie prawa, przez wspólnika (miałem firmę) i tym samym pozbawiony dochodów.

Więcej tutaj:

Podaję rachunek do darowizn.

——————————————————————-

 

Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie wiary, pisz na mail:

 

admin @ detektywprawdy .pl

Bez spacji

postaram się w miarę pilnie odpowiedzieć.

 

 

Piotr Zorrowski