Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONZ ma zamiar wprowadzić globalny zakaz wszelkiej krytyki islamu.

Narody należące do Organizacji Współpracy Islamskiej (OIC) i inne rządy przestrzegające prawa szariatu na całym świecie zwiększają swoją nową kampanię z Organizacją Narodów Zjednoczonych, aby zakazać wszelkich wypowiedzi, które muzułmanie uważają za obraźliwe.

 

 

 

„Narody islamskie od dawna poszukiwały determinacji Organizacji Narodów Zjednoczonych, aby wszelka krytyka islamu lub muzułmanów była nazywana „ islamofobią ” i zakazana na całym świecie” – donosi WND , zauważając, że z 57 członkami OIC reprezentuje największy blok wyborczy w ONZ”.

 

 

 

Po tym, jak Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres przedstawił nową „Strategię i plan działania ONZ”, aby walczyć z tak zwaną „mową nienawiści” na specjalnym posiedzeniu w upakowanej izbie gospodarczej i społecznej (ECOSOC), ambasador Pakistanu Maleeha Lodhi zachęcił do większego wsparcia aby uciszyć wszelki sprzeciw wobec islamu i jego zwolenników – w tym  przemówienia  potępiające islam przez biblijne  podżeganie terrorystów do prowadzenia dżihadu (świętej wojny) na “niewiernych”.

 

 

„„Nieuniknioną konsekwencją jest rozpalanie płomieni bigoterii, nietolerancji, anty-muzułmańskiej nienawiści i ksenofobii” – oświadczył Lodhi przed ambasadorami, wyższymi dyplomatami i wysokimi rangą urzędnikami ONZi”.

 

Posunięcie ONZ uważam za kolejny krok do wyeliminowania wartości chrześcijańskich. Spójrzmy na Niemcy. Tam króluje ateizm z LGBT i właśnie islamem. W Niemczech chrześcijan biblijnych ze świecą szukać.

Rozkład musi być z kilku stron.

 

Przypominam mój wierszyk po rzekomej śmierci Adamowicza:

 

Jeśli chcesz by Twój plan się ziścił,

wmów ludziom mówiącym prawdę, że to jest mowa nienawiści….

 

 

 

Updated: 2 lipca 2019 — 18:56

2 komentarze

Add a Comment
  1. Wielki ucisk tuz tuz i chyba juz wiadomo z jaka religia w roli głównej 😉 Stach pomyslec co teraz wyprawiają islamisci,co dopiero jak dodamy do tego manipulacje nimi…

    1. Otóż właśnie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: