Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Athor – bogini miłości.

Athor (czytamy Ator) lub wymiennie Hathor jest mitologiczną boginią miłości utożsamianą z… Wenus i Afrodytą, a wiecie kogo reprezentuje tak naprawdę Wenus…

 

Hathor uwielbiała libacje.

 

 

 

W serialu Siedem życzeń” , który pamiętają starsi wiekiem czytelnicy, kot wypowiada egipskie zaklęcie “hator, hator, hator”.

 

 

 

Już wtedy w polskich filmach dla młodzieży przemycano wątki okultystyczne.

 

Ator była matką boga Horusa , chociaż niektóre źródła sugerują, że było święte małżeństwo z Horusem w ramach dorocznego festiwalu w Luksorze . Razem pomścili śmierć ojca Horusa, boga Ozyrysa . Jest również uważana za wcielenie księżyca.

Jako bogini płodności miała szczególny związek z królewskimi narodzinami i była symbolicznie postrzegana jako matka każdego faraona, która była czasami przedstawiany jako mleko do picia od bogini Athor, potwierdzając jej boskie prawo do rządzenia Egiptem.

 

Była reprezentowana przez dysk słoneczny i rogi krowy, a jego atrybutem był system, który służył do odsuwania złośliwych wpływów. Athor była reprezentowana w różnych formach, od postaci ludzkiej, od krowy, jako bogini płodności z Leonony, kiedy reprezentował Sekhmet , węża, a nawet drzewa Jawor . [2]

Istnieją teorie, które bronią tego, że cielę złota wspomniane w Biblii może być obrazem kultu dla Athora (2 Moj. 32: 4-6).

https://ca.wikipedia.org/wiki/Athor

 

 W niektórych legendach wymienia się ją jako siedem krów Athoru (siedem życzeń się kłania.), które pojawiają się w Rytuale lub Księdze Umarłych. Krowy te, takie jak Moiros lub losy mitologii greckiej, pojawiły się przy narodzinach legendarnych osób i przewidziały przebieg i wydarzenia ich życia.

 

Dlaczego o tym napisałem?

Ponieważ patrzycie a nie widzicie. Proszę Was nie podsyłajcie mi materiałów od człowieka, który jest katolikiem, a więc buduje ten system i posiada taki właśnie login internetowy. Być może o przypadkowej zbieżności, ale ktoś kto jest pod wpływem katolicyzmu, nigdy Was nie zaprowadzi do całkowitej prawdy, a będzie tylko bazował na szczątkach prawdy, aby wzbudzić strach wśród widzów i ostatecznie nie przyprowadzi do Jezusa Chrystusa Króla Królów.

 

Pragnę także zwrócić uwagę na grę okultystów filmie Rademenes:

 

“W szóstym odcinku okazuje się, że kot tak naprawdę był człowiekiem urodzonym w starożytnym Egipcie, który za wyjawienie starożytnym Egipcjanom teorii ruchu Ziemi wokół Słońca oraz efektu zaćmienia słońca i księżyca został skazany na karę „odradzania się w postaci kota przez tysiąclecia”. W ostatnim odcinku chłopiec decyduje się oddać życzenie kotu, który przemienia się z powrotem w człowieka (marokańskiego współpracownika ojca) o imieniu Senemedar (imię Rademenes pisane od końca).”

 

Popatrzcie, kot Egipcjanin wzywa boginię Athor. Po drugie, jego prawdziwe imię pisane jest od końca. Oni się tak bawią. Senemedar – Rademenes – kapłan egipski…

 

To katolicyzm i wszyscy katoliccy liderzy budują ten system.

 

 

Updated: 26 czerwca 2019 — 12:18

2 komentarze

Add a Comment
  1. Wszyscy jesteśmy chrześcijanami – katolicy, protestaci, prawosławni, chrześcijanie biblijni. Nie rozumiem skąd u ciebie tyle nienawiści i hejtu tylko wobec katolików.

    1. Ja nie zywie nienawiści do katolików.
      Nie lubię katolicyzmu gdyż kradnie ludziom zbawienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: