Chrystusowcy biblijni. Nie wierz tak jak autorytety świata. W Jezusa wierz!

Chrystusowcy biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Wydarzenia czasów końca”. Powrót Jezusa w 2027.

Ten polecony przez brata w wierze na “uchodźstwie” 🙂 film polecam Wam i ja, ponieważ ów nauczający człowiek bardzo rzetelnie przedstawia czas Wielkiego Ucisku.

 

Należy jednak mieć przy tym na uwadze, że jaki byście nie oglądali wykład o czasie Wielkiego Ucisku, czasach ostatecznych, to każdy z nich będzie w odbiorze bardzo wiarygodny. Niedawno oglądałem w wersji prof Veitha, czyli tak na prawdę Adwentystów, gdyż wchodząc do tej religii przyjmujesz doktryny religii. Wszystko wydawało się rozsądne a jednak wersje różnią się od tej poniżej jak i od tych gdzie będzie pochwycenie przed uciskiem.

Z tego co wiem, ten zbór z filmu poniżej jest jakimś odłamem adwentystów i wierzą oni nie w Boga trój jedynego ale dwój jedynego. Piszę o tym, abyście ślepo nie poszli za tym nauczaniem, ale z dystansem wysłuchali bądź co bądź bardzo interesującego wykładu, z którego można wyłowić pewne ciekawe spostrzeżenia.

 

 

Nachodzą bardzo ciężkie czasy dla naśladowców Jezusa.

Tak ja pisałem kilkakrotnie, ten rok będzie pełen bardzo ważnych wydarzeń, a kolejny 2020 prawdopodobnie będzie rokiem Wielkiego Ucisku lub prologiem.

 

 

Zbigniew Wiergowski mówi  o potomkach Edomitów zaprzyjaźnionych z Watykanem, Tak, to ma miejsce. Oni walczą ze sobą, ale tylko pozornie, o czym pisałem wiele razy. Cel mają ten sam. To watykańsko-syjonistyczna agenda.

 

Wiem, że dla co niektórych podawanie roku może wydawać się absurdem, ale biblia mówi jedynie o tym, że “nikt nie zna dnia ani godziny”. Zresztą tutaj nie rok jest ważny, a przygotowanie się na prześladowania.

 

Ciekawy wątek wstrzymania nieustającej ofiary i kilka innych spraw. Oglądałem  do pierwszej w nocy, gdyż akurat dzisiaj miałem nakręcić filmik o pochwyceniu. No właśnie, owi adwentyści uważają, że nie będzie pochwycenia. Ja uważam, że będzie. Ale ci, co drą szaty o czas pochwycenia, to niezrównoważeni ludzie. Mam na myśli tych poddających się emocjom, a czasem nawet ubliżających. Po prostu, albo ja się mylę, albo moi adwersarze. Temat apokalipsy jest bardzo ciężkim tematem do rozwikłania.

 

Jedno jest pewne: gro chrześcijan będzie strasznie prześladowana i to już niebawem. Nienawistników nie brakuje wśród czytelników tego bloga a co dopiero na świecie.

 

Uwaga! Kanału nie polecam, a film do obejrzenia. Film ma obecnie ledwo 83 wyświetlenia i nie chcę dawać swego autorytetu dla nieznanych mi osób. Już reklamowałem niektórych polskich pastorów i się okazało, że był to wielki błąd. Tego umieszczam gdyż on sam twierdzi, że to z kościołów będą prześladowania.

Jest to jeden z nielicznych filmów innych nauczających jakie umieszczałem w ostatnim roku.

 

 

W obliczu słów tego wydaję mi się brata w wierze, choć teologicznie nie do końca się zgadzam, moja konkluzja jest następująca: należy strzec się przede wszystkim chrześcijan.

Brat będzie brata wydawał. W jednym zborze jedna osoba będzie wydawała drugą. Wystarczy zobaczyć jakie owoce są osób komentujących na tym blogu, które nie zgadzają się z treścią bloga. Jest wiele osób zwiedzionych przeświadczeniem, że sa chrześcijanami a są pełne złości, nienawiści i chamstwa.

Kościoły są w ekumenii. To już jest ten czas odstępstwa. Wszystkie denominacje są razem z Rzymem. Oni wszystko juz dopinają.

 

 

Updated: 19 marca 2019 — 14:41

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Przyjdź Panie Jezu

  1. Tak , przyjdź!!!!! Czekamy. Już czas. Z Bożą pomocą damy radę.

 2. Tak to jest odstępstwo na pełną skalę. “Ekumenia” chrześcijaństwa z judaizmem i islamem.
  Cytując za wikipedią masona sataniste Alberta Pike`a (tego od trzech wojen): Tłumom musimy powiedzieć: Czcimy jednego Boga!
  A my czcimy Jezusa Chrystusa i dobrze nam z tym 🙂

  1. dobrze to skomentowałeś…

 3. Mam takie przemyślenia: “jak za dni Noego”, czytając księgę Jaszera, jest tam napisane, że Bóg zabrał wszystkich dobrych i idących jego śladami przed potopem. Zmarli wcześniej by nie patrzeć na okropieństwa i śmierć bliskich przeznaczonych na zatracenie przez ich grzechy. Jednak Noe przeprowadził swoich bliskich przez potop na polecenie Pana.
  I tak myślę pochwycenie może być przed uciskiem ale mamy też tych, którzy przyszli z ucisku.

  1. Łukasz, dziękuję za komentarz tez tak myslę. Jutro może uda mi się wypuścić film na ten temat

 4. Mam pytanie czy 2027 chodzi o paruzje ktora ma nastapic na koniec WU czy o koniec Gniewu Bozego po 7 Trabie ?

  1. Ja to rozumiem tak ze 2027 to data przyjscia Chrystusa na Ziemie i ustanowienie 1000 letniego Królestwa. Oni chyba nic nie mowią o Paruzji. Dla mnie osobiscie paruzja po Ucisku nie ma sensu. Ja rozumiem to tak ze Paruzja bedzie przed Uciskiem dla wszystkich nawróconych, natomiast reszta bedzie miala okazję nawrócić sie w trakcie Ucisku i oni będą później zabrani do Nieba, ale będą też nawróceni którzy przetrwają zywi do końca Ucisku. Poprawcie minie jesli sie mylę.
   Nie wiem tylko jak oni wyliczyli ten rok 2027? W filmiku nie ma chyba wytłumaczenia, albo ja coś przegapiłam.

   1. Witam, ten wykład w poniższym linku podaje wyliczenie roku 2027, w którym powróci nasz Zbawiciel. A dokładnie 15.10.2027, na początku ostatniego Święta Namiotów na tej ziemi. W kolejnych wykładach można o tym wszystkim posłuchać.

    https://www.youtube.com/watch?v=rJRQ1rQ31iY&list=PLdziPRA_h58JrFv4VIpp1YJxkiq5cLW5X

    http://www.filadelfiamedia.com

    Pozdrawiam
    Przyjdź Panie Jezu…

 5. Ja sluchalem takiego pana , kiedys byly tu tlumaczone jego filmy Steve Cohran , podam linka https://www.youtube.com/channel/UC6n1wd3QARC1edDfjKrEClA/videos on twierdzil ze WU zacznie sie w 2017 co niestety nie sprawdzilo sie , teraz twierdzi ze to lata 2019-2020. Ale co on mowi to twierdzi ze paruzja bedzie w polowie Ucisku na podstawie cytatow ” To sa ci ktorzy przyszli z Wielkiego Ucisku czyli nie przed ani po , i ze po 3,5 roku Ucisku nastepuje wg niego Gniew Bozy i wtedy juz nikt nie ma szans na zbawienie , ale to tylko jego interpretacja , nie wiem czy jest on falszywym prorokiem czy nie mowil dosc ciekawie .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: