Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Filmowcy bardziej wierzą biblii niż katolicy i ateiści, czyli GODZILLA II: KRÓL POTWORÓW.

W trailerze dowiadujemy się o kilku kwestiach:

 

 1. Tytanach.
 2. Smoku
 3. Apokalipsie

 

 

W ok 44 sekundzie widzimy scenę jak na Hollywood bardzo znaczącą:

 

 

Smok, wąż starodwany zionie ogniem w kierunku krzyża. Ale ilu widzów zastanowi się nad tą sceną

 

(9) I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie
(Apokalipsa (Objawienie) 12:9,”

 

W wielu filmach dla dzieci smoki odkazywały się takimi przyjaznymi postaciami.

W 0;08 narrator  mówi “jesteśmy świadkami powrotu tytanów…

A na końcu w apokaliptycznej wersji napis – “Król potworów”.

Oni cały czas na różne sposoby przygotowują ludzi na apokalipsę. Szkoda, że ludzie nie przygotowują się przez biblię, ponieważ HolyVodoo przygotowanie jest wstępem do zwiedzenia. Kiedy Bóg będzie zrzucał plagi oni powiedzą, że to kosmici, tytani, ufo, itd. Po to są takie filmy jak Independent day.

 

 

Updated: 14 maja 2019 — 18:23

22 komentarze

Add a Comment
 1. Przepraszam, że nie na temat, ale muszę się pożalić. Ciągle trafiam na nieuczciwych pracodawców, a jak chodzę do sklepów zrobić zakupy to kasjerki mnie często oszukują na pieniądze, nabijają na kasie więcej niż powinny. Nawet się z nimi nie kłócę bo nie mam siły. Nieraz mi obcy ludzie na ulicy przykrość sprawiali (szczególnie te młode, zbuntowane nastolatki). Obserwuję ludzi i jest mi tak przykro, że czasami nie chce mi się żyć na tym świecie. 🙁

  1. masz taki period Patchouli.
   Ale walcz o swoje z godnością przy kasie. Kulturalnie, z uprzejmością.
   Nie znam Twojego życia. Dlaczego trafiasz na takie osoby.

   Wiem też, że osoby ktore zaczynają szukac Boga są prowokowane przez demony innych. Chcesz być spokojny i prowadzić dobre życie, ale ktos zajedzie Ci drogę, ktoś podloży pod nogi klody.

   Inna kwestią jest nasza cielesność. Grzech daje furtkę dla demonów.

   Jeszcze czyms innym dojrzałość itd.. wszystko jest względne..

  2. Jak to mówią stoicy – PRZESZKODA LUB WYZWANIE. Każda sytuacja jest szansą na to, by okazać miłość do bliźniego i przybliżyć go do Boga. Opracuj strategię, działanie, by wiedzieć jak reagować – z doświadczenia wiem, że najlepszą jest zaskoczenie – zatem gdy ktoś Cię “kosi” na kilka złotówek powiedz mu wprost: “cieszę się, że mogę zapłacić więcej niż kto inny, albowiem wiem, że te pieniądze spowodują u kogoś radość” – coś w myśl zasady “cieszę się, że jestem powodem uśmiechu na twej twarzy, jest bardzo piękny, wszak śmiech to zdrowie” – gdy ktoś się z ciebie śmieje, czy wręcz szydzi, wyśmiewa, gdy popełnisz jakąś gafę lub z jakiegoś innego powodu.

  3. Mądrość Syracha roz 2
   1 Synu, jeżeli masz zamiar służyć Panu,
   przygotuj swą duszę na doświadczenie!
   2 Zachowaj spokój serca i bądź cierpliwy,
   a nie trać równowagi w czasie utrapienia!
   3 Przylgnij do Niego, a nie odstępuj,
   abyś był wywyższony w twoim dniu ostatnim.
   4 Przyjmij wszystko, co przyjdzie na ciebie,
   a w zmiennych losach utrapienia bądź wytrzymały!
   5 Bo w ogniu doświadcza się złoto,
   a ludzi miłych Bogu – w piecu utrapienia1.
   6 Bądź Mu wierny, a On zajmie się tobą,
   prostuj swe drogi i Jemu zaufaj!
   7 Którzy boicie się Pana, oczekujcie Jego zmiłowania,
   nie zbaczajcie z drogi, abyście nie upadli.
   8 Którzy boicie się Pana, zawierzcie Mu,
   a nie przepadnie wasza zapłata.
   9 Którzy boicie się Pana, spodziewajcie się dobra,
   wiecznego wesela i zmiłowania!
   10 Popatrzcie na dawne pokolenia i zobaczcie:
   któż zaufał Panu, a został zawstydzony?
   Albo któż trwał w bojaźni Pańskiej i był opuszczony?
   Albo któż wzywał Go, a On nim wzgardził?
   11 Dlatego że Pan jest litościwy i miłosierny,
   odpuszcza grzechy i zbawia w czasie utrapienia.
   12 Biada sercom tchórzliwym, rękom opuszczonym
   i grzesznikowi chodzącemu dwiema ścieżkami.
   13 Biada sercu zniechęconemu: ponieważ nie ma ufności,
   nie dozna opieki.
   14 Biada wam, którzy straciliście cierpliwość:
   cóż uczynicie, kiedy Pan nawiedzi?
   15 Którzy się Pana boją, będą posłuszni Jego słowom,
   a miłujący Go pójdą Jego drogami.
   16 Którzy się Pana boją, będą szukać Jego upodobania,
   a miłujący Go w Prawie znajdą nasycenie.
   17 Którzy się Pana boją, przygotują swe serca,
   a przed obliczem Jego uniżą swe dusze.
   18 Wpadnijmy raczej w ręce Pana
   niż w ręce ludzi:
   jaka jest bowiem Jego wielkość,
   takie też i miłosierdzie.

   1. Uwielbiam te wersety, które tu przytoczyłeś Piotrze. Wielokrotnie podnosiły mnie na duchu w bardzo trudnych sytuacjach. Jednakże zauważ proszę, iż podane przeze mnie przykłady odpowiedzi w powyższych sytuacjach wcale nie negują tych słów z Syracha – idą dalej – bo w nich jest już wiadomość, iż godzisz się na to, że próby, które Cię spotykają są jak najbardziej akceptowane. Idą dalej, ponieważ wektor reakcji nie skupia się w takim momencie na mnie samym, a od razu na osobach trzecich zaangażowanych w sytuację i powodują u nich reakcję zatrzymania i zastanowienia się – z pewnością nie u wszystkich – nad tym, co się właśnie wydarzyło. To okazanie miłości bratu lub siostrze, subtelne zwrócenie uwagi, iż czyni źle, nie raniące, a miłosierne.

 2. Kabaliści mają pewien przymus – muszą nas informować o tym, co będzie, by to móc uczynić i oczywiście bazują na wszechobecnej ignorancji, dlatego czynią to coraz to klarowniej, śmielej. Jednakże, musimy także pamiętać, że ich głównym założeniem jest nas zwieść. Zwieść niewierzących łatwo, ale ażeby zwieść prawdziwie wierzących zdają sobie sprawę, że muszą się nieźle napocić. Pomyślmy – oni nie mogą uczynić jakiegoś zbyt wielkiego boom!, czegoś nazbyt strasznego – jak jest przedstawione w tym filmie – ponieważ byliby spowodowali, że ze strachu dużo ludzi od razu by się nawróciło. Chciałbym nawiązać tutaj również do zapowiedzi upadku wielkiej nierządnicy, o której mowa w poprzednich postach. Uważam, że Polska nie jest jeszcze przygotowana przez nich na to by przyjąć pedofilię – trzeba pamiętać, że jako zaginione plemiona Izraela mimo wszystko mamy w kraju dużo osób, które by się w znaczący sposób sprzeciwiły. Jednakże, uważam że osoby urodzone już w 21-ym wieku są do tego “znakomicie” przygotowywane/przygotowane.

  Bardziej – jeśli chodzi o naród – obawiam się postępującego, cichego ludobójstwa. W roku 2018 umarło najwięcej Polaków od czasu wojny, jeśli brać pod uwagę rok kalendarzowy, a w 2019 ma być ich jeszcze więcej. Otumanieni rzeczywistością i szybko umierający to dla nich sukces, albowiem większość umiera niezbawiona, więc możliwość zbawienia umyka. Myślę, że oni się tym szczycą, podniecają, za chwilę zamontują nam 5G, które będzie bardzo szybkim mordercą – a ludzie będą się z tego cieszyć – że mają takie wspaniałe, inteligentne coś – musimy pamiętać, że oni się tym karmią, albowiem pycha i grzech nie mogą być nasycone, oni nie są doskonali, będą popełniać błędy. Sztuczna inteligencja? Ufo? Wojna? Islam? Upadli? Chipy?

  «A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata? Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. Gdy więc ujrzycie ohydę spustoszenia, o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte – kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu… Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.”

  Pomyślmy (kolejność ważna!)
  1. “Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych” – to możemy odhaczyć, tak jest.
  2. “Powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciw królestwu” – tego nie ma jeszcze, są wojny, ale tego jeszcze nie ma. Ponieważ “naród” nie jest wojskiem, a póki co to widzimy najazdy wojsk, a nie narodów – najazd narodów możemy podpiąć raczej pod Muzułmanów.
  3. “Będzie głód i zaraza” – od lat pestycydy ukatrupiają pszczoły, a w laboratoriach stworzono na pewno już śmiercionośne wirusy, jednakże nie mamy jeszcze głodu – co nie oznacza, że nie jest to przygotowywane.
  4. “Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.” – zatem musi się stać coś, co spowoduje, że wiara w Chrystusa będzie strasznie karana – prawa Noachidzkie? A może sprzedadzą bajeczkę, że to właśnie Biblia jest powodem wszelkiego zła na świecie? W każdym razie będzie to coś wielkiego, gdyż “będziecie w nienawiści u WSZYSTKICH NARODÓW”
  5. “Ohyda spustoszenia zalegająca miejsce święte” – hmm… czyli Świątynia Boga musi być odbudowana?

  Jak najbardziej zgadzam się, iż jest blisko, wiele na to wskazuje. Co to dokładnie będzie? Nie możemy być pewni na sto procent. A może być wszystko naraz, prawda? Przecież Bóg zanim niszczył miasta zatopione w grzechach wysyłał najpierw swoich proroków przez dekady by tamci się nawrócili. Zatem Bóg jest baardzo cierpliwy, a i baardzo miłosierny, zatem uważam, że aby nastał koniec musi być naprawdę wielki rozgardiasz. I właśnie widzimy przygotowania do niego…

  KOCHANI! MYŚLĘ, ŻE NASZYM GŁÓWNYM OBOWIĄZKIEM TERAZ JEST JAK NAJWIĘKSZA PRACA BY RATOWAĆ TYCH, KTÓRZY BOGA NIE ZNAJĄ! Ponieważ wielu jeszcze umrze zanim to wszystko nastąpi przez wszechobecne trucizny.. I bardzo mnie to martwi… Niech każdy używa swego talentu pod tym kątem z całych sił, lecz roztropnie – zauważcie, że zdemonizowani ludzie od razu uciekają, gdy wspomni się im o Bogu.. Więc trzeba ich Nim zainteresować jak interesuje się rybę przynętą! Każdy człowiek jest inny, więc każdy ma inną przynętę. Powodzenia! Niech Duch Św. nas prowadzi! Nieśmy radość naszemu wspaniałemu Bogu!

  1. Bardzo dobry komentarz. W 97% się z nim zgadzam.

   ” oni nie są doskonali, będą popełniać błędy”

   Do%skonała uwaga!

   Tak, winniśmy ratować każdy jak może swoimi talentami innych.
   Dziękuję AntykWariat…

   ale czemu wariat? 🙂

   1. Ponieważ jestem “wariatem” dla społeczeństwa wokół, gdyż mam – wedle nich – bardzo skrajnie konserwatywne poglądy, a wielu nazywa mnie wręcz faszystą czy fanatykiem! Antyk to czasy antyczne, czyli czasy Chrystusa – więc oszalałem na punkcie Chrystusa
    😀 😀 😀

    A i również chciałem złożyć hołd książkom w dobie wszelkiej cyfryzacji, a w szczególności jednej – tej najwspanialszej 🙂

    1. hehe. Ja też się czuję Apostołem Czasów Ostatecznych. I jakby co to sam siebie nazywam: ultra ortodoksyjnym chrześcijaninem :))) I dobrze mi z tym :)))

     1. Ekstra! I tylko góóóry przenosić! Czego Ci życzę z całego mego jestestwa! 😀

  2. nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.” – zatem musi się stać coś, co spowoduje, że wiara w Chrystusa będzie strasznie karana-Sam film powoduje niechęć do kościoła,a o to właściwie chodzi,zniszczyć opinie o kościele do 0,w mediach już od dłuższego czasu non-stop nawijka o kościele nie bez powodu,próbują ukazać kościół od najgorszej strony,gdy kościół[chrzescijanstwo] zniknie to i wiara w Boga u wiekoszosci ludzi także tak działa manipulacja i głupstwo wciskane w TV[tak mi sie wydaje],w tych czasach nie chodzi o jak największą liczbę zgonów a zwiedzenie-ja tak na to patrze.Co do uświadamiania ludzi ja wybrałem stronę youtube,pod filmami budzącymi świadomość wklejam linki i krótki opis swojego światopoglądu,od niedawna zauważyłem,ze coraz więcej ludzi pisze mi,ze ma taki sam pogląd na świat jak i ja,wiec to działa.Wydaje mi sie,ze największa moc obudzenia ludzi drzemie w raperach,słucha ich głównie młodzież i dla nich to autorytety,lecz obawiam się,ze raperzy boją się o swoje życie dlatego nie głoszą prawdy w większości piosenek. Prosty przykład to xxxtentacionxxx powiedział conieco o kontroli umysłu za pomocą częstotliwości fal dźwiękowych i juz go z nami nie ma.Co do złej opinii o raperach:

   Mam swoje zasady to odróżnia mnie od zwierząt
   Nie jak tych na mównicy, dla mnie to nie rząd-jano

   Będę plony zbierał i mądrze wybierał z precyzją snajpera zabijał
   Wszystkie złe pragnienia z nimi ból istnienia
   A z głosem sumienia będzie sztama
   Ze światła do cienia z cienia do zbawienia
   Od pokusy teraz trzymam się z dala-Hinol
   ————————————————
   Jedno Ci zdradzę, by się nie pożegnać z wolnością
   Czyń dobro nie zło, bo zło czyni się z łatwością!
   Dobro drzemie, położyłem lawinę i celebrując te chwile
   Niosę światło, nie gdyś ciemność przysłoniła wzrok
   Była mi klatką, więc zrobiłem pierwszy krok żeby
   Wyjść po za nią-ak47

   Jak widać niektórzy potrafią ładnie powiedzieć prawdę w kilku wersach,wyświetlenia po kilka mln na pewno kogoś udaje im sie obudzić.
   Pozdrawiam.

   1. Krzysztof Żołnierz

    Sylwester napisał :
    nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia.” – zatem musi się stać coś, co spowoduje, że wiara w Chrystusa będzie strasznie karana

    Zatem musi się coś stać,ja wam powiem co przypomnijcie sobie jak anioł układał się z diabłem o ciało Mojżesza 😁😁😁 potem pomnóżcie przez wściekłość gdy Bóg w czasie pochwycenia weżmie ludzi do nieba,dodajcie do tego że za pochwycony mi przybędzie diabeł wraz ze swoimi demonami,zacznie pouczać Boga,wyrzucać mu dlaczego szkół ludzi bez jego pozwolenia,i dojdzie do wojny w niebie już tam wstępu nie będzie miał,zrzucony zostanie na ziemię wściekły że czasu ma niewiele wszystkie gilotyny które są ukryte pod ziemią zostaną uruchomione nie wyrzeknie są się Jezusa czeka cię śmierć,nie będzie żadnego sądu tylko okrucieństwo i zniszczenie,złapią cię z Biblią śmierć,nawet twoją mowa cię zdradzi,na razie diabeł ma wstęp do nieba,widziałem go jako pięknego anioła,widziałem go jako ślicznego 2,5metrowego młodzieńca,widziałem go jako węża,stałem też przed Królem Naszym Panem,co do szarańczy wychodzącej z otchłani będą to mantikory bez ciała jako duchowe istoty dwa kościoły w Polsce mają podobizny tych istot dwa na kilkadziesiąt tysięcy,rozszyfrowałem dlaczego niektóre państwa są wysoko technologicznie rozwinięte,dla przykładu Japonia i góra bogini Rudzki a pod jej stokiem las samobójców pozdrawiam

    1. Krzysztof Żołnierz

     Chodziło mi o górę Fudzii

    2. My znając przyszłość apokaliptyczną już wyboru nie mamy. Jak ktoś się wyrzeknie Jezusa albo Biblii i np. przyjmie znamię Bestii aby mógł kupować to ile mu tego przepychu zostanie? 3,5 roku do powrotu Króla? Słaba perspektywa :)))) Nie ma odwrotu :)))
     A Chrystus już we drzwiach :)))

     1. Co się tyczy rapu – raperzy to współcześni poeci, a zadaniem poetów przez wieki było podnoszenie na duchu narodu, dbanie o jego żywotność w najgorszych czasach, coś jak Wallace z Braveheart’a. Tymczasem dziś jest tylko mainstream, komercja. Nie słucham już rapu, choć był częścią mego życia przez dwie i pół dekady. Nie mogę znieść tego jak ci – niestety przeładowani pychą artyści – wszem wobec przechwalają się, kozaczą, tylko po to by zdobyć więcej fanek, które wykorzystają, złapać dla siebie jedynie chwałę, sławę, by opływać w dobra materialne. Mówią o problemach, ale nie podają rozwiązań. Przez to wszystko powyższe jedynie zwiększają negatywną energię tych problemów u słuchaczy depcząc im mózgi i nieświadomie najczęściej przygotowując do zwiedzenia. Poza tym rap, gdzie jest beat i bass jest muzyką światową, która negatywnie działa na umysł, budowę mózgu, powoduje destrukcję (i tutaj chciałbym bardzo podziękować pewnej osobie z tego bloga, której ksywy niestety nie pamiętam, lecz w którymś z komentarzy osoba ta poleciła znakomitą serię wykładów pt.”dylematy muzyki”, gdzie jest to dokładnie opisane – dziękuję bardzo, to dla mnie wiele znaczy!).

      Król Dawid był pierwszym raperem, lecz nie było tam beatu ani bassu. Psalmy to pierwsze teksty rapowe w historii ludzkości.

  3. Dobre przemyślenia. Również się zgadzam, że jesteśmy w fazie przed: “Powstanie naród przeciwko narodowi i królestwo przeciw królestwu”.
   Z Księgi Daniela wiemy, że będzie wojna na bliskim wschodzie. Persja, Egipt, Izrael, “wyspy” czyli kraje za morzem śródziemnym czyli Europa. Jednym słowem III wojna światowa.
   I dzielmy się Ewangelią z każdym kto chce słuchać. Nic na siłę, bo efekt jest zawsze odwrotny.
   Z Bogiem!

  1. ojej zapomniałem, wybacz proszę. Łukasz?
   kopa lat

   1. Tak Łukasz . Cześć 🤝. Czytuję się nadal Piotrze 😎 a teraz mam po prostu więcej czasu więc postanowiłem się odezwać. I Widze że świetnie sobie radzisz …

 3. Panie Piotrze przypomniał mi się film, który nagrał pan pod koniec lata zeszłego roku. Nadmienił pan tam między innymi, że rok 2018 to ostatni rok łaski. Cóż, wiele na to wskazuje. W tym roku nie mamy jako takiej wiosny, a wielu rolników już teraz musi pogodzić się z nieurodzajem jaki zdaje się dosięgać nas już w maju.

  http://wyborcza.pl/10,93566,24783967,zalamany-sadownik-z-czepielina-mroz-zabral-mi-90-proc-uprawy.html

  1. Ja osobiście nie zgadzam się z takim sformułowaniem jak “ostatni rok łaski”, ponieważ sugeruje ono, iż drzwi zostały zamknięte, a przecież z wielkiego ucisku wyjdzie wielka rzesza. Zbawienie to proces, proces dojrzewania – kłosy i chwasty. To o czym mówisz Indygo to po prostu sztuczne przygotowywanie nas na czasy głodu, czyli kolejny etap w drodze do realizacji proroctw.

 4. dobrze zauważone…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: