Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Korwin w formie: “Wolę pedofila od lekcji wychowania seksualnego”.

 

Pozornie wygląda to na pychę wiedzy, szczycenie się logiką. Problem polega na tym, że ten mistrz brydża, matematyk i polityk czyni on zawsze przed wyborami. Palnie a to coś o kobietach, a to o niepełnosprawnych a to o pedofilach.

 

Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego. Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać – mówił w Radiu Gdańsk kandydat do PE i były europoseł Janusz Korwin-Mikke.

 

https://www.rp.pl/Polityka/190519749-Korwin-Mikke-Wole-pedofila-od-lekcji-wychowania-seksualnego.html?fbclid=IwAR2kgQydHSgq_EkY8GtUeyUrcYF7pmGg1oFBh6_NQlmPtF2ta66t1N2CBWg

 

 

Czy jestem zaskoczony wypowiedzią Korwina? Absolutnie nie.

Kilku osobom mówiłem, a i być może na blogu, że przed wyborami coś znowu wystrzeli, wypali. No i stało się.

Korwin jest zawodowym nie utopistą, a mordercą. On morduje wszelkie ruchy wolnościowe. Taki wentyl bezpieczeństwa, który topi ludzi szczerze oddanych idei wolności. Robi to niesłychanie skutecznie. Jest w tym bardzo dobry.

 

 

 

Rok 2014, wybory samorządowe maja się odbyć 16 listopada. Korwin Mikke powiada w listopadzie:

 

“”Kandydat na posła Janusz Korwin-Mikke, koalicjant Romana Giertycha, ogłosił, że w klasach integracyjnych dziecizdrowe przejmują schorzenia od chorych. Potem powiedział niepełnosprawnej dziewczynce, że nie puściłby swojeg odziecka do klasy z dziećmi niepełnosprawnymi. “

 

Wierzę w szczerość i oddanie ideom wolnościowym większości tych jakby nie było młodych ludzi. Ale nie wierzę w intencje pana Ozjasza Goldberga (ponoć to prawdziwe nazwisko).

 

Moje cenne spostrzeżenie. Jeśli on robi to celowo, to oznacza, że tym bardziej należy glosować na tę partię.

 

Pomyśleć, że do wyborów mamy jeszcze prawie dwa tygodnie. Może otoczenie pana Korwina powinno go gdzieś wysłać na wczasy. Byle daleko. Na przykład do Ameryki Południowej, bo na biegun nie ma chyba lotów.

 

 

Updated: 15 maja 2019 — 08:30

1 Comment

Add a Comment
  1. może takie gadanie ma czemuś służyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: