Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Początek końca wolności internetu: prawodawcy UE zatwierdzają kontrowersyjną reformę praw autorskich.

Parlament Europejski głosował za przyjęciem bardzo kontrowersyjnego przepisu art. 13, który regulowałby produkcję i dystrybucję treści online pod auspicjami rosnącej ochrony praw autorskich. Wtorkowy ruch zaktualizuje 20-letnie przepisy UE dotyczące praw autorskich i będzie regulował treści audiowizualne, ku przerażeniu wielu użytkowników mediów społecznościowych, którzy już zaczęli wyrażać  swój żal online.

Jednak parlament stwierdził w oświadczeniu, że dzielenie się memami i gifami było chronione „jeszcze bardziej niż wcześniej” i będą nadal dostępne i udostępniane na platformach internetowych. Posłowie przyjęli ustawę 348 głosami do 274 we wtorek. Przeciwnicy mieli nadzieję na wprowadzenie poprawek w ostatniej chwili, ale ich wysiłki poszły na marne. Julia Reda, niemiecka eurodeputowana z Partii Piratów, określiła ją jako „ciemny dzień dla wolności internetu”. Artykuł 13 lub „Dyrektywa w sprawie praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym” sprawia, że ​​wszystkie platformy są prawnie odpowiedzialne za treść hostowaną i udostępnianą w swoich platformach.

 

Na czym polega dramat i faszyzm tej sytuacji?

Prawo wymaga, aby każdy, kto udostępnia treści chronione prawami autorskimi, uzyskał pozwolenie od właścicieli praw, nawet jeśli jest to tylko animowany GIF na Twitterze. Aby chronić swoje platformy przed problemami prawnymi, witryny takie jak Facebook i Wikipedia będą teraz zmuszone do wdrożenia „filtrów przesyłania”, aby zapewnić, że treści generowane przez użytkowników nie naruszają praw autorskich.

Kosztowne w realizacji, podatne na błędy i podatne na nieumyślne cenzurowanie legalnych treści, takie filtry zostały zatrzaśnięte przez krytyków jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności wypowiedzi w Internecie.

Dziesiątki tysięcy maszerowało w proteście w Niemczech przed głosowaniem, potępiając to, co uważali za poważną cenzurę online.

Gigant technologiczny Google powiedział, że choć dyrektywa jest „ulepszona” , nadal będzie prowadzić do niepewności prawnej i zaszkodzi europejskiej kreatywności i gospodarce cyfrowej.

Krytycy twierdzili, że jedynym sposobem skutecznego egzekwowania art. 13 byłoby użycie filtrów do wysyłania, które automatycznie sprawdzają zawartość, aby sprawdzić, czy jest ona chroniona prawami autorskimi, przynajmniej w teorii. Jednak dokładna mechanika takiego systemu nie została jeszcze w pełni omówiona, a możliwość nadużyć jest natychmiast jasna.

 

Jak to będzie wyglądało w praktyce? Ano zejście do podziemi takich stron jak moja, albo przede wszystkim jak moja ze względy na prawdę w otoczce biblijnej.

Załóżmy, że TVN brał udział w skandalicznej biblijnie wypowiedzi papieża albo Netanjahu, to ja już nie mógłbym na prawach cytatu umieścić newsa np o takim tytule “Papież Franciszek uznał, że Jezus to Lucyfer”, po czym autorzy napisaliby że Lucyfer to niosący światło i w ten sposób masy pozostawione bez kompasu jakim jest Słowo uległyby zwiedzeniu.

Nadchodzi czas podziemia, zbliża się Wielki Ucisk i w legalny sposób zamkną takie strony jak moja. Tak więc moi wrogowie powinni się już teraz cieszyć otwierając butelkę z szampanem, czy nawet szamponem, jeśli rwali sobie do tej pory włosy z głowy ze złości czytając mój blog.

My może nie będziemy mieć możliwości pisania prawdy, ale mamy oto coś więcej: Jezusa Chrystusa.

 

 

Updated: 27 marca 2019 — 09:05

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Apokalipsa Jana 9 (ludzie którzy nie będą mieli pieczęci Boga ..”w owe dni będą ludzie szukać śmierci lecz jej nie znajdą i będą chcieli umrzeć ale śmierć ich omijać będzie” .Pochwycenie czy odejscie z tego świata moze być zdecydowanie korzystniejsze niż pozostanie tu.Dlatego ludzie wiary aż tak nie bali się zmierci (apostołowie ,prorocy i nie tylko)

 2. Witam. Chciałam was prosić o modlitwę, za ojca mojego dziecka i za mnie. Marek nie jest nawrócony, ostatnio zaczął utożsamiać się z oświeconymi (illuminati), dla niego wydaje się to zabawne i myśli ze sobie z tego żartuje, ale ja widzę jak moce demoniczne nim manipulują. Nie mieszkamy razem, Marek udostępnił mi i córce swoje mieszkanie, jako ze jestem osoba nie pracująca z tego powodu, ze zajmuje się dzieckiem to powiedziałam mu, ze mnie nie stać na utrzymanie mieszkania i na płacenie mu za mieszkanie. Teraz mi to wypomina, mówi ze jestem nierobem, ze nawet mnie nie stać na utrzymanie córki. Córka chodzi do przedszkola, jednak ma gliste ludzką przez co często łapie jakieś infekcje i zostaje w domu ( proszę tez o modlitwę żeby Bóg zabrał od Wiktorii gliste) a ja nie mogę przez to podjąć jakieś pracy. Obawiam się zostawiać corke z tatą ponieważ pali zioło. Ostatnio ciagle słucha światowej muzyki, a ten kto oglądał dylematy muzyki wie jak to wpływa na płat przedczołowy. Chodzi przez to ciagle zły i odreagowuje na mnie, wymyśla jakieś historie żeby tylko się przyczepić. Dzisiaj zagroził mi ze założy mo sprawę w sądzie o to ze nie potrafię utrzymać własnego dziecka (nie boje się bo wiem, ze jest to działanie demoniczne i wszystko jest w rękach Boga) córka nie jest szczepiona co oczywiście tez może wykorzystać w sądzie, ale tego tez się nie boje, chodzi mi bardziej o to żeby pokazać pod jakim wpływem demonicznym jest i jak diabeł próbuje mnie zniszczyć. Nie mam społeczności z innymi wierzącymi. Jestem sama i czasami czuje się jak trzcina na wietrze, przez co tez ciężko mi się uporać z moimi niektórymi grzechami. Modlę się ostatnio o jakiegoś wierzącego, w sensie w realu a nie przez internet. Ogólnie to czuje się bardzo samotna, nie mam nawet znajomych ze świata, na co dzień jedyną osobą z którą rozmawiam jest Marek (jesteśmy sąsiadami i często przychodzi). On nie zwraca uwagi na to jakie bajki ogląda Wiktoria, jak mu mówie żeby nie puszczał jej bajek o wróżkach czy duchach to mówi ze jestem nienormalna. Dzisiaj zagroził ze zapłaci komuś żeby wylał kwas na moją siostrę, nie wiem do czego jest się w stanie posunąć, ale wiem ze diabeł jest do tego zdolny i z chęcią by to zrobił dlatego proszę o modlitwę. To tak w skrócie o tym jak się zachowuje, ogólnie jest w nim dużo nienawiści. Rozmawiałam z nim o Bogu o tym co zrobił dla nas Jezus. Mówi ze szuka Boga, tylko ze na Wikipedii… jak mu powiedziałam ze Boga może poznać przez czytanie Biblii to oczywiście mnie wyśmiał, a czytanie Wikipedii doprowadziło go do tego ze uważa się teraz za oświeconego. Proszę was o modlitwę, żeby Bóg wygrał te wojnę. Błogosławię was i pozdrawiam 🙂

  1. to wszystko brzmi strasznie i smutno… pomodlę się za ciebie i za twą rodzinę…
   PS. W jakim mieście mieszkasz (albo jakie duże miasto masz najbliżej)? Bo jest tu trochę osób z Kielc (w tym admin), Łodzi, Poznania, Warszawy, z Kołobrzegu, Sosnowca, Mysłowic itd. albo mieszkających w bliższych/dalszych okolicach tych miast, może uda się zorganizować jakiś kontakt…
   Chyba że mieszkasz za granicą, to proszę o podanie w jakim kraju- jest tu kilka osób mieszkających w Irlandii, chyba jest ktoś kto mieszka w Wielkiej Brytanii, są osoby mieszkające w Niemczech itd….
   zawsze to człowiekowi lepiej jak nie jest sam…

   1. Mieszkam w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy

    1. U.. to trochę kawałek drogi bo ja z kujawsko pomorskim. ale mąż jest z tych okolic i czasem jeździy do mazowieckiego, moze byśmy sie kiedyś spotkali? 🙂

     1. Z chęcią 🙂 mój mail kasienkak1@wp.pl jakbyś była w okolicy to pisz 🙂

  2. Kasia powiedz skąd jesteś? Wierzę, że Jezus jest z Tobą i Cię nie opuści. Będę się za Ciebie modlić i za Marka i Twą córcię. 🙂 Ufaj naszemu Wybawicielowi Jezusowi Chrystusowi! On naprawde wyciąga z ciemnego dołu!

 3. Jeśli jesteś z moich okolic to ja się chętnie spotkam, Jeśli jesteś sama, to potrzebujesz na żywo braci i sióstr, rozumiem Cię bardzo, Daj znac koniecznie skąd jesteś! 🙂

 4. Wersja papierowa strony pozstaje. Drukowana gazetka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: